+370 634 85000
0

Komoda RUSTIC WHITE 1012

Icon
Icon
-10% krepšeliui
410€
MATMENYS (l x G x A): 1012 x 480 x 866 mm
Didelė ir patogi komoda Icon

Komoda - nepamainomas baldas vaikų kambaryje. Kūdikio kambaryje komodoje tilps visi mažylio daiktai ir priežiūros reikmenys. Paaugusio vaiko kambaryje - stalčiuose ir lentynose sudėsite visus drabužius. O įsigijus papildomą veidrodžio modulį - komoda gali tarnauti kaip kosmetikos ir aksesuarų staliukas.

Baldo stalčiai su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuoti stalčiai su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jie nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį. 

Gali būti komplektuojama su veidrodžiu Icon

Ypatingas kolekcijos bruožas - galimybė komponuoti baldus. Prie šios komodos galima pasirinkti  pastatomą to paties stiliaus veidrodį.

Baldo durys su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuotos durys su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jos nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį.

Elegantiškos dekoro detalės Icon

Kolekcijos išskirtiniai bruožai - raižytos rausvos spalvos rankenėlės, dekoratyviniai išfrezavimai, užapvalintos formos.

Viršutinis stalčius su skyreliais Icon

Viršutinis komodos stalčius padalintas į mažus skyrelius, kad patogiai galėtumėte susidėti smulkius drabužėlius, kosmetiką ar aksesuarus.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
kolekcijos-kolekcija-RUSTIC_White-2
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
410€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
410€
Užsakymo įvykdymo terminas 7 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę