+370 634 85000
0
Dekoracijos

Dekoracijos

Išskirtinio dizaino, originalūs aksesuarai Jūsų namams suteiks užbaigtumo, stiliaus pojūtį, sukurs norimą nuotaiką bei atmosferą.

Daugelis neįsivaizduoja savo namų be dekoracijų. Jos ne tik puošia kambarius, bet ir padeda sukurti norimą stilių, atskleisti unikalų savo skonį. Stilingos interjero detalės namams buvo, yra ir bus madingos. Taigi, jei ieškote daikto, kuris ilgą laiką puoštų Jūsų svetainę, miegamąjį ar kitą kambarį, aukštos kokybės namų dekoracija iš „Magrės baldų“ asortimento yra tai, į ką verta investuoti. Šiame puslapyje – tik išskirtinio dizaino namų...

Daugelis neįsivaizduoja savo namų be dekoracijų. Jos ne tik puošia kambarius, bet ir padeda sukurti norimą stilių, atskleisti unikalų savo skonį. Stilingos interjero detalės namams buvo, yra ir bus madingos. Taigi, jei ieškote daikto, kuris ilgą laiką puoštų Jūsų svetainę, miegamąjį ar kitą kambarį, aukštos kokybės namų dekoracija iš „Magrės baldų“ asortimento yra tai, į ką verta investuoti. Šiame puslapyje – tik išskirtinio dizaino namų interjero detalės internetu. Išsirinkite unikaliai atrodančią interjero puošmeną jau dabar.

Namu dekoracijos, tinkančios skirtingiems interjerams

„Magrės baldų“ asortimente esančios namų interjero detalės puikiai dera skirtinguose interjeruose. Klasikinis, modernus, o gal minimalistinis – net neabejojame, kad lengvai atrasite tinkamiausią dekoraciją. Šiame puslapyje gausu tiek neutralių, tiek itin ryškių aksesuarų. 

Mėgstantiems „švarų“ interjerą turėtų patikti baltos spalvos namų dekoracijos iš polirezino. Ši medžiaga savo techninėmis savybėmis panaši į porcelianą, tačiau yra gerokai sunkesnė ir patvaresnė už jį. Tokie aksesuarai namams ypač harmoningai papildo minimalistinį interjerą ir padeda jį dar geriau atskleisti. 

Ieškantiems kažko ryškaus, turėtų patikti juodos ir auksinės spalvos dekoracijos. Galite būti tikri, kad tokios interjero detalės namams suteiks išskirtinės prabangos. Nesvarbu, tai būtų originalaus dizaino figūrėlė, dekoratyvinė dėžutė ar vazonas – nei vienas iš šių aksesuarų neliks nepastebėtas. 

Įdomios kambario dekoracijos kiekvienam

Apgalvotai išrinktos interjero detalės namams gali būti puiki dovana. Ir tai ne tik gražiai atrodantis daiktas. Kai kurios „Magrės baldų“ asortimente esančios dekoracijos namams internetu gali būti naudojamos ir kaip knygų laikikliai. Tiesiog tobula dovana tam, kuris mėgsta skaityti, argi ne tiesa?

Iš kelių dalių susidedančias dekoracijas itin lengva perdėlioti, tokiu būdu pakeičiant ne tik jų funkciją, bet ir kambario įvaizdį. Taigi tai puikus pasirinkimas mėgstantiems atsinaujinti.

Originalia dovana tiek sau, tiek kitiems gali būti ir sienos dekoracijos. Tai interjero aksesuarai, kuriuos derinti be galo lengva. Nesvarbu, ant sienos jau būtų pakabintas paveikslas, veidrodis ar televizorius – stilingos dekoracijos ant sienos atras savo vietą. 

Dekoratyvinė dėžutė ir dekoratyvinė lėkštė – smulkmenoms susidėti 

Tikriausiai kiekvieno iš mūsų namuose yra smulkmenų, kurioms niekaip nerandame vietos. Tokiu būdu jos prisideda prie netvarkos ir chaoso kūrimo. Išspręsti šią problemą gali padėti dekoratyvinė dėžutė. Joje galima nepastebimai paslėpti įvairius smulkius daiktus, pavyzdžiui, raktus, papuošalus ar panašiai. 

Dar vienas sprendimas – dekoratyvinė lėkštė. Joje taip pat galima laikyti įvairias smulkmenas, tačiau skirtumas tas, kad šios išlieka matomos. 

Ieškote patrauklios namų dekoracijos internetu? Tuomet esate būtent ten, kur reikia. Peržvelkite „Magrės baldų“ asortimentą jau dabar ir išsirinkite sau labiausiai patinkančią interjero detalę. O gal tokių bus net ne viena?