+370 634 85000
0
Vaikiškos komodos

Vaikiškos komodos

Didesnės, mažesnės, plačios, siauros, vienspalvės ar žaismingos, klasikinės ar teminės vaikiškos komodos kiekvienam vaikui ir kiekvienam vaikystės etapui.

Ieškote stilingos ir praktiškos komodos vaikų kambariui? Magresbaldai.lt kataloge rasite platų ir šiuolaikišką jų asortimentą, tinkantį tiek kūdikio, tiek paauglio kambariui. Toliau trumpai apžvelgsime mūsų asortimente randamus variantus ir pateiksime naudingus patarimus, kaip pasirinkti individualiai tinkamiausią baldą. 

 

Vaikiškos komodos – ką rasite šiame kataloge?

 

Katalogą sudarome vadovaudamiesi aukščiausios kokybės standartais, saugumo kriterijais...

Ieškote stilingos ir praktiškos komodos vaikų kambariui? Magresbaldai.lt kataloge rasite platų ir šiuolaikišką jų asortimentą, tinkantį tiek kūdikio, tiek paauglio kambariui. Toliau trumpai apžvelgsime mūsų asortimente randamus variantus ir pateiksime naudingus patarimus, kaip pasirinkti individualiai tinkamiausią baldą. 

 

Vaikiškos komodos – ką rasite šiame kataloge?

 

Katalogą sudarome vadovaudamiesi aukščiausios kokybės standartais, saugumo kriterijais ir naujausiomis tendencijomis. Todėl virtualiame Magresbaldai.lt asortimente rasite tik patikimų gamintojų kūrinius. Šie leis sukurti tiek stilingą, tiek funkcionalią erdvę mažiesiems. 


Mūsų komodos vaikams yra:


 • pritaikytos skirtingo amžiaus grupėms;

 • derančios prie įvairių namų stilių;

 • tinkamos teminiams kambariams;

 • pasižyminčios skirtingais matmenimis;

 • pastatomos arba pakeltos ant kojelių;

 • papildytos naudingomis funkcijomis (lentynos, nišos, veidrodžiai).


Mums svarbu, jog kiekviena komoda vaikų kambariui būtų lengvai derinami ir funkcionalūs. Todėl kiekvienas ras individualų sprendimą, papildantį bendrą kambario paveikslą – korpusinių baldų derinius, patogias vaikiškas lovas.


Skirtingų tipų komodos vaikams – kodėl svarbu atsižvelgti į amžių?


Norėdami įsigyti komodą, pirmiausia atsižvelkite į vaiko amžių ir apgalvokite, kokius daiktus joje ketinate sandėliuoti. Nuo to priklausys reikalingų stalčių kiekis ir papildomos naudingos funkcijos. Žemiau pateikiame kelis komodų tipus pagal vaikų amžių.


 1. Praktiška ir talpi komoda kūdikiui dažniausiai pasižymi užapvalintais kampais, subtiliomis rankenėlėmis ir neįmantriu dizainu. Lygus, neapkrautas paviršius leidžia patogiai pasidėti vystymo stalą. Kadangi čia dažniausiai sandėliuojami vystyklai ir naujagimio drabužėliai, patogiausia rinktis komodą su stalčiais.

 2. Komoda žaislams gali būti įvairių matmenų ir dizaino. Norintiems sandėliuoti žaislus patariama atkreipti dėmesį į erdvesnes lentynas arba stalčius turinčius gaminius mūsų kataloge. Pasirinkimas priklauso nuo žaislų kiekio ir tipo, tačiau čia tinka tiek atviri, tiek uždari baldų modeliai. Žinoma, visuomet galima rinktis gaminį, kuriame integruoti abi daiktų laikymo sistemos. Lentynose tilps įvairūs žaislai, o stalčiuose – stalo žaidimai.

 3. Mokyklinio amžiaus vaikai, natūralu, sukaupia kur kas didesnį kiekį įvairių daiktų. Tokiu atveju komoda vaiko kambariui turėtų suteikti galimybę sandėliuoti kuo įvairesnius daiktus – nuo knygų iki kanceliarijos prekių ar žaidimų. Žvalgydamiesi baldo „Magrės baldai“ kataloge, atkreipkite dėmesį į reikalingą lentynų bei stalčių kiekį.


Atsižvelgus į vaikų amžių, galima lengviau nuspręsti, kokio tipo komodos vaikams tinkamiausios. Žinoma, svarbu į baldų paieškas įtraukti ir pačius mažuosius. Prieš jums leidžiantis į paieškas, norime akcentuoti dar kelis aspektus.


Komodos vaikų kambariui ir harmoningo stiliaus išlaikymas


Ieškodami baldų mažiausiųjų kambariui, stenkitės išlaikyti bendrą namų interjero stilių. Mūsų komodų kataloge rasite tiek skandinavišką, tiek modernų ar klasikinį interjerą papildančius gaminius. Rinkdamiesi bendrame namų paveiksle derančius baldus, išvengsite dažnos jų kaitos. 


Interjero dizaineriai akcentus atžalų kambaryje siūlo kurti pasitelkiant:


 • sumanaus dizaino sprendimus;

 • apgalvotus spalvinius akcentus;

 • tikslingai pasirinktas detales.


Nesvarbu koks interjero stilius dominuoja visose erdvėse, atsižvelgus į baldo detales ir spalvas, vientisą stilių galima išlaikyti bet kurioje patalpoje.


Žinoma, išimtis taikoma teminiams vaikų kambariams – čia kuriama atskira mažiausiųjų karalystė. Tokiu atveju, pavyzdžiui, žaislų komoda turėtų atitikti kuriamą temą. Magresbaldai.lt kataloge galite susikurti pilnai išpildytą teminio vaikų kambario viziją – patogiai rinkitės mažųjų spintas, rašomuosius stalus ir lentynas.

 

Stilinga ir patogi komoda vaiko kambariui – 2 esminiai kriterijai

 

Kasmet vis aktualesnė tvarių namų, o kartu ir vaiko erdvės, tema. Tad norime akcentuoti kelias smulkmenas, kurios padės išsirinkti tinkamiausią gaminį jums. Be tinkamo dizaino, specialistai siūlo įvertinti dar kelis atrankos kriterijus, kurie leis atsirinkti ilgaamžį ir lengvai pritaikomą baldą.

 

1. Reikalingos funkcijos

 

Besidairantiems ilgaamžės, universalios vaikiškos komodos vaikų kambariui patariama investuoti į aukštos kokybės, sumanaus dizaino baldus. Tokius, kuriuos galėsite maksimaliai išnaudoti ir pritaikyti patogiam daiktų sandėliavimui. Rinkdamiesi kone kasdien naudojamą daiktą, įvertinkite:


 • sklandžiai veikiančius mechanizmus;

 • daiktų laikymui skirtas talpas (stalčius, lentynas, nišas);

 • papildomas dizaino detales, funkcijas (kojelės, ratukai, reguliuojamos lentynos, veidrodžiai).


Stilingos ir praktiškos komodos vaikams su tylaus durų uždarymo mechanizmu sumažina triukšmą vaikų kambaryje. O štai tikslingai, pagal daiktų dydį ir pobūdį pasirinktas baldo dizainas apsaugo nuo daiktų „triukšmo“. Naudojatės siurblio-roboto privalumais? Įvertinkite tinkamą kojelių aukštį.


Beje, jeigu norite vaikui suteikti daugiau privatumo, mūsų kataloge rinkitės komodą su rakinamu stalčiumi. Pavyzdžiui, atkeliaujant būriui smalsių draugų, mažieji galės jaustis ramūs, kad privatūs daiktai bus nepaliesti. Tuo pačiu suteiksite atžaloms daugiau savarankiškumo ir atsakomybės.

 

2. Tvarios medžiagos

 

Laminuota medžio drožlių plokštė – viena populiariausių vaikiškų baldų medžiagų. Būtent ji leidžia išgauti modernų ir šiuolaikišką baldą. Be to, LMDP baldinė plokštė, garantuojanti gerą kokybės ir kainos santykį. Interjero detalės, pagamintos iš LMDP pasižymi atsparumu:


 • drėgmei,

 • aukštai temperatūrai,

 • įbrėžimams.


Tvirtų ir aptakių formų „Magrės baldai“ komodų modeliai leidžia kurti saugesnę patalpą mažiesiems. Iš LMDP pagamintos vaikiškos komodos užtikrina lengvą gaminio priežiūrą. Galima sakyti, kad naujausios technologijos sutaupo tiek laiko, tiek finansinius išteklius.


Taigi, išsirinkę patinkančio baldo dizainą, pirmiausia įvertinkite reikalingas funkcijas jums ir kokybę garantuojančias medžiagas. Tuomet galite pereiti prie smulkmenų. Vieną esminių apžvelgiame žemiau.

 

Maža, tačiau svarbi detalė – rankenėlė

 

Dažniausiai į baldų rankenėles žiūrime kaip į dekoraciją. Vis dėlto, siekiantiems maksimalaus komforto reikėtų pažvelgti kiek giliau. Norime akcentuoti kelis svarbius niuansus – detalių tipą ir medžiagas.


Nuo rankenėlių tipo priklauso, stalčių ir spintelių atidarymo būdas, galiausiai, patogumas individualiai jums. Magresbaldai.lt kataloge rasite kelių tipų rankenėles:


 • taškines;

 • ilgąsias;

 • „D“ formos.


Įprastai platesnės vaikiškos komodos yra su dviem taškinėmis rankenėlėmis. Šiuo atveju baldą visuomet teks atidaryti abiem rankomis. Kitu atveju, jeigu baldas yra su viena ilgesne rankenėle, be jokio vargo stalčių atidarysite viena ranka.

„Magrės baldai“ gaminių rankenėlės yra gaminamos iš skirtingų medžiagų:


 • medžio;

 • metalo;

 • odos.


Medžiaga suteikia papildomo žavesio tam tikrai stilistikai. Pavyzdžiui, skandinaviško stiliaus šviesią komodą pagyvina medžio rankenėlės, o štai industrinio stiliaus gaminio išskirtinumą akcentuoja odos ir metalo detalės. Žinoma, galima atsižvelgti ir į tiesiog malonesnę jums tekstūrą. Rankenėles visuomet galite lengvai pakeisti.


Komodos vaikams turi būti komfortiškos sandėliuojant norimus daiktus ir patogios norint juos išimti. Prieš pasirinkdami komodą vaikų kambariui, atkreipkite dėmesį į jų kasdienius įpročius. 


Tikimės, kad palengvinome paieškos procesą ir suteikėme visą naudingą informaciją. Jeigu pasigedote atsakymų į rūpimus klausimus arba domina detalesnė specifinio modelio informacija, susisiekite su mumis telefonu, el. paštu ar žinute socialiniuose tinkluose. 


DUK


1. Ar baldams suteikiama garantija? Icon

Taip, vaikiškiems baldams suteikiama 24 mėn. trukmės garantija. Konkrečias garantijos sąlygas galite rasti prekės aprašyme arba visuomet pridedamame garantiniame dokumente.

2. Ar vaikiškos komodos pristatomos jau surinktos? Icon

Ne, komoda vaikų kambariui pristatoma nesurinkta. Tai užtikrina saugesnį ir paprastesnį baldo transportavimą. Gavę gaminį, jo pakuotėje rasite aiškią ir paprastą surinkimo instrukciją.


3. Ką daryti, jei gaminys buvo pristatytas brokuotas? Icon

Brokuotas ar pažeistas baldas gali būti grąžinamas. Pastebėję prekės defektus, nedelsdami užpildykite Garantinio aptarnavimo užklausą arba skambinkite telefonu +370 634 85000. Pasirūpinsime baldo pakeitimu arba kompensacija greitai ir be rūpesčių.