+370 634 85000
0

Spinta RUSTIC WHITE 3 durų

Icon
Icon
-10% krepšeliui
892€
MATMENYS (l x G x A): 1404 x 680 x 2040 mm
Trijų durų spinta su veidrodžiu Icon

Didelė ir talpi spinta - puikus pasirinkimas turintiems nedaug vietos, bet norintiems sutalpinti daug daiktų. Čia rasite ir stalčius, ir lentynas, ir veidrodį, ir skersinį kabinamiems drabužiams. Retai naudojami daiktai ras vietos ant spintos viršaus.

Patogus vidaus išplanavimas Icon

Erdvus ir patogus spintos išplanavimas leis sutalpinti visą vaikų turtą vienoje vietoje. Drabuželius galėsite sukabinti ant skersinio, nemažai daiktų tilps trijuose talpiuose stalčiuose, erdviose lentynose sudėliosite drabužius ir kitą turtą. 

Baldo durys su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuotos durys su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jos nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį.

Elegantiškos dekoro detalės Icon

Kolekcijos išskirtiniai bruožai - raižytos rausvos spalvos rankenėlės, švelnių, gaivių spalvų gėlių dekoras, dekoratyviniai išfrezavimai, užapvalintos formos.

Įkomponuotas veidrodis Icon

Dekoratyvus, elipsės formos veidrodis ant vidurinių spintos durų - puikus sprendimas, kai nėra daug vietos, bet norisi turėti kokybišką ir didelį veidrodį kambaryje.

Baldo stalčiai su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuoti stalčiai su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jie nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį. 

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
kolekcijos-kolekcija-RUSTIC_White-4
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
892€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
892€
Užsakymo įvykdymo terminas 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę