+370 634 85000
0
Kušetės

Kušetės

Kompaktiškos skoningo dizaino kušetės lengvai pritaikomos skirtingose namų vietose. Sukurkite originalų interjerą, kuriame jaustumėtės patogiai.

Kušetės, tachtos – tai gulimojo fotelio ir išskleidžiamos lovos tipo baldai. Vienas didžiausių šių baldų privalumų yra kelios skirtingos funkcijos. Vieną akimirką kušetė, tachta gali būti komfortiškas sėdimasis baldas, o kitą – daug vietos neužimanti viengulė ar dvigulė lova. Norintiems funkcionalumo, lengvai užsakomos lietuviškos tachtos kušetės internetu – puikus pasirinkimas. Žemiau aptarsime kušečių privalumus ir išskirtinumus bei atsakysime...

Kušetės, tachtos – tai gulimojo fotelio ir išskleidžiamos lovos tipo baldai. Vienas didžiausių šių baldų privalumų yra kelios skirtingos funkcijos. Vieną akimirką kušetė, tachta gali būti komfortiškas sėdimasis baldas, o kitą – daug vietos neužimanti viengulė ar dvigulė lova. Norintiems funkcionalumo, lengvai užsakomos lietuviškos tachtos kušetės internetu – puikus pasirinkimas. Žemiau aptarsime kušečių privalumus ir išskirtinumus bei atsakysime į dažniausiai „Magrės baldai“ specialistams užduodamus klausimus.


Lietuviškos tachtos, kušetės internetu – kuo ypatingi „Magrės baldai“?


Kušetė yra itin kompaktiška, vienoje patalpoje gali būti naudojama ir kaip svetainės sofa, ir kaip miegamojo lova. Tai – itin naudinga gyvenant vieno kambario bute ir neturint galimybės išskaidyti erdvę į kelias skirtingas funkcines zonas. Tad tiems, kurie nori susikurti ypač praktišką interjerą, tachta, kušetė – idealus pasirinkimas. Virtualiame asortimente esantys gaminiai išsiskiria:

 • funkcionalumu;
 • dizaino įvairove;
 • plačiu audinių pasirinkimu.

Šio tipo minkštieji baldai kuriami taip, kad sužavėtų ne tik išoriniu dizainu, bet ir funkcionalumu. Todėl tachtos taip pat gali turėti papildomą išskleidžiamą miegamąjį mechanizmą ir erdvią daiktadėžę. Joje lengvai tilps ne tik keli patalynės komplektai, bet ir kiti mažiau naudojami daiktai. Tokiu būdu sutaupysite vietos, kurią skirtumėte papildomoms daiktų laikymo sistemoms. Taigi, išskleidžiama tachta leidžia susikurti neapkrautą, paprastą ir stilingą būsto dizaino interjerą.


Kušetės, tachtos lovos – puikiam miegui. Kurią rinktis?


Vieniems kušetė, tachta reikalinga kiekvieną dieną, o kitiems – retkarčiais, pavyzdžiui, atvykus svečiams. Tad renkantis kušetę, patariama gerai apgalvoti, kaip dažnai ant jos bus miegama. Toliau išsamiau aptarsime asortimente esančius kušečių, tachtų tipus bei jų privalumus.


Viengulės kušetės, tachtos


Viengulės lovos tachtos internetu – puikus pasirinkimas, ieškantiems baldo svetainėje. Ant viengulio baldo galėsite ne tik patogiai skaityti knygas, žurnalus ar žiūrėti televizorių, bet ir priimti svečius nakvynei. Renkantis tokio tipo baldą svetainės erdvei, patariama atsižvelgti į porankių padėtį. Pavyzdžiui:

 • vienas porankis dešinėje arba kairėje pusėje;
 • du porankiai;
 • be porankių.

Virtualiame kataloge galite įsigyti tachtas tiek su vienu, tiek su dviem porankiais. Tad ieškodami gaminio, įvertinkite kitų baldų išdėstymą kambaryje ir vietą, kurioje norite pastatyti tachtą. Priklausomai nuo kambario išplanavimo ir asmeninių poreikių, užsisakydami baldą internetinėje parduotuvėje, galite pasirinkti pusę, kurioje norite, kad būtų porankis.

Žinoma, viengulės tachtos gali būti naudojamos ir vaikų kambaryje. Kušetės-lovos įprastai būna be porankių, tačiau turi galvūgalį, todėl atrodo kaip įprasta viengulė lova. Aukštos kokybės medžiagos ir spyruoklės užtikrina komfortą tiek sėdint, tiek gulint. Be to, funkcionali viengulės kušetės miegamojo dalis leidžia ne tik atidaryti daiktadėžę, bet ir reguliuoti nugaros padėtį. Norint užtikrinti maksimalų komfortą miegant, rekomenduojami antčiužiniai.


Dvigulės tachtos, kušetės


Lengvai užsakomos dvigulės kušetės internetu yra vienas iš funkcionaliausių pasirinkimų vaikų kambaryje. Ieškant baldo šiai aktyviai namų erdvei, patariama atsižvelgti į kelis aspektus:

 • porankius;
 • kojeles;
 • daiktadėžės integraciją.

Norint įrengti vaikų kambarį kuo praktiškiau, svarbu, kad dvigulė tachta, kušetė būtų su integruota daiktadėže. Į patogią ir vietą taupančią daiktadėžę galima sudėti įvairius daiktus, kuriuos vaikas naudoja rečiau. Taip pat įvertinkite ir baldų išdėstymą bei jų dizainą. Nuo to priklausys, ar dvigulė tachta su kojelėmis, ar be geriausiai įsilietų į interjerą.

Taigi, bene visos kataloge esančios tachtos, kušetės – su patalynės dėže. Joje yra integruotos ventiliacinės ertmės, kurios užtikrina gerą oro laidumą. Todėl daiktadėžėje laikoma patalynė ar kiti daiktai išlieka gaivūs. Ieškant miegamo baldo, reikia žinoti, kaip dažnai šis bus naudojamas. Nuo to priklausys, kuri viengulė ar dvigulė kušetė geriausiai išpildys keliamus lūkesčius.


Kušečių pritaikymas interjere


Kataloge rasite klasikinio ir modernaus stiliaus kušečių, tachtų. Jos patobulintos dekoratyviomis pagalvėlėmis, pagyvinančiomis baldo išorinį dizainą ir leidžiančiomis įsitaisyti patogiau. Sunku rasti patinkantį variantą savo būstui? Drąsiai kurkite individualų dizainą – rinkitės iš plataus baldo audinių asortimento, keiskite spalvą ar net raštą.


Baldo spalvą siūlome derinti prie:

 • Langų uždangų arba kitų būste esančių baldų. Taip išlaikysite stiliaus harmoniją, išvengsite galimo chaoso, neleidžiančio susikaupti ir atsipalaiduoti.
 • Bendro interjero stiliaus. Jei namuose vyrauja klasikos akcentai, naujoji kušetė taip pat turėtų būti klasikinio dizaino. Minimalistinį interjerą gali puikiai papildyti šiuolaikinio dizaino baldai.

Taigi, atsižvelkite į erdvėje vyraujančias spalvas, tekstūras, raštus ir, žinoma, medžiagas. Nuo to priklausys, kuris gaminio audinys harmoningai įsilietų į vyraujantį interjerą. Žinoma, spalvomis galima kurti ir kontrastą. Viskas priklauso nuo asmeninių poreikių.


Ieškote dvigulės tachtos internetu, tačiau sunku apsispręsti, kuriuos audinius pasirinkti? O gal trūksta informacijos apie tam tikrą gaminį? Drąsiai susiekite su „Magrės baldai“ komanda Jums patogiu būdu: telefonu, el. paštu ar atvykę į bet kurį fizinį saloną. Profesionalūs darbuotojai padės išsirinkti ne tik kokybiškus audinius, bet ir tinkamiausio dydžio baldą.


DUK

1. Nuo ko priklauso kušetės, tachtos kaina? Icon

Įprastai, tachtos, kušetės kaina priklauso nuo dydžio, apmušalo pasirinkimo ir kitų funkcionalių sprendimų. Pasirinkę baldo dydį ir apmušalą, galutinę kainą matysite užsakymo skiltyje.


2. Kokia yra tachtos-lovos priežiūra? Icon

Šių gaminių priežiūros ypatumai priklauso nuo to, iš kokios medžiagos yra pagaminti. Bene visi „Magrės baldai“ asortimente esantys gaminiai yra su tekstiliniu audiniu, todėl atsiradusią dėmę patariama išvalyti kuo greičiau. Skysčiams išvalyti naudokite specialias priemones. Po drėgno valymo tachtą nusausinkite ir leiskite jai natūraliai išdžiūti. Birias daleles galima išsiurbti dulkių siurbliu arba nuvalyti sausu šepetėliu.


3. Kokio dydžio tachta-lova tinkamiausia vaiko kambaryje? Icon

Ieškant kušetės vaikams, reikia atsižvelgti į vaiko amžių ir kambario plotą. Vaikiška tachta turėtų būti kuo funkcionalesnė, todėl ieškokite vaikiškos kušetės su patalynės dėže. Kušetę galima pastatyti prie sienos tiek šonu, tiek galvūgaliu, svarbiausia, kad naudotis daiktadėže būtų patogu. Be to, nepamirškite palikti vietos naktinei spintelei šalia miegamojo baldo. Taip pat įvertinkite ir kitų baldų išdėstymą erdvėje.


4. Kokios „Magrės baldų“ kušečių konstrukcijos? Icon

Bene kiekviena asortimente esanti sulankstoma tachta yra pagaminta iš tvirtos buko medienos. Vienviečių kušečių čiužinio pagrindas sudarytas iš standaus kišeninių spyruoklių bloko. Šis garantuoja maksimalų sėdėjimo ir gulėjimo komfortą. Dvivietėms kušetėms naudojamos viena su kita tvirtai surištos spyruoklės ir fanerinės lentelės, kurios taip pat garantuoja tiek sėdėjimo, tiek gulėjimo komfortą.