+370 634 85000
0

Lentyna ROMANTIC 960

Icon
Icon
-10% krepšeliui
434€
MATMENYS (l x G x A): 960 x 420 x 1865 mm
Vienas didesnių ROMANTIC kolekcijos baldų Icon

Plati lentyna yra vienas didesnių ir universalių ROMANTIC kolekcijos baldų. Trijose talpiose atvirose lentynose galėsite sutalpinti knygas, suvenyrus, žaislus, o dvejose uždarose - vietą ras Jūsų vaikų drabužiai.

Romantinio stiliaus detalės Icon

Išskirtinis ROMANTIC kolekcijos bruožas - romantiškos ir elegantiškos detalės. Baldas puoštas lengvomis, raižytomis kolonomis, lengvumo ir ypatingo grožio baldui suteikia elegantiškos, tarsi ažūrinės baldo kojelės bei raižiniai.

Daug vietos daiktams sandėliuoti Icon

Į atviras lentynas patogiai susidėsite daiktus, kurie turi būti matomi ir visuomet po ranka, o uždarose lentynose tilps Jūsų drabužiai ar kiti asmeniniai daiktai.

Derės ne tik vaikų kambaryje Icon

Plati lentyna papuoš ne tik Jūsų vaikų kambarį. Baldas gali būti naudojamas kaip indauja ar knygų spinta tiek svetainėje, tiek ir kitose provanso stiliaus kambariuose.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
spintos-knygu-spinta-romantic-1
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
434€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
434€
Užsakymo įvykdymo terminas 60 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę