Odiniai baldai

Visuomet madingi odiniai baldai paverčia Jūsų namus dar stilingesniais ir leidžia pasimėgauti išskirtiniu komfortu. Atraskite savąjį komplektą!
Baldų kategorija
Baldų tipas
Baldų rūšiavimas

Kuriate būsto interjerą ir norite išryškinti solidumą, eleganciją? Šiam tikslui įgyvendinti puikiai tiks odiniai baldai. Rinktis galite nuo prabangiai atrodančios, ryškios odinės sofos iki transformuojamųjų fotelių ir pufų. Pasinaudokite elektroniniu „Magrės baldų“ katalogu: platus odinių baldų asortimentas leis suformuoti rafinuotu stiliumi išsiskiriantį interjerą ypač lengvai.

Kodėl verta rinktis odinius baldus?

Aplinka, kurioje gyvename, turi būti ne tik graži, bet ir praktiška. Tai reiškia, jog baldai neturėtų apkrauti mažų patalpų. Jie turi būti patogūs, komfortiški, talpūs. Odinius baldus dažnai renkasi tie, kurie siekia išlaikyti stiliaus ir praktiškumo balansą. Oda aptrauktus gaminius lengva prižiūrėti – atsparumas drėgmei, paprastas paviršiaus valymas yra tai, dėl ko šio tipo baldai tokie populiarūs. Be to, oda garantuoja baldo ilgaamžiškumą, tad net ir praėjus geram dešimtmečiui jis gali atrodyti taip pat puikiai.

Odiniai baldai yra universalus pasirinkimas tiems, kurie negali apsispręsti dėl interjero dizaino. Pritaikyti juos galima ne tik prabangiai klasikai, bet ir jaukiam modernizmui. Papildomos dekoracijos, tokios kaip pagalvėlės ar šviestuvai, leis išryškinti jaukumo įspūdį, tad interjeras ne tik atrodys elegantiškai, bet ir padės atsipalaiduoti.

Platus asortimentas leis išsirinkti kiekvienam

Oda aptrauktos gali būti ne tik svetainei skirtos sofos, bet ir:

Odinį baldą galite pritaikyti bet kurioje būsto erdvėje.

Verta pabrėžti, kad odiniai kampai, sofos gali būti ir automatinės, su miegamuoju mechanizmu. Tokius baldus galima išskleisti ir įsitaisyti dar patogiau. Juk sėdimieji baldai nėra skirti tiesiog sėdėti – jie taip pat skatina namiškių bendravimą, padeda atsipalaiduoti.

Tokie odiniai baldai kaip foteliai ir sėdmaišiai puikiai papildo ne tik erdvesnės, bet ir mažesnės svetainės interjerą. Pufai su integruota daiktadėže leidžia paslėpti mažiau naudojamus daiktus, atlieka interjerą pagyvinančios detalės ir komfortiško sėdimojo baldo funkcijas.

Rinkdamiesi odinius baldus, atsižvelkite į bendrąsias ir funkcines jų ypatybes: matmenis, kampų puses, galimybę reguliuoti atlošus, naudotus audinius. Taip pat įvertinkite paties baldo konstrukciją. Norite pamatyti ir išmėginti dominančius gaminius? Atvykite į artimiausią saloną ir išsirinkite odinius baldus, kurie padės išlaikyti elegancijos, stiliaus ir praktiškumo harmoniją.

DUK

1. Kokią įtaką odinių baldų išvaizdai ir kokybei turi patalpos, kurioje jie laikomi, oras?

Oda lengvai sugeria ir išskiria drėgmę. Patalpoje, kurioje vyrauja itin sausas oras, ji gali pradėti džiūti, trauktis, trūkinėti ir greičiau nusidėvėti. Todėl svarbu pasirūpinti, kad aplinkoje, kurioje laikomi odiniai baldai, būtų palaikoma normali oro drėgmė, t. y. maždaug 60–70 %.

Dėl tos pačios priežasties baldų nepatariama statyti arti radiatorių ar kitų šilumos šaltinių. Tarp jų turėtų būti išlaikomas bent 30–40 cm atstumas.

2. Kaip išlaikyti elastingą ir žvilgantį odinių baldų paviršių?

Metams bėgant oda natūraliai dėvisi, todėl jos išvaizda kinta. Siekiant išlaikyti patrauklią baldo išvaizdą, keletą kartų per metus rekomenduojama naudoti specialiai tam skirtas priežiūros priemones. Jas galite rasti „Magrės baldų“ asortimente – spauskite ant nuorodos ir išsirinkite.

3. Kaip išvengti dėmių atsiradimo ant odos?

Pirmiausia ją patariama impregnuoti tam skirtomis priemonėmis. Jos padeda sumažinti dėmių atsiradimo tikimybę. Ant odinių baldų (ypač šviesių) nerekomenduojama laikyti ryškiaspalvės tekstilės gaminių ar kitų galinčių dažyti daiktų.

Visgi, jei dėmių išvengti nepavyko, jokiu būdu jų pašalinimui nenaudokite stiprių cheminių tirpiklių, acto, spirito ar valiklių, turinčių šveičiamųjų dalelių. Odiniai baldai taip pat neturėtų būti valomi indų plovikliu ar skalbimo milteliais.

4. Ar normalu, kad oda aptrauktas baldas skleidžia savitą kvapą?

Visiškai taip, ypač, jei baldas yra naujas. Be to, tai rodo aukštą gaminio kokybę. Laikui bėgant šis kvapas švelnėja.

5. Kokį poveikį odai turi tiesioginiai saulės spinduliai?

Ryškūs tiesioginiai saulės spinduliai blukina ir džiovina odą, todėl ji praranda įprastą savo spalvą, greičiau dėvisi.

6. Kokios yra odos, naudojamos baldų gamyboje, rūšys?

Natūraliausia išvaizda pasižymi anilino oda, kuri yra ypač aukštos kokybės. Apdorojant ją naudojamos tik natūralios medžiagos. Tam, kad ši oda būtų atspari drėgmei ir nešvarumams, ji padengiama aliejumi arba vašku.

Pusiau anilino (semianilino) oda nuo ankščiau aptartos skiriasi tuo, kad yra minimaliai padengiama apsauginiu sluoksniu. Dėl šios priežasties tokie odiniai baldai yra atsparesni drėgmei ir nešvarumams, taip pat lengviau prižiūrimi.

Pigiausia, tačiau ne tokia ilgaamžiška yra koreguotoji oda, kuri dengiama laku ir dažais. Ji pasižymi plačia spalvų palete, pakankamai dideliu atsparumu blukimui ir įbrėžimams.