+370 634 85000
0

Lovytė MINO BABY transformuojama

Icon
Icon
-10% krepšeliui
905€
MATMENYS (l x G x A): 1870 x 870 x 1090 mm
MINO BABY ilgiems naudojimo metams Icon

Ypač praktiškas ir populiarus sprendimas - transformuojamos lovos. Ši MINO BABY tarnaus Jums tiek kaip lovytė kūdikiui su visais reikalingais atributais (turėsite ir papildomą vietą miegojimui, komodėlę higienos prekėms susidėti, kūdikio vystymo lentą ir funkcionalią lovytę), tiek kaip baldų komplektas paauglio kambaryje (turėsite pilnavertę, viengulę lovą, nedidelę komodą ir lentyną).

MINO BABY kolekcijos dizaino bruožai Icon

Išskirtinis MINO BABY kolekcijos bruožas - pilkos, baltos ir natūralaus medžio spalvų derinys, kuriantis jaukumo, šilumos jausmą, bet tuo pačiu modernus ir šiuolaikiškas. Išskirtinės kolekcijos detalės - užapvalintos, ovalo formos rankenėlės, žadinančios vaikų smalsumą, norą tyrinėti. Kolekcijoje rasite visus reikalingus baldus ir aksesuarus kūdikio kambariui.

Lovytės komplektacija Icon

Kūdikystėje Jūs turėsite lovytę su vystymo lenta, talpia komoda su stalčiais ir lentynomis bei papildoma daiktadėže, kuri gali būti naudojama kaip tėvelių lova. O vėlesniame amžiuje lovą galėsite transformuoti į atskirą vaikišką lovą su daiktadėže ir du atskirus baldus -  komodą su stalčiais ir lentyną.

Ventiliuojamas lovos pagrindas Icon

Lovos pagrindas ventiliuojamas, tai užtikrins ilgą čiužinio tarnavimo laiką bei higieniškumą.

Reguliuojamas lovytės krašto aukštis Icon

Priklausomai nuo kūdikio amžiaus ir poreikių lovytės kraštas gali būti pakeliamas arba nuleidžiamas teleskopinių strypų pagalba.

Nuo gimimo iki mokyklos Icon

Dėl savo unikalios konstrukcijos lovytė galės būti naudojama nuo gimimo iki mokyklinio amžiaus. Gamintojas rekomenduoja lovytę 0-12 metų vaikams.

Lovos parduodamos be čiužinio Icon

Čiužinius, tinkančius lovoms, galite išsirinkti iš plataus čiužinių asortimento, kurį rasite čia.

Baldo stalčiai su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuoti stalčiai su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jie nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį. 

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
lovytes-lovyte-transformuojama-mino-baby-20.83.1015.00-1
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
905€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
905€
Užsakymo įvykdymo terminas 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę