+370 634 85000
0
Valgomojo kėdės

Valgomojo kėdės

Valgomojo kėdžių asortimente gausu skirtingo dizaino baldų, derančių prie įvairaus stiliaus interjero. Iš mūsų siūlomų prekių tikrai išsirinks tiek klasikinio, tiek modernaus, skandinaviško ar bohemiško stiliaus mėgėjai.

Funkcionali ir stilinga kėdė dažnai tampa vienu pagrindinių interjero akcentų. Gausus šių baldų asortimentas leidžia išsirinkti sau labiausiai patinkančias ir sukurti norimą kambario įvaizdį. Taigi, ką verta žinoti prieš įsigyjant tokius baldus?

Atkreipkite dėmesį į interjero stilių

Tam, kad valgomojo kėdės patraukliai derėtų kambaryje, pirmiausia vertėtų atsižvelgti į jame vyraujantį dekorą. Asortimente gausu skirtingo dizaino baldų, derančių prie...

Funkcionali ir stilinga kėdė dažnai tampa vienu pagrindinių interjero akcentų. Gausus šių baldų asortimentas leidžia išsirinkti sau labiausiai patinkančias ir sukurti norimą kambario įvaizdį. Taigi, ką verta žinoti prieš įsigyjant tokius baldus?

Atkreipkite dėmesį į interjero stilių

Tam, kad valgomojo kėdės patraukliai derėtų kambaryje, pirmiausia vertėtų atsižvelgti į jame vyraujantį dekorą. Asortimente gausu skirtingo dizaino baldų, derančių prie įvairaus stiliaus interjero:

  • klasikinio,
  • modernaus,
  • eklektiško,
  • skandinaviško,
  • šiuolaikiško,
  • industrinio, 
  • bohemiško ir t. t.

Pavyzdžiui, prie klasikinio įvaizdžio puikiai tinka prabangios paminkštintos kėdės. Jos harmoningai dera su elegantiškomis interjero detalėmis. Priklausomai nuo kambaryje vyraujančių spalvų, rekomenduojame rinktis šviesesnių arba tamsesnių neutralių tonų baldus. Galimų variantų išties nemažai: pilki, rudi, kreminiai, smėliniai ir t. t.

Eklektiško stiliaus interjere patariama išbandyti ryškesnių, žaismingesnių spalvų paletę. Originalios valgomojo kėdės gali tapti vienu iš esminių tokio įvaizdžio akcentų. Metalinėmis detalėmis papildyti baldai suteikia aplinkai industrinio žavesio, o minimalistinis dizainas tarsi savaime įsilieja į modernią aplinką.

Įvertinkite kėdžių matmenis

Renkantis kėdes itin svarbu atsižvelgti ir į jų matmenis. Pernelyg dideli baldai gali apsunkinti interjerą ir paversti jį nepatogiu. Per mažos kėdės taip pat nėra geras pasirinkimas – jos gali atrodyti neestetiškai, būti nefunkcionalios. Todėl prieš įsigyjant konkrečias priemones rekomenduojame atidžiai apgalvoti, kur jas statysite – prie valgomojo stalo ar kitur. 

Valgomojo kėdės turėtų laisvai tilpti po stalu – tiek sėdimosios dalies pločiu, tiek aukščiu. Priešingu atveju jas gali būti sunku patraukti ir nepatogu naudoti. Verta atsižvelgti ir į tai, kad nestandartinių formų priemones, pavyzdžiui, apvalias, sutalpinti sudėtingiau nei stačiakampes. 

Jei tokio tipo baldai bus statomi ne po stalu, į šį aspektą galima pažvelgti kur kas laisviau. Bet kokiu atveju patariama išlaikyti proporcijas – būtent tai leis sukurti harmoningai atrodantį interjerą. Bene lengviausias būdas tai įgyvendinti – įvertinti kitus kambaryje esančius baldus. Juk, pavyzdžiui, itin aukštos kėdės prie žemo kavos staliuko gali atrodyti keistai ir neskoningai.

Domina patrauklios ir patogios valgomojo kėdės? Plačiame „Magrės baldų“ asortimente galite rasti ne tik jų, bet ir kitų stilingų interjero komponentų. Sukurkite savo svajonių namus, kuriuose jūs ir jūsų šeimos nariai jaustųsi ypatingai. Norite pasikonsultuoti? Mūsų specialistai pasiruošę padėti – jie ne tik atsakys į rūpimus klausimus, bet ir padės priimti geriausią sprendimą.

Icon 3D SALONO TURAS