+370 634 85000
0

Komoda ROMANTIC 902

Icon
Icon
-10% krepšeliui
458€
MATMENYS (l x G x A): 902 x 490 x 880 mm
Elegantiška komoda Icon

Romantiško stiliaus komoda ras vietą tiek vaikų kambaryje, tiek provanso stiliaus svetainėje. Dėl daugybės stalčiukų, unikalių ROMANTIC kolekcijos dizaino elementų,  šį baldą pamėgs ir vaikai ir suaugusieji. Joje tilps tiek drabužiai, tiek mielos smulkmenėlės.

Gali būti komplektuojama su veidrodžiu ar pakabinama lentyna Icon

Ypatingas kolekcijos bruožas - galimybė komponuoti baldus. Prie šios komodos galima pasirinkti net du variantus - pastatomą to paties stiliaus veidrodį arba pakabinamą lentynėlę su pakabomis.

Romantinio stiliaus detalės Icon

Išskirtinis ROMANTIC kolekcijos bruožas - romantiškos ir elegantiškos detalės. Baldas puoštas lengvomis, raižytomis kolonomis, lengvumo ir ypatingo grožio baldui suteikia elegantiškos, tarsi ažūrinės baldo kojelės bei raižiniai.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
komodos-komoda-romantic-4
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
458€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
458€
Užsakymo įvykdymo terminas 7 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę