+370 634 85000
0
Vaikiški pufai

Vaikiški pufai

Vaikiški pufai - vienas mėgstamiausių vaikų baldų. Prie stiliaus ir temos priderintas vienas ar keli pufai vaikų kambaryje sukurs užbagtą interjerą, patogią ir jaukią poilsio zoną.

Vaikiški pufai – universalus bet kurio vaikų kambario ar žaidimų zonos elementas. Šie minkšti baldai sukurti atsižvelgiant į mažųjų patogumą ir pomėgius, tad yra jų itin mėgstami. Galbūt apie tokį kambario elementą svajoja ir Jūsų atžalos? „Magrės baldų“ asortimente – įvairių formų, dydžių ir spalvų pufai vaikams. Tad galite įsigyti sau labiausiai patinkančius – kurkite patogią ir žaismingą mažųjų erdvę, kuri skatintų džiaugsmą...

Vaikiški pufai – universalus bet kurio vaikų kambario ar žaidimų zonos elementas. Šie minkšti baldai sukurti atsižvelgiant į mažųjų patogumą ir pomėgius, tad yra jų itin mėgstami. Galbūt apie tokį kambario elementą svajoja ir Jūsų atžalos? „Magrės baldų“ asortimente – įvairių formų, dydžių ir spalvų pufai vaikams. Tad galite įsigyti sau labiausiai patinkančius – kurkite patogią ir žaismingą mažųjų erdvę, kuri skatintų džiaugsmą ir kūrybiškumą!


Pufai vaikams – kaip išsirinkti tinkamą?


Tam, kad išsirinkti tinkamą vaikišką pufą būtų lengviau, žemiau dalinamės pagrindiniais šio baldo pasirinkimo kriterijais. Štai ir jie:


  • Dydis ir forma. Vaikiški pufai gali būti įvairių dydžių ir formų – nuo klasikinių iki įmantrių. Rinkdamiesi dydį atsižvelkite į turimą erdvę ir numatytą baldo paskirtį. Pavyzdžiui, pailgi pufai vaikams puikiai tinka prie lovos kojūgalio. Ant jų galima tiek patogiai prisėsti, tiek pasidėti įvairius daiktus, pavyzdžiui, tuo metu nešiojamus drabužius arba žaisliukus.
  • Medžiaga ir audinys. Rinkitės pufus, pagamintus iš vaikams tinkamų medžiagų, kurios yra minkštos, saugios, patvarios ir lengvai valomos. Ieškokite audinių, kurie būtų kuo atsparesni dėmėms ir įbrėžimams.
  • Patogumas. Jei turite galimybę apsilankyti fiziniame salone, patikrinkite, ar Jus dominantis vaikiškas pufas yra pakankamai patogus ir suteikia tinkamą atramą. Aukštos kokybės užpildas, pavyzdžiui, putų pluošto kamuoliukai, padės užtikrinti komfortišką sėdėjimą.
  • Saugumas. Saugumas yra vienas pagrindinių prioritetų renkantis baldus vaikams. Įsitikinkite, kad vaikiškas pufas neturi aštrių kampų, o jo siūlės – tvirtos. Svarbu, kad šis baldas tvirtai ir stabiliai laikytųsi ant grindų. Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, iš kokių medžiagų jis pagamintas. Šios turėtų būti sertifikuotos ir be kancerogenų.
  • Dizainas ir tematika. Vaikiški pufai gali būti įvairaus dizaino – nuo itin ryškaus ir žaismingo iki neutralaus, santūraus. Rinkitės tokio dizaino baldą, kuris papildytų kambario interjerą, atspindėtų Jūsų vaiko pomėgius ir asmenybę.
  • Universalumas. Apsvarstykite, kaip žaismingas pufas vaikams gali būti pritaikytas įvairioms veikloms. Kai kurie šių baldų turi įmontuotą daiktų saugyklą arba gali būti naudojami kaip atrama kojoms – tai padidina jų universalumą.
  • Pernešamumas. Daugeliui aktualu, kad pufą būtų paprasta pernešti iš vienos vietos į kitą. Todėl įvertinkite, kad jis turėtų būti pakankamai lengvas. 
  • Tinkamumas pagal amžių. Rinkdamiesi pufą atsižvelkite į savo atžalos amžių. Mažesniems vaikams labiau tikti bei patikti gali minkštesni ir mažesni pufai, o vyresniems – neutralesni modeliai.
  • Biudžetas. Nustatykite savo biudžetą ir įvertinkite šio ribose esančius variantus. Taip bus lengviau atrasti tinkamiausią vaikišką pufą. 


Atsižvelgdami į šiuos kriterijus, galite išsirinkti vaikišką pufą, kuris atitiks Jūsų atžalos poreikius – tiek patogumo, tiek išvaizdos prasme. 
DUK

1. Kaip valyti vaikišką pufą? Icon

Minkštąją ir kietąją (jei tokia yra) pufo dalis rekomenduojama reguliariai nusiurbti dulkių siurbliu. Kojeles galima nuvalyti ir šluoste. 

Išsiliejus skysčiams arba atsiradus kitokiai dėmei, veiksmų imkitės kuo greičiau. Skysčių pertekliui sugerti naudokite popierinį arba medžiaginį rankšluostį. Jie reikia, pirmiausia, nuvalykite ant baldo esančius birius nešvarumus. Dėmei valyti naudokite lengvai sudrėkintą minkštą skudurėlį arba šluostę. Svarbiausia, per stipriai netrinkite audinio ir neleiskite jam pernelyg sušlapti. Po drėgno valymo leiskite pufui natūraliai išdžiūti.

Daugiau patarimų, kaip valyti konkrečias medžiagas galite rasti mūsų tinklaraščio įraše.  2. Kokie užpildai naudojami vaikiškuose pufuose? Icon

Dažniausiai tai būna putų pluošto kamuoliukai arba putų poliuretanas.


3. Ar vaikiški pufai gali būti naudojami daiktų laikymui arba kaip stalai? Icon

Žinoma, jei tik jų dizainas tam tinkamas.