Antčiužiniai

Lengva priežiūra pasižymintys antčiužiniai padeda sukurti patogią ir švarią miego aplinką. Tegul Jūsų poilsis būna ramus ir atpalaiduojantis.
Baldų kategorija
Baldų tipas
Baldų rūšiavimas

Ant įprastų čiužinių dažnai dedami specialūs antčiužiniai. Tai – gerokai lengvesni ir plonesni čiužinukai, skirti ne tik malonesnei miego aplinkai sukurti, bet ir higienai, lovos čiužinio apsaugai užtikrinti. Platų jų asortimentą galite rasti „Magrės baldai“ salonuose. Jie taip pat išsamiai pristatomi ir čia, elektroniniame kataloge.

Antčiužinių tipai ir privalumai

Didieji čiužiniai naudojami didelėms miegamojo lovoms, o antčiužinius rekomenduojama rinktis miegant ant sofos-lovos ar išskleidžiamo fotelio. Kataloge rasite dviejų skirtingų tipų antčiužinių – viskoelastinių ir higieninių. Trumpai aptariame, kuo jie skiriasi ir kada kokius rinktis.

  • Viskoelastiniai

Šio tipo antčiužiniai gaminami iš aukšto tankio poliuretano. Gamybai pritaikius šią medžiagą, užtikrinamas ne tik priemonės elastingumas, bet ir ypatingai ilgas tinkamumo naudoti laikas. Be to, tokie antčiužiniai turi papildomą nuimamą užvalkalą su užtrauktuku. Šis sprendimas leidžia palengvinti ir pagreitinti čiužinio priežiūrą.

Inovatyvūs viskoelastiniai antčiužiniai pasižymi termoreguliacine funkcija. Dėl jos palaikoma stabili gaminio temperatūra. Toks antčiužinis puikiai tinka žmonėms, miego metu linkusiems stipriai prakaituoti ar perkaisti. Dėl viskoelastinio pagrindo jie taip pat lengvai prisitaiko prie kūno formų ir išlaiko pirminę išvaizdą. Taigi, kiekvieną naktį gulsite lyg ant naujo čiužinuko.

  • Higieniniai

Šio tipo antčiužiniai skirti ne tik miego komfortui padidinti, bet ir čiužiniui, sofai, lovai ar kitam miego pagrindui apsaugoti. Ilgą laiką miegant ant sofos, pradedama jausti nemalonius tarpus tarp jungiamųjų šio baldo dalių. Naudojant higieninį antčiužinį, sumažinamas šių tarpelių keliamas diskomfortas. Be to, taip lovos ir kiti miegamieji baldai apsaugomi nuo dėvėjimosi, dilimo. Dėl to pailgėja ir jų naudojimo laikas. Taigi, higieniniai antčiužiniai – praktiškas sprendimas tiems, kas nori apsaugoti baldus.

Kodėl verta rinktis čiužinius iš „Magrės baldai“?

Kiekvienas antčiužinis gaminamas atsižvelgiant ne tik į komfortą, kuris laikomas svariausiu gaminio pasirinkimo kriterijumi. Lygiai tiek pat dėmesio skiriama gamybai reikalingų medžiagų atrankai. „Magrės baldų“ produkcijai gaminti naudojamos tik patvarios ir saugios medžiagos. Tai jau spėjo įvertinti didelė dalis Lietuvos ir užsienio pirkėjų.

Kiekviena diena gali būti ypatinga, jei tik puikiai išsimiegosite ir pailsėsite. Aukštos kokybės antčiužiniai ne tik apsaugos Jūsų mylimus baldus, bet ir padės patogiau, geriau išsimiegoti. Pasirūpinkite savo poilsiu įsigydami aukštos kokybės antčiužinį. Juos įvertinti ir patys išbandyti kviečiame artimiausiame „Magrės baldų“ salone.