+370 634 85000
0
AUDINIO PASIRINKIMAS GALI BŪTI LENGVAS IR MALONUS

AUDINIO PASIRINKIMAS GALI BŪTI LENGVAS IR MALONUS

Kviečiame atvykti į mūsų salonus. Čia Jūs galėsite apžiūrėti baldinius audinius, paliesti juos ir įvertinti kokybę. Specialios paletės padės Jums pamatyti, kaip pasirinktas audinys atrodo ant baldo. Taip pat galėsite gauti audinių pavyzdžių į namus.

GERIAUSI AUDINIAI

Siūlome aukštos kokybės audinius, atitinkančius svarbiausius kasdienio gyvenimo poreikius ir šių dienų populiarias namų dizaino tendencijas. Kiekvienas audinys, kurį Jum siūlome, yra kruopščiai atrinktas, įvertintas ir išbandytas. Taip užtikriname mūsų produkcijos patvarumą ir kokybę.
Audinys PYTHON
Audinys PYTHON
Audinys MANZA
Audinys MANZA
Audinys BODEGA
Audinys BODEGA
Audinys LEO
Audinys LEO
Audinys DOODLE
Audinys DOODLE
Audinys LINDO
Audinys LINDO
Audinys GLOW
Audinys GLOW
Audinys LEVANTE
Audinys LEVANTE
Audinys ROSS
Audinys ROSS
Audinys TIERRA (POP)
Audinys TIERRA (POP)
AUDINIAI Į NAMUS
AUDINIAI Į NAMUS
Audinys STRONG (POP)
Audinys STRONG (POP)
Audinys VELVET (POP)
Audinys VELVET (POP)
Audinys AVANTI (POP)
Audinys AVANTI (POP)
Audinys VELVETY (POP)
Audinys VELVETY (POP)
Audinys BRONX
Audinys BRONX
Audinys FANTACY
Audinys FANTACY
Audinys ZAFIRO
Audinys ZAFIRO
Audinys LUSIANO
Audinys LUSIANO
Audinys COCO
Audinys COCO
Audinys LEMMA
Audinys LEMMA
Audinys MAJESTE
Audinys MAJESTE
Audinys TISSO
Audinys TISSO
Audinys CHARME
Audinys CHARME
Audinys SENTIR
Audinys SENTIR
Audinys REGGIO
Audinys REGGIO
Audinys MOUTON
Audinys MOUTON
Audinys NUAGE
Audinys NUAGE
Audinys NOW OR NEVER
Audinys NOW OR NEVER
Audinys PERFECT HARMONY
Audinys PERFECT HARMONY

Apmušalas – viena iš svarbiausių minkšto baldo dalių. Jis užtikrina ne tik patrauklią gaminio išvaizdą, bet ir funkcionalumą, ilgaamžiškumą. Audiniai baldams gali būti tiek natūralūs, tiek sintetiniai, tiek mišrūs. Platus asortimentas leidžia išsirinkti geriausiomis estetinėmis ir techninėmis savybėmis pasižymintį gobeleną. Įdomu, kokie gali būti baldų audiniai ir kaip juos išsirinkti? Tai sužinoti galite jau dabar.

 

Baldinių apmušalų tipai

Renkantis s...

Apmušalas – viena iš svarbiausių minkšto baldo dalių. Jis užtikrina ne tik patrauklią gaminio išvaizdą, bet ir funkcionalumą, ilgaamžiškumą. Audiniai baldams gali būti tiek natūralūs, tiek sintetiniai, tiek mišrūs. Platus asortimentas leidžia išsirinkti geriausiomis estetinėmis ir techninėmis savybėmis pasižymintį gobeleną. Įdomu, kokie gali būti baldų audiniai ir kaip juos išsirinkti? Tai sužinoti galite jau dabar.

 

Baldinių apmušalų tipai

Renkantis sofą, kampą, fotelį ar kitą minkštą baldą, be abejonės, svarbu atsižvelgti į jo apmušalą. Visgi apsispręsti, kuris variantas yra tinkamiausias, dažniausiai būna pakankamai sudėtinga. Norint išsirinkti savo poreikius geriausiai atitinkantį apmušalą, naudinga žinoti pagrindinius jų tipus, kurie yra:

 • austiniai (audžiami staklėmis perpinant siūlus);
 • neaustiniai (gaminami ant verpalų sluoksnio įvairiais neaustiniais būdais);
 • oda (anilino, pusiau anilino ir koreguota).

Kiekvieno tipo apmušalai pasižymi skirtingomis savybėmis, kurias verta aptarti plačiau. Domina stilingi, tvirti ir lengvai prižiūrimi baldiniai audiniai internetu? Peržvelgę mūsų asortimentą galite lengvai išsirinkti sau labiausiai patinkantį variantą. Jeigu aktualiausi būtent nebrangūs baldiniai apmušalai išpardavimas – puiki proga juos įsigyti.

 

Austiniai baldų apmušalai

Tai pakankamai didelė audinių grupė. Jai priskiriamas:
 • Žakardas. Šis audinys baldams gaminamas iš medvilnės ir poliesterio. Jo kokybė tiesiogiai priklauso nuo naudojamų siūlų savybių, tokių kaip tvirtumas, atsparumas blukimui, dėvėjimuisi ir t. t. Žakardas laikomas vienu patvariausių audinių. Jo raštai kuriami naudojant specialias stakles, pinant įvairių spalvų siūlus. Tokie baldiniai audiniai internetu gali būti skirtingo pynimo: stambaus arba smulkaus.
 • Gobelenas. Šis itin tvirtas audinys baldams laikomas prieš tai aptarto žakardo pirmtaku. Esminis jų skirtumas yra pynimui naudojamas spalvotų siūlų kiekis: žakardas pinamas iš maždaug dešimt skirtingų spalvų siūlų, o gobelenas baldams – iš kur kas daugiau. Todėl pastarasis suteikia itin plačias pasirinkimo galimybes. Dažniausiai, kai domina gobelenas baldams kaina yra vienas iš pagrindinių pasirinkimo kriterijų. Jeigu tai aktualu ir Jums, susisiekite – pateiksime geriausią pasiūlymą.
 • Šenilas. Paprastai jis priskiriamas žakardiniams audiniams. Šiam apmušalui naudojami pakankamai stori, pūkuoti, purūs ir pinta struktūra pasižymintys šeniliniai siūlai. Todėl savo išvaizda jis primena veliūrą. Toks audinys baldams nesipumpuruoja, prabangiai atrodo, yra tvirtas ir minkštas. Be to, nuo jo lengva pašalinti dulkes: minkštu šepečių, kempinėle arba dulkių siurbliu. Šeniliniai baldiniai audiniai internetu gali būti sudaryti iš vienos rūšies siūlų (pavyzdžiui, poliesterio) arba maišytų (pavyzdžiui, medvilnės ir akrilo, poliesterio ir viskozės ar kitų).
 • Pliušas (veliūras, aksomas, velvetas). Tai itin minkštas, švelniais pūkeliais padengtas, tvirtas ir lengvai valomas audinys. Jis gali būti audžiamas įvairiais būdais, kurie yra pakankamai sudėtingi. Pagrindiniais laikomi šie:
- V formos. Šiuo atveju pūkuotas siūlas perpinamas raidės V pavidalu su vienu pagrindo siūlu. - Kietesnis pynimas. Pūkuotas siūlas perpinamas su dviem pagrindo siūlais, kurie atrodo tarsi dvi tampriai susipynusios W raidės. Taip išgaunamas audinio tvirtumas ir pūko tankumas. - „Face to Face“ (liet. veidas į veidą). Naudojant šią pynimo technologiją, pagrindo siūlai suskirstomi į dvi eiles. Du audinio pagrindai supinami siūlais, kurie po to perpjaunami. Taip gaunami du audiniai su vienodais piešiniais ir faktūra. Toks veliūras yra laikomas tankiausiu ir tvirčiausiu, tačiau ši technologija labai brangi.

Kai ieškomi prabangiai atrodantys baldiniai audiniai veliūras yra vienas iš populiariausių pasirinkimų. Tačiau prieš perkant, svarbu atidžiai įvertinti jo kokybę. Kruopščiai atrenkame visus „Magrės baldų“ asortimente esančius apmušalus. Tai Jūs galite būti garantuoti ne tik patrauklia jų išvaizda, bet ir tvirtumu, ilgaamžiškumu.

Aukštos kokybės audiniai baldams internetu leidžia susikurti estetišką ir patogų interjerą. Nedvejokite – įsigykite išskirtinio dizaino sofą, minkštą kampą, fotelį arba pufą ir suteikite savo namams unikalumo. Jeigu domina mūsų baldiniai audiniai išpardavimas ideali proga juos įsigyti!

 

Neaustiniai baldiniai apmušalai

Austas gobelenas baldams, be abejonės, yra labai populiarus. Tačiau ne ką rečiau naudojami ir neaustiniai apmušalai. Pagrindiniai iš jų yra šie:
 • Flokas. Jis gaminamas iš smulkiai supjaustyto nailoninio pūko (floko), kuris mechaniniu arba elektrostatiniu būdu tvirtai priklijuojamas prie tankaus tekstilės pagrindo. Taip išgaunamas pūkuoto paviršiaus efektas. Aukštos kokybės flokas yra minkštas, jį malonu liesti. Tai tvirtas audinys baldams, kuris nesitrina, neblunka ir yra ganėtinai nebrangus. Viena iš floko priežiūros ypatybių yra ta, kad jo negalima valyti spiritiniais valikliais, nes taip ištirpsta klijai ir pūkas nusitrina nuo audinio. Išskiriami du tokių apmušalų tipai:
- Marginti. Ant audinio spalvotas piešinys yra perkeliamas nuo popieriaus. - Įspausti. Ant vienspalvių audinių piešinys įspaudžiamas volu.
 • Marginti audiniai baldams. Jie gaminami ant išausto pagrindo (žakardo, šenilo, floko) specialiomis technologijomis atspaudžiant piešinį. Dažniausiai tokie audiniai baldams padengiami saulės spinduliams ir trinčiai atsparia danga.

Jeigu Jus domina neaustiniai baldiniai apmušalai internetu, esate ten, kur reikia. Mūsų asortimente gausu skirtingo dizaino apmušalų, pritaikytų įvairiems skoniams ir poreikiams. Norite pasikonsultuoti? Susisiekite su mumis telefonu, el. paštu, pasinaudodami „Pagalba gyvai“ arba „Messenger“ programėle – esame pasiruošę padėti.

 

Odiniai apmušalai baldams

Odiniai apmušalai – tai laikui nepavaldus pasirinkimas. Jie yra tvirti, pakankamai švelnūs ir lengvai prižiūrimi. Baldiniai apmušalai paprastai gaminami iš:

 • Anilino arba „Sauvage“ odos. Tai itin aukštos kokybės žaliava, iš kurios pagaminti baldai yra brangiausi. Ši oda apdorojama anilinu, jos paviršius nedengiamas jokiu apsauginiu sluoksniu ir yra natūraliai akytas. Todėl tokie baldiniai apmušalai gerai „kvėpuoja“ ir išlieka vėsūs. Anilino oda laikui bėgant nesilupa ir netrūkinėja, bet keičia spalvą, t. y. tamsėja. Tačiau tai yra visiškai natūralus procesas, suteikiantis jai tik dar daugiau patrauklumo.
 • Pusiau anilino arba semianilino odos. Ji ne tik apdorojama anilinu, bet ir papildomai padengiama plonu apsauginiu sluoksniu. Šis padeda išlaikyti odą minkštą ir švelnią. Todėl iš jos pagamintus apmušalus malonu liesti.
 • Koreguotos arba pigmentuotos odos. Ji pasižymi atsparumu vandeniui, nešvarumams, nes yra dažoma ir lakuojama. Iš jos pagaminti baldiniai apmušalai gali būti įvairių spalvų ir tekstūrų. Koreguota oda yra pakankamai nebrangi ir lengvai prižiūrima. Gamybos metu ją galima nupoliruoti ir taip pašalinti natūralius įdrėskimus ar kitus trūkumus.

Dėl prabangios išvaizdos ir ilgaamžiškumo odiniai baldai vertinami visame pasaulyje. Priklausomai nuo apmušalo tipo, jie gali pasižymėti skirtingomis savybėmis. Todėl renkantis tinkamiausią baldo odą rekomenduojame gerai apgalvoti savo poreikius.

Papuoškite savo namus išskirtiniais minkštais baldais. Išsirinkite sau labiausiai patinkančius jų apmušalus iš plataus mūsų asortimento. „Magrės baldų“ gobelenai baldams internetu už palankią kainą! Jeigu reikia profesionalaus patarimo, nedvejodami kreipkitės – mielai Jums padėsime. Baldiniai audiniai internetu – patogu ir greita.