+370 634 85000
0
Vaikiškos spintelės

Vaikiškos spintelės

Iš mūsų siūlomos spintelių kolekcijos galėsite išsirinkti įvairiausių dydžių, spalvų, funkcionalumų ir formų spinteles, kurios papuoš Jūsų vaikų miegamajį.

Žavingo dizaino vaikiškos spintelės yra puikūs „pagalbininkai“, padedantys sukurti jaukią ir tvarkingą atmosferą mažųjų miegamajame. Šie nedideli baldai ne tik suteikia papildomos vietos daiktams susidėti, bet ir leidžia sukurti vaikų miegui palankesnę aplinką. Vaikiška spintelė prie lovos puikiai tinka pasakų knygelėms ir brangiems žaislams susidėti. Be to, tai saugus paviršius nedideliam staliniam šviestuvui ir stiklinei su vandeniu. „Magrės...

Žavingo dizaino vaikiškos spintelės yra puikūs „pagalbininkai“, padedantys sukurti jaukią ir tvarkingą atmosferą mažųjų miegamajame. Šie nedideli baldai ne tik suteikia papildomos vietos daiktams susidėti, bet ir leidžia sukurti vaikų miegui palankesnę aplinką. Vaikiška spintelė prie lovos puikiai tinka pasakų knygelėms ir brangiems žaislams susidėti. Be to, tai saugus paviršius nedideliam staliniam šviestuvui ir stiklinei su vandeniu. „Magrės baldų“ asortimente esančios spintelės vaikų kambariui – tobulas praktiškumo ir žaismingumo derinys, suteikiantis erdvei papildomo patrauklumo, patenkinantis mažųjų poreikius ir tvarkymosi įgūdžius.


Vaikiška spintelė: kaip išsirinkti?


Renkantis vaikišką spintelę, svarbu įvertinti, kad ji derėtų prie Jūsų atžalos kambario ir atitiktų konkrečius daiktų saugojimo bei patogaus naudojimo poreikius:


  • Pradėkite nuo turimos erdvės kambaryje įvertinimo ir nustatykite vaikiškos spintelės dydį bei stilių, geriausiai derantį prie bendro interjero. „Magrės baldų“ asortimente galite rasti įvairių dydžių (nuo itin mažų iki didesnių) ir stilių (nuo minimalistinių iki atspindinčių tam tikrą tematiką) spintelių. Tad rinktis tikrai turėsite iš ko.
  • Svarbiausia – mažųjų saugumas. Todėl ieškokite baldo, kuris būtų pagamintas iš sertifikuotų medžiagų be kancerogenų ir pasižymėtų tvirta konstrukcija, kad atlaikytų kasdienį naudojimą.
  • Įvertinkite, kokių daiktų laikymui naudosite spintelę. Pagal tai pasirinkite atitinkamo dizaino gaminį su pakankamu stalčių ir (ar) lentynėlių skaičiumi. Pavyzdžiui, jei ieškote vaikiškos spintelės žaislams ir knygoms, Jums gali praversti šiek tiek didesnis baldas, o jei ant spintelės bus laikomas tik naktinis šviestuvas ir keletas kitų smulkių daiktų, tokių kaip žadintuvas ar akiniai, – idealiai tiks ir nedidelis baldas, pavyzdžiui, toks.  
  • Rinkitės baldą, pagamintą iš medžiagų, kurias būtų lengva valyti ir prižiūrėti, atsižvelgiant į tai, kad vaiko kambaryje neišvengiamai gali atsirasti netvarka. „Magrės baldų“ asortimente esančios medinės vaikiškos spintelės kuo puikiausiai atitinka šiuos kriterijus. 
  • Teminio dizaino spintelė gali būti dar patrauklesnė Jūsų atžalai, todėl ieškokite gaminio, atitinkančio vaiko pomėgius. Pagalvokite, galbūt tai bus princesių, piratų arba lenktynių tematika. 
  • Galiausiai, pasirūpinkite, kad spintelė būtų tinkamo aukščio, kad vaikas galėtų nesunkiai ją pasiekti. Taip skatinsite mažųjų savarankiškumą ir laisvę tvarkyti savo daiktus.


Įvertinę šiuos aspektus, galite išsirinkti vaikišką spintelę, kuri suteiks ir funkcionalumo, ir patrauklumo Jūsų vaiko kambariui.


DUK

1. Kokio dydžio turėtų būti vaikiška spintelė? Icon

Vaikų kambario spintelės matmenys turėtų būti tokie, kad ji patogiai tilptų turimoje erdvėje ir suteiktų pakankamai vietos norimiems daiktams susidėti.


2. Ar reikia vaikišką spintelę susirinkti patiems ir ar lengva tai padaryti? Icon

Taip, įsigytą spintelę reikia susirinkti patiems. Vadovaujantis instrukcija, tai tikrai nesudėtinga. Ją galite atsisiųsti paspaudę ant konkrečiame produkto aprašyme esančios nuorodos.


3. Nuo ko priklauso spintelės vaikų kambariui kaina? Icon

Vaikiškos spintelės kaina paprastai priklauso nuo jos dizaino, medžiagų ir dydžio.