+370 634 85000
0
Rašomieji stalai vaikams

Rašomieji stalai vaikams

Iš mūsų rašomųjų stalų kolekcijos tikrai išsirinksite stalą, labiausiai atitinkantį Jūsų vaikų poreikius. Galite įsigyti tiek teminį (piratų, lenktynių tematikos), tiek universalų rašomuosius stalus.

Rašomieji stalai vaikams – vieni svarbiausių baldų mažųjų kambaryje. Tinkamai parinktas vaikiškas rašomasis stalas gali padėti užtikrinti gerą vaiko laikyseną, pagerinti koncentraciją ir organizacinius įgūdžius. Nesvarbu, būtų naudojamas mokymuisi ar tiesiog kaip erdvė kūrybai ir žaidimams, šis baldas yra puiki investicija į savo atžalos ugdymą bei augimą. Platus „Magrės baldų“ asortimentas leidžia rinktis iš įvairių dydžių, stilių ir...

Rašomieji stalai vaikams – vieni svarbiausių baldų mažųjų kambaryje. Tinkamai parinktas vaikiškas rašomasis stalas gali padėti užtikrinti gerą vaiko laikyseną, pagerinti koncentraciją ir organizacinius įgūdžius. Nesvarbu, būtų naudojamas mokymuisi ar tiesiog kaip erdvė kūrybai ir žaidimams, šis baldas yra puiki investicija į savo atžalos ugdymą bei augimą. Platus „Magrės baldų“ asortimentas leidžia rinktis iš įvairių dydžių, stilių ir funkcijų rašomųjų stalų vaikams. Taigi, kviečiame pasižvalgyti ir rasti savo atžalos poreikius bei pageidavimus geriausiai atitinkantį baldą. 


Kodėl rašomasis stalas vaikui – būtinas?


Rašomasis stalas vaikui reikalingas dėl daugelio priežasčių. Visų pirma, jis suteikia vietą susitelkti į mokymąsi, atlikti namų darbus ir užsiimti kita edukacine ar kūrybine veikla. Taip pat šis baldas mažiesiems padeda išsiugdyti gerus mokymosi įpročius ir skatina drausmės bei rutinos jausmą kasdieniame gyvenime. 

Tinkamai parinktas rašomasis stalas gali padėti pagerinti vaiko laikyseną ir užkirsti kelią diskomfortui ar skausmui, kuris atsiranda sėdint susikūprinus arba dirbant ant grindų. Be to, šis baldas gali paskatinti gerus organizavimo įgūdžius, nes vaikas gali tvarkingai laikyti knygas, sąsiuvinius ir kitus reikmenis, taip pat lengviau juos pasiekti, kai to reikia. 


Rašomojo stalo vaikams pasirinkimas – į ką atsižvelgti?


Tam, kad išsirinkti vaikišką rašomąjį stalą būtų lengviau, patariama atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus:


 • Dydis. Jis priklauso tiek nuo vaiko amžiaus, tiek nuo kambaryje esančios laisvos vietos. Dažniausiai verta investuoti į šiek tiek didesnį baldą. Taip vaikas jo pernelyg greitai neišaugs. Visgi persistengti taip pat neverta. Tam, kad laisvai tilptų kėdė (ją taip pat galite išsirinkti „Magrės baldų“ asortimente) ir būtų patogu atsisėsti, prie stalo, svarbu palikti pakankamai laisvos vietos. Todėl, jei norite būti maksimaliai patenkinti naujuoju pirkiniu, prieš įsigydami jį, išmatuokite laisvą plotą kambaryje.
 • Spalva. Renkantis tokį baldą, patariama įvertinti ir jo spalvą. Rašomi stalai vaikams gali būti tiek šviesesni (pavyzdžiui, balti, rusvi, pilkšvi), tiek tamsesni (pavyzdžiui, juodi, raudoni, rudi ir panašiai). Pirmieji rekomenduojami norintiems sukurti universalų interjerą, t. y. tinkantį įvairaus amžiaus ir mergaitėms, ir berniukams. Antrieji pasižymi ryškesne išvaizda, todėl gali tapti pagrindiniu kambario akcentu ir suteikti jam daugiau originalumo. Tiesa, kad ir kokią spalvą bepasirinktumėte, įvertinkite, ar ji dera prie bendro interjero įvaizdžio.
 • Konstrukcija. Vaikiški stalai skiriasi ir savo konstrukcija, kuri gali būti itin paprasta arba sudėtingesnė. Jeigu reikia papildomos vietos knygoms, sąsiuviniams ar kitiems daiktams susidėti, verta rinktis baldą, turintį lentynas ir daugiau stalčių. Tokiu atveju praverčia ir vaikiškų rašomųjų stalų priedai. Juos turintis stalas labai funkcionalus, tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad toks baldas užima daugiau vietos. Jeigu kambaryje jos nėra daug, patariama apsvarstyti mažesnį ir paprastesnės konstrukcijos stalą, kuris taip pat gali būti labai patogus ir praktiškas.
 • Forma. Populiariausi, be abejonės, yra standartiniai rašomieji stalai vaikams. Juos pakankamai lengva pritaikyti įvairiose kambario vietose. Kitas galimas variantas – kampiniai stalai. Kaip jau išduoda pats pavadinimas, jie skirti statyti ten, kur susikerta dvi sienos. Tokie baldai padeda maksimaliai išnaudoti turimą vietą ir sukurti itin patogią mokymosi erdvę.


Įvertinus šiuos aspektus, apsispręsti, kuris rašomasis stalas vaikui geriausiai atitinka individualius poreikius, turėtų būti lengviau.


Stilingas stalas – originaliam kambariui sukurti

 

Kiekvienas vaikas nori turėti individualią ir ypatingą erdvę. Pasirinkus tinkamą rašomąjį stalą, sukurti žaismingai ir stilingai atrodantį kambarį išties paprasta. „Magrės baldų“ asortimente galite rasti skirtingų stilių stalų:

 

 • Elegantiškų. Tokie baldai ypač tinka mergaitės kambaryje. Pastelinių spalvų, subtiliomis ornamentikos detalėmis puošti romantiško stiliaus stalai suteikia aplinkai jaukumo, lengvumo ir svajingumo. 
 • Modernių. Vaikiški rašomieji stalai su moderniais elementais puikiai tinka visiems, nepriklausomai nuo lyties ir amžiaus. Tai – tikslingas pasirinkimas ir tiems, kurie siekia funkcionalios ir paprastos aplinkos, lengvai pritaikomos kintantiems pomėgiams. 
 • Žaismingų. Tokio stiliaus baldai tinka norint sukurti vaikui patrauklesnę erdvę, kurioje norėsis ruošti namų darbus ir leisti laisvalaikį. „Magrės baldų“ komanda siūlo unikalaus dizaino rašomuosius stalus, sukurtus atsižvelgiant į mažųjų norus ir aukštus kokybės bei saugumo standartus. Dinamiškas, originalaus dizaino stalas gali būti puiki dovana aktyviam ir kūrybingam vaikui.


Patogūs ir stilingi rašomieji stalai vaikams – investicija į sveikesnę, funkcionalesnę, patrauklesnę ir originalumu džiuginančią vaikų kambario aplinką. 


Tikimės, kad ši informacija padės išsirinkti Jūsų atžalų poreikius ir norus geriausiai atitinkantį rašomąjį stalą. O rinktis tikrai yra iš ko. Užtikriname, kad „Magrės baldų“ asortimente esantys vaikiški rašomieji stalai ne tik pasižymi patrauklia išvaizda, bet ir yra patvarūs bei paprastai prižiūrimi. Kviečiame tuo įsitikinti ir Jus. Na, o jei norite pasikonsultuoti, susisiekite – esame pasiruošę padėti.

DUK

1. Kokios medžiagos naudojamos vaikiškų rašomųjų stalų gamybai? Icon

Visi „Magrės baldų“ asortimente esantys vaikiški rašomieji stalai yra pagaminti iš sertifikuotų ir kokybiškų medžiagų be kancerogenų. Tai leidžia užtikrinti šių baldų saugumą ir patikimumą. 
2. Ar asortimente esantys stalai gali būti komplektuojami su kitais baldais? Icon

Tikrai taip. „Magrės baldų“ asortimente yra daug rašomųjų stalų vaikams, kuriuos galite derinti su kitais tos pačios kolekcijos baldais: lova, komoda ar spintele. Taip be didelių pastangų sukursite vientisą kambario įvaizdį. Žinoma, galite drąsiai derinti ir skirtingų kolekcijų baldus. Svarbiausia, tokiu atveju atsižvelgti į spalvų ir stilių darną.


3. Į kokius privalumus atkreipti dėmesį renkantis rašomąjį stalą vaikams? Icon

Siūlome atkreipti dėmesį į šiuos privalumus:


 • Angos laidų išvedžiojimui – padeda tvarkingai ir patogiai prijungti apšvietimą, kompiuterį ar kitus mobilius įrenginius.
 • Integruota USB jungtis – leidžia patogiai įkrauti kompiuterį ar telefoną ir jais naudotis sėdint prie rašomojo stalo.
 • Švelnaus uždarymo sistema stalčiams – užtikrina tylų ir patogų stalčių uždarymą.
 • Papildoma lentyna – suteikia daugiau vietos daiktams pasidėti, taip pat gali turėti rašomąją lentą, laikiklius, kabliukus ir kišenėles daiktams laikyti.


Privalumus, kuriais pasižymi konkretus stalas, galite rasti jo aprašyme.


4. Kaip išsirinkti geriausiu kainos ir kokybės santykiu pasižymintį vaikišką rašomąjį stalą? Icon

Ieškodami geriausio kainos ir kokybės santykio, atsižvelkite į keletą veiksnių, pavyzdžiui, numatytą rašomojo stalo paskirtį, turimą erdvę, jo medžiagas, bendrą dizainą ir stilių. 

Taip pat nepamirškite palyginti panašių funkcijų, kokybės ir dydžio rašomųjų stalų kainas, kad nustatytumėte geriausią pasiūlymą pagal savo biudžetą. Atkreipkite dėmesį į išpardavimus ir akcijas, tačiau venkite pernelyg pigių prekių, kurios gali būti prastos kokybės.

Skaitykite klientų atsiliepimus ir vertinimus internete arba paprašykite draugų ir šeimos narių rekomendacijų, kad susidarytumėte nuomonę apie rašomojo stalo kokybę, ilgaamžiškumą ir naudojimo patirtį.

Laikydamiesi šių žingsnių, galite išsirinkti stalą, kuris atitinka vaiko poreikius, Jūsų biudžetą ir užtikrina geriausią kainos ir kokybės santykį.