+370 634 85000
0
Knygų lentynos

Knygų lentynos

Aukštos, žemos, plačios ar siauros, su uždaromis lentynėlėmis ar be jų, kabinamos ant sienos ar pastatomos - iš mūsų siūlomų knygų lentynų išsirinksite baldą, kuris labiausiai patenkins jaunojo skaitytojo poreikius.

Mažiausiųjų kambarys vienu metu turi būti susikaupimą skatinanti erdvė ir žaidimų aikštelė. Vaikų kambaryje dažniausiai būna itin daug daiktų ir patalpoje lengviau įsivyrauja chaosas. Apgalvotai pasirinktos vaikiškos lentynos vaikams suteikia daugiau erdvės žaidimams, kūrybai. Norint palaikyti tvarką, šis baldas yra tikras išsigelbėjimas. Magresbaldai.lt kataloge rasite kokybiškų ir stilingų lentynų pasirinkimą. Taip pat – naudingus patarimus, kaip...

Mažiausiųjų kambarys vienu metu turi būti susikaupimą skatinanti erdvė ir žaidimų aikštelė. Vaikų kambaryje dažniausiai būna itin daug daiktų ir patalpoje lengviau įsivyrauja chaosas. Apgalvotai pasirinktos vaikiškos lentynos vaikams suteikia daugiau erdvės žaidimams, kūrybai. Norint palaikyti tvarką, šis baldas yra tikras išsigelbėjimas. Magresbaldai.lt kataloge rasite kokybiškų ir stilingų lentynų pasirinkimą. Taip pat – naudingus patarimus, kaip išsirinkti jums tinkamiausią baldą. 


Magresbaldai.lt lentynos vaikų kambariui

 
Asortimentą sudaro aukščiausios kokybės bei saugumo standartus atitinkantys ir naujausias tendencijas atspindintys baldai. Todėl virtualiame kataloge rasite tik patikimų gamintojų kūrinius. Daiktų sandėliavimas ir tvarkos palaikymas mažųjų kambaryje taps maloniu procesu, nes Magresbaldai.lt asortimente rasite:

 • baldus, pritaikytus įvairiems namų interjero stiliams;

 • gaminius, pasižyminčius skirtingais matmenimis;

 • uždaro arba atviro tipo lentynas;

 • daiktus, tinkamus mažųjų teminiams kambariams;

 • pilnai pastatomas arba pakeltas ant kojelių lentynas;

 • vienų ar kelių durų baldus.
Šiuos korpusinius baldus itin lengva derinti su kitomis būtiniausiomis mažųjų kambario detalėmis: vaikiškomis spintomis, komodomis, rašomaisiais stalais, vaikiškų lovų rėmais. O geriausia dalis ta – kad viską galite patogiai rinktis ir užsisakyti tiesiog internetu.
 

Vaikiška lentyna knygoms ar žaislams – kokių funkcijų dairytis?

 
Naujos interjero tendencijos lentynoms kelia aukštus reikalavimus, todėl jos tampa vis universalesnės ir funkcionalesnės. Populiaru derinti tiek atviras, tiek uždaras nišas. Kai kurių lentynų dizainas kuriamas, įtraukiant ir patogius stalčius. Kuo įvairesnio tipo talpos, tuo platesnės galimybės sandėliuoti įvairius daiktus. 

Erdvios, sumanaus dizaino vaikiškos lentynos vaikams suteikia daugiau atsakomybės atsakingai sandėliuoti, paskirstyti turimus daiktus. Atskirus atvirus skyrius galima užpildyti:

 • mėgstamais žaislais,

 • knygomis,

 • nuotraukomis,

 • būrelių trofėjais,

 • kt. 

Uždari skyriai su durelėmis skirti sandėliuoti kanceliarines priemones ar netgi drabužius. Siūlome žvalgytis ir papildomų naudingų funkcijų. Pavyzdžiui, durelės su stabdymo sistema suteiks gaminiui ilgaamžiškumo.

Vaikiška knygų lentyna yra puiki daiktų sandėliavimo priemonė. Gerai pagalvojus, sumaniai pasirinkta, lentyna tampa kambario centru ir puošmena. 
 

Vaikiškos lentynos žaislams ir knygoms: 4 esminiai kriterijai 

 
Apžvelkime detaliau, kokie yra svarbiausi niuansai norint išsirinkti tinkamiausią baldą. Žemiau aptariami aspektai padės susikurti aiškesnę kambario viziją. Be to, atsižvelgę į išsigrynintus kriterijus, nepamirškite pasinaudoti katalogo filtrų sistema, kuri paspartins baldo paiešką. 

 
1. Atžalų skaičius

 
Natūralu, jog kelioms atžaloms prireiks daugiau vietos daiktams. Galiausiai, skiriasi mažųjų poreikiai ir aktualių daiktų tipai. Prieš įsigyjant baldą, svarbu apgalvoti realius, kiekvienam vaikui aktualius daiktus ir jų laikymo būdus. Apsvarstę, kokie daiktai bus laikomi, galėsite lengviau nuspręsti, koks modelis optimaliausias.

Jei vaikiška lentyna knygoms arba žaislams dalinasi keli vaikai, žvalgykitės aukštesnio ar platesnio baldo, „pasverkite“ lentynų gylį. Taip užtikrinsite, kad vietos pakaks tiek bendriems, tiek asmeniniams mažųjų daiktams. 
 

2. Vaikų amžius

 
Didžiąją dalį baldams taikomų reikalavimų lemia atžalų amžius. Skirtingoms amžiaus grupėms sukurti daiktai turi savitas tendencijas. Kūdikiams, vaikams ar paaugliams skirti baldai skiriasi:

 • dizainu;

 • funkcijomis;

 • dydžiu.


Pasirinkimas skirsis priklausomai nuo to, žvalgotės lentynos vaikų kambariui, kūdikio ar paauglio kambariui. Mažiesiems Magresbaldai.lt asortimente lengvai rasite teminius, dekoruotus baldus. 
Norintiems atnaujinti paauglio kambarį, siūlome modernesnio dizaino ir sodresnės spalvų paletės baldus. Apžvelgę asortimentą, rasite ne vieną šiuolaikinio braižo kūrinį.

 
3. Namų interjero atmosfera

 
Ieškodami naujų baldų mažiausiųjų kambariui, atsižvelkite į bendrą namų interjero stilių. Nesvarbu, kuriate klasikinį, modernų ar minimalistinį interjero stilių, atžalų kambarys turėtų atspindėti bendrą namų atmosferą. Žinoma, išimtis taikoma teminiams kambariams. 

Jeigu nekuriate teminio stiliaus ir siekiate ilgalaikio sprendimo, kuris tiktų tiek kūdikiui, tiek paaugliui, lentynos vaiko kambariui turėtų būti neutralesnės spalvų paletės ir dizaino. Plačiau apie stilingą vaikų kambario interjerą skaitykite mūsų tinklaraštyje.
 

4. Turimos erdvės panaudojimas

 
Galiausiai, atrankos kriterijus padiktuoja ir turima laisva erdvė. Todėl svarbu atsižvelgti į kambarį ir jo proporcijas. Keli esminiai balso niuansai, kuriuos lemia turima vieta patalpoje:

 • baldo matmenys,

 • daiktų sandėliavimo subtilybės.

Turintiems daug erdvės nereikia per daug sukti galvos, nes galite eksperimentuoti skirtingais dydžiais ir modeliais. Visai kita situacija, jeigu turite itin mažą kambarį. Šiuo atveju reikia atidžiau įvertinti:

 1. tikslius lentynos vaikų kambariui matmenis (vaikiška lentyna žaislams ar knygoms turėtų neužstoti praėjimo, palikti vietos žaidimų zonai); 

 2. patogų integruotų stalčių ar spintelių atidarymą.

Bet kuriuo atveju, esant poreikiui, baldų kompoziciją galite sumaniai papildyti. Daugiau vietos „laimėti“ padės „Magrės baldai“ vaikų kambario baldų asortimente randamos komodos, spintos ir spintelės.

Tikimės, kad šis trumpas gidas palengvins jūsų paieškas ir leis pasirinkti tikslingai. Interjero dizaineriai sutaria, kad ilgaamžiai sprendimai galimi tik tuomet, kai baldai yra tiek stilingi, tiek funkcionalūs.

 Vaikiškų lentynų medžiagos

 
Ieškant tinkamo gaminio mažųjų kambariui, patariama atkreipti dėmesį į baldo sudėtį. Magresbaldai.lt asortimente gausi modelių įvairovė – originalų dizainą leidžia išgauti moderni laminuota medžio drožlių plokštė. LMDP taip pat pamėgta dėl:

 • tvirtumo;

 • malonios tekstūros;

 • lengvos priežiūros.


Tvirti, aptakių formų LMDP baldai leidžia kurti saugesnę patalpą mažiesiems. O štai lengva priežiūra sutaupo daug laiko ir finansų tėvams. Beje, daiktai pagaminti iš laminuotos medžio drožlių plokštės ir ekologiško plastiko yra nesunkūs, tad lengva keisti baldo vietą.

Tikimės, kad palengvinome vaikiškų lentynų paieškos procesą ir padėjome suformuoti tinkamiausio gaminio viziją. Jeigu pasigedote atsakymų į iškilusius klausimus arba domina specifinis modelis, susisiekite su mumis telefonu, el. paštu ar žinute socialiniuose tinkluose. 

DUK


1. Kurios lentynos vaikų kambariui tinkamesnės: pastatomos ar pakeltos ant kojelių? Icon

Vaikų žaislų lentynos pakeltos ant kojelių vizualiai padidina kambarį, atrodo šiek tiek „lengvesnės“. Tinkamas kojelių aukštis leidžia patogiai naudotis siurbliu-robotu. Pastatomos lentynos sumažina dulkių kaupimąsi, vizualiai užpildo kambarį . Taigi, ieškant tinkamo modelio lentynų Magresbaldai.lt kataloge, įvertinkite kambario interjerą bei jums aktualią tvarkymosi rutiną. Norime pabrėžti, kad tiek vienu, tiek kitu atveju baldo funkcijos išlieka tiek pat efektyvios.

2. Ar vaikiška lentyna knygoms turi garantinį laikotarpį? Icon

Taip, jei prekės apraše nenurodyta kitaip, visoms lentynoms esančioms Smartbaldai.lt asortimente suteikiama 2 metų garantija.

3. Kokį maksimalų svorį gali išlaikyti vaikiškos lentynos? Icon

Maksimalus svorio išlaikymas svyruoja nuo 15 kg iki 30 kg, tačiau jis priklauso nuo skirtingo modelio dizaino. Dėl to, prieš įsigydami gaminį, būtinai perskaitykite prekės aprašymą. Jei šiame pasigedote aktualios informacijos, pasitarkite su mūsų konsultantu.