+370 634 85000
0

Rašomasis stalas ROMANTIC

389€ 311.20€
MATMENYS (l x G x A): 1170 x 615 x 752 mm
Dekoratyvus rašomasis stalas Icon

Labai dekoratyvus ROMANTIC kolekcijos stalas, gali būti naudojamas tiek mokslams, tiek kaip kosmetikos ar aksesuarų staliukas. Todėl Jūsų vaikų kambaryje tarnaus tikrai ilgą laiką ir atliks daug funkcijų.

Komplektacija Icon

Rašomajame stale yra viskas, ko reikia sklandžiam darbui. Skirtingo dydžio stalčiuose su dėžute smulkmenom susidėti tilps visos Jūsų kanceliarinės prekės.  Dvejose uždarose lentynose susidėsite knygas, užrašus bei kitus mokslo reikmenis.

Angos tvarkingam laidų išvedžiojimui Icon

Balde sumontuotos angos laidų išvedžiojimui leis patogiai prijungti apšvietimą, kompiuterį ar kitus mobilius įrenginius.

Gali būti komplektuojama su papildoma lentyna rašomajam stalui Icon

ROMANTIC kolekcijos rašomieji stalai gali būti komplektuojami su funkcionalia lentyna, kurioje yra gausu nišų ir lentynėlių smulkiems daiktams laikyti.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
stalai-stalas-romantic-su-kede-interje-3
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
389€
-20% Nuolaida
311.20€
Užsakymo įvykdymo terminas 60 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę