+370 634 85000
0

Kušetė BLUES

Icon
Icon
-10% krepšeliui
Kaina su gobelenu Nuo 745€
Icon
MATMENYS (l x G x A): 1000 x 2010 x 930 mm Miegamosios dalies dydis: 1000 x 2000 mm 900 x 2010 x 930 mm Miegamosios dalies dydis: 900 x 2000 mm
Icon Atsisiųsti brėžinius
Subtili ir patogi BLUES kušetė Icon

Subtili ir patogi BLUES kušetė su integruota patalynės dėže – praktiškiems namams. Dvigubo veikimo lankstai leidžia reguliuoti nugaros padėtį.

Smagus ir subtiliai paprastas dizainas Icon

Kušetės sukurtos taip, kad būtų ne tik itin patogios, tačiau ir stilingos. Lakoniška ir nuosaikaus dizaino patalynės dėžė ir miegamoji dalis, kurioje naudojamos POCKET spyruoklės, užtikrinančios komfortą sėdėjimo ar gulėjimo metu, subtiliai žaidžia su išskirtiniu galvūgaliu. Kušetės puikiai tinkamos naudoti ne tik vaikų ar jaunuolio kambariuose, tačiau gali būti naudojamos ir darbo ar svečių kambariuose.

Galite sukurti galvūgalio audinių derinį Icon

Galvūgalių audinių derinius galite susikurti individualiai: derinti ne tik skirtingų tekstūrų audinius, bet ir susikurti savitą koloritą – derinti įvairias spalvas ar raštus tarpusavyje, atsižvelgiant į Jūsų interjero idėją ir norus.

Funkcionali miegamoji dalis Icon

Išskirtinis kušečių funkcionalumas patiks ne tik vaikams – jose įmontuoti dvigubo veikimo lankstai, kurie leidžia miegamąją dalį atidaryti iš dviejų pusių: viena pusė atidaro patalynės dėžę, kita – leidžia reguliuoti nugaros padėtį.

Galite pasirinkti iš gausybės audinių Icon

Iš gausios mūsų siūlomų audinių paletės rinkitės Jums labiausiai patinkantį variantą: atsižvelkite į tai, kaip su Jūsų pasirinktas audinys derės prie kitų jau esančių baldų, atkreipkite dėmesį į tai, kaip audinys atrodo prie natūralaus ir dirbtinio apšvietimų, kaip kinta spalva ir raštas žiūrint į audinį iš skirtingų pusių. Visa tai Jums padės lengviau išsirinkti audinį, atitinkantį Jūsų lūkesčius.

Svetainėje pateikiame populiariausias audinių kolekcijas. Jei nerandate Jums tinkamo varianto arba negalite apsisręsti- kreipkitės į mūsų prekybos konsultantus.

Galite pasirinkti kojelių spalvą Icon

Iš siūlomų spalvų paletės galite pasirinkti kojelių spalvą. Tai leis susikomplektuoti tik Jūsų interjerui tinkantį unikalų baldą.

Surinkimo instrukcija Icon
Kusetes-kusete-blues-fame-160-3

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE BALDO APMUŠALĄ Icon
Sunku išsirinkti? Užsisakyk baldinių audinių pavyzdžius į namus nemokamai!
3. PASIRINKITE KOJELIŲ SPALVĄ Icon
745€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
745€
Pagaminimo terminas: priklauso nuo pasirinkimų

BALDO KONSTRUKCIJA

Renkantis minkštąjį baldą, svarbu ne tik išorinis dizainas, bet ir vidinė jo konstrukcija. Galite būti tikri, kad „Magrės baldų“ produkcija pagaminta iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Daugelis Lietuvos ir kitų šalių šeimų puikiai įvertino „Magrės baldų“ gaminių kokybę ir patvarumą, todėl drąsiai rekomenduoja juos savo draugams bei artimiesiems.

Blues-pjuvis-LT
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę