+370 634 85000
0

Rašomasis stalas RUSTIC WHITE

Icon
Icon
-10% krepšeliui
410€
MATMENYS (l x G x A): 1382 x 626 x 750 mm
Praktiško dizaino ir ergonomiškų matmenų rašomasis stalas Icon

RUSTIC WHITE kolekcijos stalas ergonomiškų matmenų, tačiau pakankamai dekoratyvus. Trys dideli ir vienas ilgas uždari stalčiai leis patogiai susidėti mokyklinius reikmenis, o darbo vieta atrodys tvarkingai ir stilingai. 

Baldo stalčiai su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuoti stalčiai su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jie nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį. 

Gali būti komplektuojama su papildoma lentyna rašomajam stalui Icon

RUSTIC WHITE kolekcijos rašomieji stalai gali būti komplektuojami su funkcionalia lentyna, kurioje yra gausu nišų ir lentynėlių smulkiems daiktams laikyti.

Komplektacija Icon

Rašomajame stale yra viskas, ko reikia sklandžiam darbui. Skirtingo dydžio stalčiuose su dėžute smulkmenom susidėti tilps visos Jūsų kanceliarinės prekės.  Atviroje lentynoje susidėsite knygas, užrašus bei kitus mokslo reikmenis, ant kabliuko pasikabinsite kuprinę ar ausines.

Elegantiškos dekoro detalės Icon

Kolekcijos išskirtiniai bruožai - raižytos rausvos spalvos rankenėlės, dekoratyviniai išfrezavimai, užapvalintos formos.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
stalai-stalas-kolekcija-RUSTIC_White-2
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
410€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
410€
Užsakymo įvykdymo terminas 7 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę