Lovos

Mėgaukitės pasakišku poilsiu ant patogios ir stilingos dvigulės miegamojo lovos. Skirtingo dizaino lovos patraukliai papildys įvairaus stiliaus interjerą.
Baldų kategorija
Baldų tipas
Baldų rūšiavimas

Patogi, aukštos kokybės lova turi didelę įtaką miego kokybei – išsimiegoję tokioje prabusite gerai pailsėję, džiugios ir darbingos nuotaikos. „Magrės baldų“ siūlomos viengulės ir dvigulės lovos išsiskiria ne tik komfortiškumu, bet ir stilingu dizainu. Patrauklaus dizaino lietuviškos miegamojo lovos (su patalynės dėže) – tai, kas padės labiau mėgautis poilsiu ir susikurti jaukų, žavų interjerą.

„Magrės baldų“ lovos – ieškantiems išskirtinės kokybės

Lietuviškų baldų gamintojas „Magrės baldai“ ypatingą dėmesį skiria kokybės ir dizaino harmonijai. Dvigulės ir viengulės lovos gaminamos naudojant aukščiausius standartus atitinkančias žaliavas – medieną, odą, spyruokles, užpildus bei audinius. Mūsų baldai kasmet įvertinami „Metų gaminio“ titulais. Tai – tvirtas patikimumo įrodymas.

Viengulės ar dvigulės lovos gali reikšmingai papildyti Jūsų miegamojo, vaikų ar svečių kambario interjerą. Stilinga lova gali puikiai derėti ir su kitais namų baldais: pufais, foteliais, kušetėmis. Visos miegamojo lovos (su patalynės dėže) gali tapti išskirtiniu kambario akcentu. Iki menkiausių detalių apgalvotas, nepriekaištingai įgyvendintas dizainas leidžia priderinti baldą tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere.

Racionalūs ir kūrybiški sprendimai skirtingiems poreikiams

Šioje baldų kategorijoje pristatomos tiek dvigulės, tiek viengulės lovos. Priklausomai nuo poreikių, galite patys rinktis baldo:

• Dydį ir plotį. Mėgstate miegoti vieni, tačiau erdvioje lovoje? Esate aukštas žmogus? O gal nerimaujate dėl mažo kambario ploto? Šiuos poreikius lengva patenkinti pasirinkus vieną iš kelių lovų konstrukcijų.
• Papildomas dalis. Viengulės ir dvigulės lovos gali turėti vieną ar dvi patalynės dėžes. Jos pasižymi ne tik talpumu, bet ir geromis ventiliacinėmis savybėmis, tad patalynė ilgiau išlieka gaivi.
• Išskirtinio dizaino detales. Tiek dvigulės, tiek viengulės lovos į grindis gali remtis metalinėmis arba medinėmis kojelėmis. Pastarosios dera prie kitų baldų (spintelių, komodų), durų, metalinės – prie rankenėlių ar šviestuvų laikiklių. Kai kurios miegamojo lovos (su patalynės dėže) gali būti puošiamos stilingu papildomu galvūgalio užvalkalu. Jų raištelių spalva priklauso nuo Jūsų norų.
• Lova gali pasižymėti dar viena savybe, kurią taip pat galite keisti – tai apmušalai. Rinktis galite iš daugiau nei 200 skirtingų medžiagų ir natūralios odos tipų. Audiniuose taip pat gali būti natūralaus pluošto. Lovai bei galvūgaliui aptraukti galite naudoti ir impregnuotą medžiagą, kuri atsparesnė vandens įgerčiai, dėmių susidarymui. Viengulės ir dvigulės lovos dalys gali būti padengtos skirtingais audiniais. Derinio pavyzdys – medžiaginė gulimoji ir odinė atraminė dalis (galvūgalis).

Miegamojo lovos – tai solidus, prabangus baldas. Jis kukliam kambariui gali suteikti ypatingo jaukumo, rafinuotumo pojūtį. Patvarios ir stilingos dvigulės, viengulės lovos iš „Magrės baldų“ – sprendimas, kuris kasdien dovanos malonų poilsį. Pabuskite žvalūs, geros nuotaikos su tinkama, patogia lova.