+370 634 85000
0
Spintos

Spintos

Pagrindinis baldas daiktų sandėliavimui kambaryje - spinta. Mes siūlome ne tik funkcionalias, optimalių išmatavimų, bet ir žaismingas, nuotaikingas, temines vaikiškas spintas.Stilingos ir praktiškos spintos

 

Tikriausiai sunkiai įsivaizduojate namus, kuriuose nebūtų specialiai daiktams susidėti skirto baldo. Mes taip pat. Todėl net neabejojame, kad Magresbaldai.lt asortimentas jus tikrai sudomins. Nesvarbu, kokio dizaino, dydžio ar kiek lentynų ieškote, viską galite rasti čia, vienoje vietoje. Platus asortimentas nenuvils, o baldai namus pasieks jums net neiškėlus iš jų kojos.


Skirtingi dizainai

 
Nepaisant to, jog visų spintų, nesvarbu, kokios...Stilingos ir praktiškos spintos

 

Tikriausiai sunkiai įsivaizduojate namus, kuriuose nebūtų specialiai daiktams susidėti skirto baldo. Mes taip pat. Todėl net neabejojame, kad Magresbaldai.lt asortimentas jus tikrai sudomins. Nesvarbu, kokio dizaino, dydžio ar kiek lentynų ieškote, viską galite rasti čia, vienoje vietoje. Platus asortimentas nenuvils, o baldai namus pasieks jums net neiškėlus iš jų kojos.


Skirtingi dizainai

 
Nepaisant to, jog visų spintų, nesvarbu, kokios jos bebūtų, tikslas yra vienas – saugoti daiktus, jų dizainai vis tiek gerokai skiriasi tarpusavyje. Mintyje turime ne tik dydį, formą ar spalvą. Elektroninėje parduotuvėje Magresbaldai.lt  galite rinktis iš:

  • Vienerių;

  • Dvejų

  • Trejų;

  • Ketverių durų spintų.

Vienų durų spintos jums puikiai tiks, jeigu kambaryje neturite daug vietos ir jums pakanka kelių medinių lentynų be pakabinamosios dalies. Savaime suprantama, jog dvejų durų daiktų laikymo baldai užima kur kas daugiau vietos ir juose gali tilpti daugiau reikmenų. Pastarieji turi ne tik reguliuojamo aukščio lentynas, tačiau ir stalčius, kabyklą drabužiams. 

Trejų nuo dvejų durų skiriasi tuo, jog kabykla drabužiams yra platesnė, todėl ji tinka žmonėms, kurie labiau mėgsta drabužius kabinti. Galiausiai, keturių durų spinta pasižymi papildoma erdve tiek lankstomiems drabužiams, tiek kabinamiems, be to, ji turi stalčius. Taigi, joje gali tilpti ne tik jūsų, tačiau ir kitų šeimos narių drabužiai.
 

Skirtingų tipų spintos

 
Spinta išsiskiria ne tik savo dizainu, tačiau elektroninėje baldų parduotuvėje Smartbaldai.lt rasite ir skirtingus spintų tipus. Jie yra:

  •  kampinė,

  •  kabinama,

  •  pastatoma spinta.

Kampinė spinta puikiai tiks kambaryje, kuriame nėra pernelyg daug vietos, tačiau norima išnaudoti laivus kampus. Ji liks nuošalyje, todėl netrukdys praeiti, o durelės neklius už kitų baldų. Žinoma, perkant kampinę spintą labai svarbu atsižvelgti į matmenis ir gerai išmatuoti savo pačių kambarį.

Kabinamas baldas taip pat turi daug lentynėlių, o dėl unikalaus tvirtinimo būdo atrodo, kad jis kabo ore. Ši ypatybė gali suteikti erdvei modernumo, todėl ji puikiai tinka tokio stiliaus kambariui. Tradicinė pastatoma spinta tinka bet kur – svetainėje, miegamajame, prieškambaryje. Išsirinkus atitinkamą spintos dydį pagal išmatavimus, baldas puikiai papildys interjerą.

Elektroninėje baldų parduotuvėje Smartbaldai.lt apsipirkimas greitas, patogus ir saugus. Užsakę baldus, juos galite gauti vos per 5 darbo dienas, o jeigu neturite galimybės jų užsinešti – mūsų komanda gali tai padaryti už jus. Kviečiame apsidairyti!

DUK 


1. Kokiomis spintomis prekiaujate? Icon

Plačiame mūsų asortimente galite rasti įvairių dydžių (vienos, dviejų, trijų dalių), tipų (standartinių ir kampinių, su veidrodžiais ir be), dizaino (minimalistinio, klasikinio, šiuolaikiško ir dar daugiau) spintų.

2. Iš kokių medžiagų gaminamos spintos? Icon

Dažniausiai šie baldai gaminami iš MDP (medžių drožlių plokštės) ir LMDP (laminuotos medžių drožlių plokštės). Tokios medžiagos pasižymi atsparumu drėgmei ir temperatūrų pokyčiams. Jų priežiūra yra nesudėtinga, spalvų ir tekstūrų pasirinkimas – itin platus.

3. Kaip priderinti šį baldą kambaryje? Icon

Pirmiausia reikėtų įvertinti, kiek laisvos vietos turite. Priklausomai nuo to, galite pasirinkti atitinkamų matmenų baldą. Taip pat patariama atsižvelgti į interjero stilių ir kitų kambaryje esančių baldų dizainą – deranti spinta padeda sukurti harmoningą erdvę. 

Renkantis šį baldą ne mažiau svarbu įvertinti ir savo poreikius. Apsvarstykite, kokius drabužius ir kitus daiktus planuojate ten laikyti. Taip tampa lengviau apsispręsti, ko jums reikia daugiau – lentynų, stalčių ar kabyklų.

4. Kokios spintos labiausiai tinka prieškambaryje? Icon

Įprastai ši namų erdvė būna pakankamai nedidelė, todėl joje rekomenduojama naudoti atitinkamo dydžio (pavyzdžiui, vienos dalies) spintas. Jei norisi sutaupyti dar daugiau vietos ir vizualiai praplėsti erdvę, galima panaudoti spintas su veidrodžiais.

5. Kokie kiti korpusiniai baldai dera su spintomis? Icon

Tokiu atveju rekomenduojama rinktis tos pačios kolekcijos baldus: virtinas, spinteles, lentynas ir panašiai. Tai leidžia sukurti vientisą ir patraukliai atrodantį interjerą. Jei norisi daugiau įvairovės, tarpusavyje galima derinti skirtingų atspalvių, tačiau vienodų arba panašių tekstūrų korpusinius baldus.

6. Ar pas jus galima rasti spintų su aukštesnėmis kojelėmis? Icon

Tikrai taip. Tokie baldai ne tik stilingi, bet ir praktiški, nes po jais susikaupusius nešvarumus kur kas lengviau išvalyti.

7. Kokias spintas rekomenduojate mėgstantiems prabangą? Icon

Šiuo atveju labai tinka klasikinio stiliaus spintos. Jos išsiskiria detalių gausa, puošniomis vintažinėmis rankenėlėmis. Priklausomai nuo kambaryje vyraujančių spalvų, galima pasirinkti šviesesnės arba tamsesnės medienos baldą.