+370 634 85000
Odiniai baldai

Odiniai baldai

Visuomet madingi odiniai baldai paverčia Jūsų namus dar stilingesniais ir leidžia pasimėgauti išskirtiniu komfortu. Atraskite savąjį komplektą!

Kuriate būsto interjerą ir norite išryškinti solidumą, eleganciją? Šiam tikslui įgyvendinti puikiai tiks odiniai baldai. Rinktis galite nuo prabangiai atrodančios, ryškios odinės sofos iki transformuojamųjų fotelių ir pufų. Pasinaudokite elektroniniu „Magrės baldų“ katalogu: platus odinių baldų asortimentas leis ypač lengvai suformuoti rafinuotu stiliumi išsiskiriantį interjerą ypač lengvai.

Kodėl verta rinktis odinius baldus?

Aplinka, kurioje gyvename, turi...

Kuriate būsto interjerą ir norite išryškinti solidumą, eleganciją? Šiam tikslui įgyvendinti puikiai tiks odiniai baldai. Rinktis galite nuo prabangiai atrodančios, ryškios odinės sofos iki transformuojamųjų fotelių ir pufų. Pasinaudokite elektroniniu „Magrės baldų“ katalogu: platus odinių baldų asortimentas leis ypač lengvai suformuoti rafinuotu stiliumi išsiskiriantį interjerą ypač lengvai.

Kodėl verta rinktis odinius baldus?

Aplinka, kurioje gyvename, turi būti ne tik graži, bet ir praktiška. Tai reiškia, jog odiniai svetainės baldai neturėtų apkrauti patalpų. Jie turi būti patogūs, komfortiški, talpūs. Odinius baldus dažnai renkasi tie, kurie siekia išlaikyti stiliaus ir praktiškumo balansą. Tokius gaminius lengva prižiūrėti – atsparumas drėgmei ir paprastas paviršiaus valymas yra vienos iš pagrindinių priežasčių, kodėl jie tokie populiarūs. Be to, oda garantuoja baldo ilgaamžiškumą. Todėl net ir praėjus geram dešimtmečiui jis gali atrodyti taip pat puikiai.

Odiniai kampai, sofos ar foteliai yra universalus pasirinkimas tiems, kuriems nepavyksta apsispręsti dėl norimo sukurti kambario įvaizdžio. Pritaikyti juos galima ne tik klasikiniame, bet ir moderniame interjere. Papildomos dekoracijos, tokios kaip pagalvėlės ar pledai, leis suteikti dar daugiau jaukumo. Todėl interjeras ne tik atrodys elegantiškai, bet ir padės atsipalaiduoti.

Platus asortimentas leis išsirinkti kiekvienam

Oda aptrauktos gali būti ne tik svetainei skirtos sofos, bet ir:

Odinį baldą galite pritaikyti bet kurioje būsto erdvėje.

Verta pabrėžti, kad odiniai kampai ir sofos turėti miegamąjį mechanizmą. Prireikus, tokius baldus patogu išskleisti. Odiniai foteliai ir sėdmaišiai puikiai papildo ne tik erdvesnės, bet ir mažesnės svetainės interjerą. Pufai su integruota daiktadėže leidžia paslėpti mažiau naudojamus daiktus, pagyvina interjerą ir užtikrina komfortišką sėdėjimą.

Odiniai baldai – kokie mitai sklando apie juos?

Nepaisant to, kad odiniai svetainės baldai labai populiarūs, yra pakankamai nemažai su jais susijusių mitų. Todėl, nenuostabu, jog kai kuriems kyla abejonių, ar išties verta investuoti į šiuos baldus. Tam, kad sklandantys mitai nesuklaidintų, pristatysime ir aptarsime pagrindinius iš jų.

Nr. 1: vasarą ant tokių baldų per karšta, o žiemą per šalta

Natūrali oda reaguoja į temperatūros pokyčius. Tačiau tai nereiškia, kad dėl šios priežasties prarandamas sėdėjimo komfortas. Žiemos metu, jei kambaryje vyrauja vidutinė temperatūra, odiniai kampai ar kiti baldai neatšąla. Netgi priešingai – atsisėdus jie maloniai šildo.

Natūrali oda prisitaiko prie patalpoje vyraujančios ir kūno temperatūros. Todėl vasarą neįkaista ir išlieka pakankamai vėsi. Taigi ant ja aptrauktų baldų, nepriklausomai, tai būtų odinis kampas ar sofa, patogu sėdėti.

Visgi, norint pasirūpinti kuo geresnėmis tokių baldų savybėmis, rekomenduojama vengti didelių temperatūros svyravimų patalpoje. Be to, odiniai foteliai, kampai ar sofos neturėtų būti statomi labai arti radiatorių arba vietose, kurias pasiekia daug tiesioginių saulės spindulių.

Nr. 2: odinių baldų priežiūra sudėtinga

Tikriausiai tai vienas iš populiariausių mitų, kuriuo apipinti šie baldai. Priklausomai nuo odos tipo, ji pasižymi skirtingomis savybėmis. Todėl renkantis baldus patariama gerai apgalvoti, kurios iš jų yra svarbiausios. 

Pavyzdžiu, anilino oda nedengiama jokiu spalviniu pigmentu. Jos paviršius minkštas ir švelnus. Tokia oda yra mažiau atspari, nes neturi jokio paviršinio apsauginio sluoksnio. Tačiau dėl šios priežasties ji pasižymi itin geru oro pralaidumu, kas užtikrina aukštą sėdėjimo komfortą. Anilino odos apmušalų priežiūra nėra sudėtinga, tiesiog tam reikalingos specialios priemonės. Jas galite rasti „Magrės baldų“ asortimente, nuspaudę čia

Pusiau anilino oda yra padengta plonu apsauginiu sluoksniu. Todėl yra atsparesnė, tačiau ne taip gerai praleidžia orą. Tokios odos apmušalai taip pat turi minkštą paviršių. 

Koreguotoji oda viena iš pigiausių. Ji dengiama laku ir dažais, todėl yra ypač atspari, be to, lengvai prižiūrima. Ant tokių apmušalų beveik nesimato jokie įtrūkimai ar įbrėžimai. Koreguotos odos spalvų paletė labai plati ir įvairi.

Reguliariai ir tinkamai prižiūrimi odiniai svetainės baldai ilgai išlieka patrauklūs. Specialios valymo priemonės leidžia ne tik pašalinti nešvarumus, bet ir impregnuoti odą. Todėl ji efektyviai apsaugoma nuo gėrimų, maisto ar purvo dėmių. Baldinių apmušalų priežiūrai skirtos priemonės gaminamos vandens pagrindu. Taigi jos nekenkia aplinkai.

Nr. 3: tokie baldai nėra ilgaamžiai

Aukštos kokybės natūrali oda yra tvirta ir ilgaamžė. Laikui bėgant jos išvaizda gali keistis. Natūralus odos dėvėjimasis yra visiškai įprastas procesas. Dėl šios priežasties odinis fotelis ar kitas baldas įgauna tik dar daugiau patrauklumo. Taigi galite neabejoti, jog įsigydami tokius gaminius, sukursite laikui nepavaldų namų įvaizdį.

Nr. 4: šie baldai netinka turintiems mažų vaikų ar augintinių

Kartais susiduriama su nuomone, kad odinės sofos, kampai ar kiti baldai netinka turintiems mažų vaikų arba augintinių. Tačiau ji ne visuomet teisinga. Kaip jau buvo aptarta prieš tai, oda gali būti specialiai impregnuojama. Taip ji tampa atsparesne įvairiems nešvarumams. Be to, natūrali oda pasižymi tvirtumu ir nesugeria kvapų.

Rinkdamiesi odinius baldus, atsižvelkite į bendrąsias ir funkcines jų ypatybes: matmenis, kampų puses, galimybę reguliuoti atlošus, naudotus audinius. Taip pat įvertinkite paties baldo konstrukciją. Norite pamatyti ir išmėginti dominančius gaminius? Atvykite į artimiausią saloną ir išsirinkite odinius baldus, kurie padės išlaikyti elegancijos, stiliaus ir praktiškumo harmoniją.

DUK pavadinimas

1. Kokią įtaką odinių baldų išvaizdai ir kokybei turi patalpos, kurioje jie laikomi, oras? Icon

Oda lengvai sugeria ir išskiria drėgmę. Patalpoje, kurioje vyrauja itin sausas oras, ji gali pradėti džiūti, trauktis, trūkinėti ir greičiau nusidėvėti. Todėl svarbu pasirūpinti, kad aplinkoje, kurioje laikomi odiniai baldai, būtų palaikoma normali oro drėgmė, t. y. maždaug 60–70 %.

Dėl tos pačios priežasties baldų nepatariama statyti arti radiatorių ar kitų šilumos šaltinių. Tarp jų turėtų būti išlaikomas bent 30–40 cm atstumas.

2. Kaip išlaikyti elastingą ir žvilgantį odinių baldų paviršių? Icon

Metams bėgant oda natūraliai dėvisi, todėl jos išvaizda kinta. Siekiant išlaikyti patrauklią baldo išvaizdą, keletą kartų per metus rekomenduojama naudoti specialiai tam skirtas priežiūros priemones. Jas galite rasti „Magrės baldų“ asortimente – spauskite ant nuorodos ir išsirinkite.

3. Kaip išvengti dėmių atsiradimo ant odos? Icon

Pirmiausia ją patariama impregnuoti tam skirtomis priemonėmis. Jos padeda sumažinti dėmių atsiradimo tikimybę. Ant odinių baldų (ypač šviesių) nerekomenduojama laikyti ryškiaspalvės tekstilės gaminių ar kitų galinčių dažyti daiktų.

Visgi, jei dėmių išvengti nepavyko, jokiu būdu jų pašalinimui nenaudokite stiprių cheminių tirpiklių, acto, spirito ar valiklių, turinčių šveičiamųjų dalelių. Odiniai baldai taip pat neturėtų būti valomi indų plovikliu ar skalbimo milteliais.

4. Ar normalu, kad odiniai baldai skleidžia savitą kvapą? Icon

Visiškai taip, ypač, jei odiniai baldai yra nauji. Be to, tai rodo aukštą gaminio kokybę. Laikui bėgant šis kvapas švelnėja.

5. Kokį poveikį odai turi tiesioginiai saulės spinduliai? Icon

Ryškūs tiesioginiai saulės spinduliai blukina ir džiovina odą, todėl ji praranda įprastą savo spalvą, greičiau dėvisi.

6. Kokios yra odos, naudojamos baldų gamyboje, rūšys? Icon

Natūraliausia išvaizda pasižymi anilino oda, kuri yra ypač aukštos kokybės. Apdorojant ją naudojamos tik natūralios medžiagos. Tam, kad ši oda būtų atspari drėgmei ir nešvarumams, ji padengiama aliejumi arba vašku.

Pusiau anilino (semianilino) oda nuo ankščiau aptartos skiriasi tuo, kad yra minimaliai padengiama apsauginiu sluoksniu. Dėl šios priežasties tokie odiniai baldai yra atsparesni drėgmei ir nešvarumams, taip pat lengviau prižiūrimi.

Pigiausia, tačiau ne tokia ilgaamžiška yra koreguotoji oda, kuri dengiama laku ir dažais. Ji pasižymi plačia spalvų palete, pakankamai dideliu atsparumu blukimui ir įbrėžimams.

7. Kaip išvalyti dėmes iš odinių baldų? Icon

Jei ant baldo išsiliejo vanduo, jį reikia kuo skubiau išvalyti sausa minkšta šluoste. Papildomų priemonių tokiu atveju dažniausiai nereikia. Jeigu nepastebėjote, kaip vanduo išsiliejo, ir jis išdžiuvo arba susigėrė, likusią dėmę galima  išvalyti drėgnu skudurėliu. Svarbiausia tai daryti švelniai, netrinant. 

Riebalų ar kitoms sunkiau pašalinamoms dėmėms išvalyti rekomenduojama naudoti specialias priemones. Šiuo atveju taip pat labiausiai tinka minkšta šluostė. Dėmę reikėtų valyti švelniai ir stengtis kuo mažiau trinti apmušalą. Esant poreikiui, šį procesą galima pakartoti.

Icon 3D SALONO TURAS