+370 634 85000
0
Dviaukštės lovos

Dviaukštės lovos

Mūsų siūlomos dviaukštės lovos neabejotinai patiks tiek vaikams, tiek jaunimui. Galėsite rinktis iš mūsų siūlomų įvairaus dizaino, konstrukcijų, pločių ir stiliaus lovų.

Dviaukštės lovos vaikams – be abejonės, vienas iš praktiškiausių pasirinkimų vaikų kambaryje. Jos padeda sutaupyti vietos ir efektyviau išnaudoti turimą erdvę. "Magrės baldai" asortimente gausu skirtingų tokio tipo kūrinių. Galbūt kaip tik šiuo metu dairotės sumanaus sprendimo savo namams? Pasinaudojus keletu patarimų, išsirinkti labiausiai tinkantį bus dar paprasčiau. Taigi, toliau – kelios naudingos mūsų komandos įžvalgos. 


Kuo ypatingas "Magrės...

Dviaukštės lovos vaikams – be abejonės, vienas iš praktiškiausių pasirinkimų vaikų kambaryje. Jos padeda sutaupyti vietos ir efektyviau išnaudoti turimą erdvę. "Magrės baldai" asortimente gausu skirtingų tokio tipo kūrinių. Galbūt kaip tik šiuo metu dairotės sumanaus sprendimo savo namams? Pasinaudojus keletu patarimų, išsirinkti labiausiai tinkantį bus dar paprasčiau. Taigi, toliau – kelios naudingos mūsų komandos įžvalgos. 


Kuo ypatingas "Magrės baldai" katalogas?

 
Esame žinomi dėl ypatingo dėmesio sumaniems sprendimams – nenuostabu, jog įvairiausios dviejų aukštų lovos vis papildo vaikų kambariui skirtą katalogą. Svarbiausi kriterijai, kuriuos keliame šio tipo gaminiams: kokybė, saugumas, funkcijos ir, žinoma, patrauklus dizainas. Virtualioje parduotuvėje rasite:


 • gaminius su integruotomis talpomis patogiam daiktų sandėliavimui (lentynos, nišos),

 • baldus su saugiomis kopėtėlėmis (stačiomis ir nuožulniomis),

 • dviaukštės trivietės lovos pasirinkimus (yra ir dviaukštė ištraukiama lova),

 • gaminius su po lova įrengtu stalu,

 • įvairiems namams pritaikomą stilistiką,saugų ir apgalvotą dizainą įvairaus amžiaus vaikams,

 • kokybiškų medžiagų įvairovę,

 • lengvai pritaikomą ar įdomų akcentą sukursiančią spalvų paletę.

Nė neabejojame, kad nesudėtingai rasite individualiai reikalingas dviaukštės lovos su laiptais, stalu ar nišomis funkcijas bei geidžiamą dizainą. Jei prireiks pagalbos, o gal jau turite papildomų su produktais susijusių klausimų, susisiekite – mielai suteiksime konsultaciją.

Bendras kambario vaizdas, arba maksimalus vieno baldo išnaudojimas

 
Prieš leidžiantis į jaudinančią pasirinkimų kelionę, siūlome neskubėti ir apžvelgti bendrą kambario erdvę. Kadangi kategorijos produktai yra perkami dėl papildomos vietos išsaugojimo, tikėtina, kad pravers ir dar kelios gaminio paskirtys. Norime priminti, kad tokių lovų paskirtis neapsiriboja tik keliomis miegamosiomis vietomis, šios gali sukurti papildomą darbo erdvę stalui, sumanias talpas daiktų sandėliavimui. 


Trumpas gidas, kuris gali padėti pasirinkti tinkamiausią modelį papildomos paskirties atžvilgiu: 

 1. pirmiausia atsakykite į klausimą, ar dviaukštis daiktas turėtų būti skirtas vienai, ar kelioms atžaloms,

 2. įvertinkite turimą erdvę: kiek vietos būtina skirti miego zonai, o kiek poilsio, mokymosi, žaidimų,

 3. įvertinkite, kiek vietos turite įvairių objektų sandėliavimui bei ar praverstų papildoma talpa,

 4. numatykite aiškią vietą, kur patogiausiai laikyti lovą, žinoma, vertinti reikėtų omenyje turint ir kitas zonas,

 5. apsvarstykite, kokie matmenys geriausiai atitiktų tiek patalpos viziją, tiek mažųjų poreikius. 

Be minėtųjų aspektų taip pat siūlome atkreipti dėmesį į ateities perspektyvos aktualumą. Jei dviaukštės lovos internetu ieškote mažiesiems ir siekiate tvaraus sprendimo, galbūt verta dairytis universalesnio dizaino, didesnių matmenų. 
 

Detalus įvertinimas: kas naudosis šiuo baldu?

 
Kaip jau minėjome, svarbiausias čia, be abejonės, vaikų skaičius. Perkant vienos miegamosios vietos gaminį, atsiveria papildomos aukšto baldo „nišos” išnaudojimo galimybės. Tačiau yra kur kas daugiau aspektų, kuriuos verta apžvelgti iš anksto. Kitaip tariant, prieš įsigyjant naująjį pirkinį, vertėtų atidžiai įvertinti, kas juo naudosis. Skirtingo amžiaus, požiūrio, pomėgių bei lyties vaikai dažniausiai turi savitą skonį, todėl tai, ką mėgsta vienas, nebūtinai patiks kitam. 

Pastebime, kad, pavyzdžiui, jaunesnieji labiau mėgsta žaismingas formas ir spalvas (rožinę, mėlyną, oranžinę bei kitas). Vyresnieji gali teikti pirmenybę minimalistiniam dizainui, neutralesniems atspalviams. Šiuo atveju ypač tinka baltos, pilkos ir rusvos tonai. Pastarieji tampa išeitimi ir tuomet, kai viename kambaryje gyvena skirtingą skonį bei pomėgius turintys vaikai. Universalių spalvų ir paprastų formų baldą lengva dekoruoti taip, kad jis išpildytų skirtingus vaikų norus. Kelios dviaukštės lovos su stalu itin populiarios tarp kambarį besidalinančių paauglių, kuriems aktualus didesnis mokymosi zonos plotas. 

 
Kambario bei namų interjeras: koks stilius reikalingas?

 
Ne mažiau įtakos pasirinkimui turi ir kambario interjeras. Čia svarbu atkreipti dėmesį ne tik į vieną kambarį, bet, jei nekuriama išskirtinė tematika – į visus namus. Mūsų kataloge tinkamus variantus nesudėtingai ras tiek ieškantys harmoningai įsiliejančios detalės, tiek norintys išraiškingesnio, unikalią nuotaiką kuriančio akcento. Toliau – keli pavyzdžiai, kurie galbūt suteiks naudingų įžvalgų, įkvėpimo, idėjų.

 • Klasikinis stilius – patalpoje, kurioje vyrauja klasikinės detalės, tinka vintažinio stiliaus miegui skirti gaminiai. Dažniausiai jų galvūgaliai bei kojūgaliai būna išlenktos formos ir papuošti elegantiškais raižiniais. Pastarieji padeda sukurti pasakišką erdvę ir puikiai tinka klasikinių namų fone. 

 • Modernus, šiuolaikinis stilius – moderniame interjere puikiai dera industrinio stiliaus baldai su juodomis metalinėmis detalėmis. Tokios dviaukštės vaikiškos lovos suteikia daug laisvės, todėl galima drąsiai eksperimentuoti jas derinant tiek pastelinių, tiek ryškesnių spalvų kambaryje.

 • Minimalistinis interjeras – šiandien vis populiarėja minimalistinis braižas. Net jei vaiko kambaryje šį palaikyti sudėtingiau, viską atperka transliuojama ramybė bei neutralus fonas. Įrodyta, kad mažiau „triukšmo” turinti aplinka teigiamai veikia kūrybiškumą, produktyvumą. 

 • Skandinaviškas natūralumas – skandinaviškasis „Hygge” braižas jau kurį laiką yra populiariausiųjų viršūnėje ir, panašu, nė neketina iš ten trauktis. Šis kuriamas jaukumas puikiai tinka mažiausiems, todėl "Magrės baldai" kataloge rasite daug šviesių spalvų, natūralia tekstūra bei išvaizda pasižyminčių prekių.

Žinoma, šiandien daugelyje kambarių turbūt būtų sudėtinga išskirti griežtai vieną stilistiką. Neretai dominuoja bei viena kitą skoningai papildo bent kelios populiarios linijos. Vis dėlto, svarbiausia tai, kad vaikiškos dviaukštės lovos paaugliams ar mažiesiems gali būti itin stilingos ir funkcionalios.

Kambarys dviem ir kelių dviaukščių baldų privalumai

 
Dviaukščių lovų universalumas atsiskleidžia ir per papildomas jų funkcijas. Žinoma, pastarosios nebūtinai turi būti skirtos keliems vaikams, tad kataloge nemažai pasirinkimų, kur išskirtinė konstrukcija leidžia po lova įrengti rašomąjį stalą, stalčius ar lentynas. Tačiau norime atkreipti dėmesį, kad tai kartais idealiausias variantas ir tuomet, kai kambarys įrengiamas dviem, trims vaikams. Kada tai optimaliausias sprendimas?

Jei kambariu naudojasi keli ir daugiau panašaus amžiaus vaikų, tikėtina, kad reikalinga gana didelė žaidimų zona ir, būtinai, pakankamai erdvės pamokų ruošai. Ypač tuomet, kai nėra daug vietos, verta pasvarstyti, galbūt kelios nišos po miegamosiomis vietomis bus kur kas efektyviau išnaudojamos užsiėmimams. Taigi, tam tikrose situacijose dvi funkcionalios dviaukštės lovos vaikams gali būti geriau nei viena, skirta tik miegui.

 
Sumanaus dizaino privalumai, arba maksimalus pritaikymas

 
Tiesa, išvardinti privalumai, kurie jau teikia itin didelę pridėtinę vertę dinamiškoje vaiko kambario erdvėje, dar nėra viskas, ką norime papasakoti. Taip, yra keli papildomi aspektai, kurie leis baldą maksimaliai pritaikyti prie kintančio interjero, poreikių ar daiktų sandėliavimo idėjų. Ne be reikalo sakoma, kad nedidelėse detalėse, smulkmenose slypi kūrinio grožis.

Priklausomai nuo norų, baldą galima nesudėtingai keisti, transformuoti. Pavyzdžiui, prireikus perkelti kopėčias į kitą pusę, arba perstumti stalčius. Beje, kalbant apie šiuos, primename, kad kai kurie gaminiai turi papildomą stalčių apačioje, kuris gali funkcionuoti kaip dviaukštė ištraukiama lova – dar viena miegojimo vieta – arba tiesiog būti naudojamas patalynei, kitiems daiktams susidėti.
 

Dviaukštės lovos internetu – išties verta!

 
Magresbaldai.lt katalogas sukurtas taip, kad apsipirkimas internetu taptų kuo sklandesnis ir paprastesnis. Virtualioje parduotuvėje viską greitai rasite vienoje vietoje:

 • kokybiškas nuotraukas (kai kur pateikiamas vaizdas interjere),

 • detalius kiekvienos prekės aprašymus, naudingą informaciją, 

 • visų galimų spalvų pasirinkimą bei pavyzdžius,

 • aktualius filtrus, kurie sutrumpina paieškos laiką.

Nė neišėję iš namų galite patogiai atsirinkti ir palyginti patikusius variantus, o laimėjusį atranką pristatysime tiesiai į namus! Beje, jei prireiks pagalbos, visuomet galite kreiptis ir gauti virtualią konsultaciją internetu ar atsakymus telefonu. 

Išpildykite savo vaikų svajones ir sukurkite magišką jų kambario erdvę. Plačiame Magresbaldai.lt asortimente rasite skirtingo dizaino lovų – tiek dviaukščių, tiek vieno aukšto. Jas paprastai priderinsite įvairiuose interjeruose. Taigi, nepraleiskite progos ir išsirinkite norimo modelio baldą. Turite klausimų, o gal tiesiog norite naudingų įžvalgų dėl pasirinktos dviaukštės lovos vaikams variantų? Drąsiai kreipkitės – patyrę specialistai visuomet padės apsispręsti.