+370 634 85000
0
TV staliukai

TV staliukai

TV stalas yra puikus pagrindas ne tik televizoriui. Ant jo taip pat galima laikyti įvairias namų dekoracijas, knygas ir kitus norimus daiktus. Televizriaus staliukai - pagrindinis baldas svetainėje į kurį nuolat krypsta mūsų akys.

Televizoriaus staliukai – vieni iš populiariausių korpusinių baldų svetainėje. Jie pasižymi universalumu ir gali būti naudojami įvairioms reikmėms. Tai reiškia, kad TV stalas yra puikus pagrindas ne tik televizoriui. Ant jo taip pat galima laikyti įvairias namų dekoracijas, knygas ir kitus norimus daiktus. Jei planuojate įsigyti tokį baldą, pateikiame išsamų gidą, kuris gali palengvinti jūsų apsisprendimą.

Kriterijai, kuriuos patariama įvertinti

Norite sužinoti,...

Televizoriaus staliukai – vieni iš populiariausių korpusinių baldų svetainėje. Jie pasižymi universalumu ir gali būti naudojami įvairioms reikmėms. Tai reiškia, kad TV stalas yra puikus pagrindas ne tik televizoriui. Ant jo taip pat galima laikyti įvairias namų dekoracijas, knygas ir kitus norimus daiktus. Jei planuojate įsigyti tokį baldą, pateikiame išsamų gidą, kuris gali palengvinti jūsų apsisprendimą.

Kriterijai, kuriuos patariama įvertinti

Norite sužinoti, kaip išsirinkti TV staliuką, kuris idealiai tiktų jūsų namuose? Pagrindiniai kriterijai, į kuriuos svarbu atsižvelgti yra šie:

Kambario plotas ir televizoriaus dydis. Televizoriaus staliukas turi laisvai tilpti kambaryje. Todėl pirmiausia patariama išmatuoti sienos, prie kurios jis bus statomas ilgį. Tam, kad atrodytų proporcingai, baldas turėtų būti bent šiek tiek už ją trumpesnis. Jei ant staliuko bus statomas televizorius, svarbu atsižvelgti, kad tam būtų pakankamai vietos.

Baldo aukštis. Svarbu, kad TV staliuko aukštis atitikti jūsų poreikius ir būtų patogus. Tam galima pasinaudoti nykščio taisykle: televizorius turėtų stovėti taip, kad apatinė ekrano pusė būtų jūsų akių lygyje. Jei sėdimieji baldai yra pakankamai aukšti, staliukas televizoriui taip pat turėtų būti aukštesnis, o jei žemi – žemesnis. Bet kokiu atveju žiūrėdami į ekraną turėtumėte jaustis komfortiškai.

Lentynos ir stalčiai. Staliukai televizoriui įprastai turi tiek lentynas, tiek stalčius. Tačiau jų skaičius ir išdėstymas gali skirtis. Todėl ieškant asmeniškai priimtiniausio varianto, patariama atsižvelgti į asmeninius poreikius. Jeigu ant staliuko planuojate laikyti daugiau dekoracijų, aksesuarų ar televizoriaus priedų, pirmenybę teikite baldams su daugiau lentynų. Jei kuriate minimalistinį kambario įvaizdį ir norite, kad jame būtų kuo mažiau dėmesį blaškančių detalių, jums gali patikti modernūs TV staliukai, turintys daugiau uždarų stalčių ir lentynų.

Baldo išvaizda. Be abejonės, tai vienas iš pagrindinių pasirinkimo kriterijų. Televizoriaus staliukai gali būti įvairių stilių, spalvų ir netgi raštų. Todėl išsirinkti tą, kuris labiausiai dera interjere ir atitinka asmeninį skonį, galima pakankamai lengvai. Tam, kad TV stalas tarsi liete įsilietų į namų erdvę, jis turėtų spaviškai ir stilistiškai derėti prie kitų baldų, pavyzdžiui, kavos staliuko ar lentynos. Ne ką mažiau svarbu atkreipti dėmesį ir į kitus aspektus, tokius kaip kambario sienų ir grindų spalva.

Apsvarsčius šiuos dalykus, nuspręsti, kuris televizoriaus staliukas labiausiai tinka jūsų namuose, tampa žymiai paprasčiau. Peržvelkite „Magrės baldų“ asortimentą ir išsirinkite individualius poreikius atitinkantį gaminį.

Modernūs TV staliukai – šiuolaikiškiems namams

Šie svetainės baldai padeda sukurti ne tik estetiškiau atrodantį interjerą, bet ir patogesnę kasdienybę. Paspaudimu atidaromos durelės tik vienas iš daugelio privalumų. Jos pabrėžia minimalistinį TV spintelės dizainą, kuriame nėra jokių papildomų elementų.

Reguliuojamo aukščio lentynėlės, kurias galite pritaikyti asmeniniams poreikiams, leidžia patogiai laikyti įvairaus dydžio daiktus. „Magrės baldų“ staliukai televizoriui vidurinėje dalyje turi laidų paslėpimui numatytą vietą. Tai padeda užtikrinti tvarką ir patogų elektros prietaisų prijungimą.

Kai kurių modelių televizoriaus staliukai turi stalčius su „švelnaus uždarymo“ mechanizmu. Jis leidžia išvengti stalčių daužymosi į korpusą. Todėl baldas ne taip greitai dėvisi ir neskleidžia didelio garso. Aukštos staliukų kojelės padeda palaikyti švarą namuose, nes lengva išvalyti ant grindų susikaupusius nešvarumus. Be to, po daugelis tokių baldų laisvai telpa standartinio aukščio dulkių siurblys-robotas.

Staliukų gamyboje naudojamos medžiagos

TV staliukų korpusams dažniausiai naudojamos ąžuolu faneruotos medienos drožlių plokštės. Kai kurių modelių baldams pritaikoma speciali fasadų gaminimo technologija, leidžianti išgauti juodos spalvos juosteles. Tokiu atveju viršutinis ąžuolo lukšto sluoksnis yra išpjautomas taip, kad po juo esanti juodos spalvos MDF (vidutinio tankio medienos plaušų) plokštė būtų atvira ir matytųsi juodos dekoratyvios juostelės. Staliukų fasadai įprastai gaminami iš laminuotų MDF plokščių, kojelės – iš tvirto metalo arba medienos.

Domina klasikiniai, o gal modernūs TV staliukai? Išsirinkite sau labiausiai patinkantį iš plataus „Magrės baldų“ asortimento. Kurkite patogų ir stilingą namų interjerą pasitelkdami aukštos kokybės lietuviškus gaminius. Jei turite klausimų, mielai į juos atsakysime. Susisiekite su mumis telefonu, el. paštu arba pateikdami užklausą svetainėje. Kurkime namų grožį kartu!