Lovos

Mėgaukitės pasakišku poilsiu ant patogios ir stilingos dvigulės miegamojo lovos. Skirtingo dizaino lovos patraukliai papildys įvairaus stiliaus interjerą.
Baldų kategorija
Baldų tipas
Baldų rūšiavimas

Patogi, aukštos kokybės lova turi didelę įtaką miego kokybei – išsimiegoję tokioje, prabusite gerai pailsėję, džiugios ir darbingos nuotaikos. „Magrės baldų“ siūlomos viengulės ir dvigulės lovos išsiskiria ne tik komfortiškumu, bet ir stilinga išvaizda. Patrauklaus dizaino lietuviškos miegamojo lovos (su patalynės dėže) – tai, kas padės labiau mėgautis poilsiu ir susikurti jaukų, žavų interjerą.

„Magrės baldų“ lovos – ieškantiems išskirtinės kokybės

Lietuviškų baldų gamintojas „Magrės baldai“ ypatingą dėmesį skiria kokybės ir dizaino harmonijai. Dvigulės ir viengulės lovos gaminamos naudojant aukščiausius standartus atitinkančias žaliavas – medieną, odą, spyruokles, užpildus bei audinius. Mūsų baldai kasmet įvertinami „Metų gaminio“ titulais. Tai – tvirtas patikimumo įrodymas.

Viengulės ar dvigulės lovos gali reikšmingai papildyti Jūsų miegamojo, vaikų ar svečių kambario interjerą. Stilinga lova puikiai dera ir su kitais namų baldais: pufais, foteliais, kušetėmis. Visos miegamojo lovos (su patalynės dėže) gali tapti išskirtiniu kambario akcentu. Iki menkiausių detalių apgalvotas, nepriekaištingai įgyvendintas dizainas leidžia priderinti baldą tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere.

Racionalūs ir kūrybiški sprendimai skirtingiems poreikiams

Šioje baldų kategorijoje pristatomos tiek dvigulės, tiek viengulės lovos. Priklausomai nuo poreikių, galite patys rinktis baldo:

Dydį ir plotį. Mėgstate miegoti vieni, tačiau erdvioje lovoje? Esate aukštas žmogus? O gal nerimaujate dėl mažo kambario ploto? Šiuos poreikius lengva patenkinti pasirinkus vieną iš kelių lovų konstrukcijų.

Papildomas dalis. Viengulės ir dvigulės lovos gali turėti vieną ar dvi patalynės dėžes. Jos pasižymi ne tik talpumu, bet ir geromis ventiliacinėmis savybėmis, tad patalynė ilgiau išlieka gaivi.

Išskirtinio dizaino detales. Lova gali turėti metalines arba medines kojeles. Pastarosios dera prie kitų baldų (spintelių, komodų), durų, metalinės – prie rankenėlių ar šviestuvų laikiklių. Kai kurios miegamojo lovos (su patalynės dėže) gali būti puošiamos stilingu papildomu galvūgalio užvalkalu. Jų raištelių spalva priklauso nuo Jūsų norų.

Apmušalą. Galite rinktis iš daugiau nei 200 skirtingų tekstilės ir natūralios odos tipų. Kai kuriuose audiniuose yra ir natūralaus pluošto. Lovai bei galvūgaliui aptraukti galite naudoti ir impregnuotą medžiagą, kuri atsparesnė vandeniui, dėmių susidarymui. Viengulės ir dvigulės lovos dalys gali būti padengtos skirtingais audiniais. Derinio pavyzdys – medžiaginė gulimoji ir odinė atraminė dalis (galvūgalis).

Sau tinkamiausią variantą gali atrasti kiekvienas, besirūpinantis išskirtine poilsio kokybe.

Produktai visapusiškai patogiai miego aplinkai

Dažniausiai renkantis naują lovą reikalingi ir čiužiniai. Todėl vienas iš patogiausių sprendimų –ciuziniai viską įsigyti vienu metu. „Magrės baldų“ asortimente gausu čiužinių, pritaikytų skirtingiems poreikiams. Visi jie pasižymi puikiomis techninėmis savybėmis ir lengva priežiūra. Čiužinių sudėtyje naudojamas natūralus sojų aliejus, kuris suteikia patvarumo ir leidžia pasirūpinti sveikesne miego aplinka. Todėl, jei norite džiaugtis ypatingai patogiu poilsiu, verta iškart išsirinkti ir naują, idealiai tinkantį čiužinį.

Miegamojo lovos – tai solidus, prabangus baldas. Jis kukliam kambariui gali suteikti ypatingo jaukumo, rafinuotumo pojūtį. Patvarios ir stilingos dvigulės, viengulės lovos bei čiužiniai iš „Magrės baldų“ – sprendimas, kuris kasdien dovanos malonų poilsį. Pabuskite žvalūs ir geros nuotaikos!

DUK apie lovas

1. Kokių matmenų gali būti dvigulės lovos?

Baldo matmenys gali būti labai įvairūs, todėl renkantis patariama įvertinti konkrečios prekės aprašyme pateiktą informaciją. Jei norite nestandartinių matmenų lovos, kreipkitės į mus el. paštu info@magre.lt arba telefonu +370 634 85000.

2. Kokiais privalumais pasižymi lovos su grotelėmis?

Jos užtikrina oro cirkuliaciją, todėl čiužinys gerai kvėpuoja. Taip užkertamas kelias drėgmės kaupimuisi, dulkių erkučių atsiradimui. Lova su grotelėmis leidžia pasirūpinti švaresne ir sveikesne miego aplinka, taip pat – čiužinio ilgaamžiškumu.

3. Ar miegamojo lovos turi patalynės dėžę?

Taip, kai kurie baldai jų turi net dvi. Daiktadėžėse yra integruotos ventiliacinės ertmės, kurios užtikrina gerą oro pralaidumą. Todėl viduje laikoma patalynė ar kiti daiktai išlieka gaivūs.

4. Ar galima pasirinkti norimą baldo apmušalą?

Taip, mūsų asortimente galite rasti daugiau nei 240 skirtingų apmušalų: tiek tekstilinių, tiek odinių. Tam, kad apsispręsti būtų paprasčiau, prie kiekvieno „Magrės baldų“ gaminio pateikiamos jam labiausiai tinkančių apmušalų rekomendacijos. Be to, daugeliu atvejų galima pasirinkti ir kitas apdailos detales, pavyzdžiui, patinkančios spalvos medines kojeles.

5. Kokių dar pranašumų gali turėti lovos?

Kai kuriuose miegamuosiuose balduose gali būti integruojamas prisilietimu valdomas apšvietimas ir USB įkrovimo jungtys. Tai leidžia sukurti dar patogesnę poilsio erdvę, kurioje viskas po ranka.

6. Ar perkant lovą galima įsigyti ir čiužinį?

Tikrai taip, be to, tai labai patogu ir praktiška. „Magrės baldų“ asortimente gausu skirtingiems poreikiams pritaikytų čiužinių. Spauskite ant nuorodos ir išsirinkite asmeniškai jums labiausiai tinkantį gaminį, o jei reikėtų konsultacijos – nedvejodami susisiekite.