Antčiužiniai

Lengva priežiūra pasižymintys antčiužiniai padeda sukurti patogią ir švarią miego aplinką. Tegul Jūsų poilsis būna ramus ir atpalaiduojantis.
Baldų kategorija
Baldų tipas
Baldų rūšiavimas

Ant įprastų čiužinių dažnai dedami specialūs antčiužiniai. Tai – gerokai lengvesni ir plonesni čiužinukai, skirti ne tik malonesnei miego aplinkai sukurti, bet ir higienai, lovos čiužinio apsaugai užtikrinti. Platų jų asortimentą galite rasti „Magrės baldai“ salonuose. Jie taip pat išsamiai pristatomi ir čia, elektroniniame kataloge.

Antčiužinių tipai ir privalumai

Didieji čiužiniai naudojami didelėms miegamojo lovoms, o antčiužinius rekomenduojama rinktis miegant ant sofos-lovos ar išskleidžiamo fotelio. Kataloge rasite dviejų skirtingų tipų antčiužinių – viskoelastinių ir higieninių. Trumpai aptariame, kuo jie skiriasi ir kada kokius rinktis.

  • Viskoelastiniai

Šio tipo antčiužiniai gaminami iš aukšto tankio poliuretano. Gamybai pritaikius šią medžiagą, užtikrinamas ne tik priemonės elastingumas, bet ir ypatingai ilgas tinkamumo naudoti laikas. Be to, tokie antčiužiniai turi papildomą nuimamą užvalkalą su užtrauktuku. Šis sprendimas leidžia palengvinti ir pagreitinti čiužinio priežiūrą.

Inovatyvūs viskoelastiniai antčiužiniai pasižymi termoreguliacine funkcija. Dėl jos palaikoma stabili gaminio temperatūra. Toks antčiužinis puikiai tinka žmonėms, miego metu linkusiems stipriai prakaituoti ar perkaisti. Dėl viskoelastinio pagrindo jie taip pat lengvai prisitaiko prie kūno formų ir išlaiko pirminę išvaizdą. Taigi, kiekvieną naktį gulsite lyg ant naujo čiužinuko.

  • Higieniniai

Šio tipo antčiužiniai skirti ne tik miego komfortui padidinti, bet ir čiužiniui, sofai, lovai ar kitam miego pagrindui apsaugoti. Ilgą laiką miegant ant sofos, pradedama jausti nemalonius tarpus tarp jungiamųjų šio baldo dalių. Naudojant higieninį antčiužinį, sumažinamas šių tarpelių keliamas diskomfortas. Be to, taip lovos ir kiti miegamieji baldai apsaugomi nuo dėvėjimosi, dilimo. Dėl to pailgėja ir jų naudojimo laikas. Taigi, higieniniai antčiužiniai – praktiškas sprendimas tiems, kas nori apsaugoti baldus.

Kodėl verta rinktis čiužinius iš „Magrės baldai“?

Kiekvienas antčiužinis gaminamas atsižvelgiant ne tik į komfortą, kuris laikomas svariausiu gaminio pasirinkimo kriterijumi. Lygiai tiek pat dėmesio skiriama gamybai reikalingų medžiagų atrankai. „Magrės baldų“ produkcijai gaminti naudojamos tik patvarios ir saugios medžiagos. Tai jau spėjo įvertinti didelė dalis Lietuvos ir užsienio pirkėjų.

Kiekviena diena gali būti ypatinga, jei tik puikiai išsimiegosite ir pailsėsite. Aukštos kokybės antčiužiniai ne tik apsaugos Jūsų mylimus baldus, bet ir padės patogiau, geriau išsimiegoti. Pasirūpinkite savo poilsiu įsigydami aukštos kokybės antčiužinį. Juos įvertinti ir patys išbandyti kviečiame artimiausiame „Magrės baldų“ salone.

DUK

1. Kada verta įsigyti antčiužinį?

Antčiužiniai nereikalauja didelių investicijų, todėl jie visų pirma rekomenduojami tiems, kurie ieško ekonomiško sprendimo, kaip pasirūpinti patogesniu miegu. Šis gaminys labai praverčia ir tuomet, kai norima paminkštinti arba pakietinti turimą čiužinį. Antčiužinį taip pat verta įsigyti norintiems palaikyti švaresnę miego aplinką ir užtikrinti turimo čiužinio ilgaamžiškumą.

2. Kaip prižiūrėti antčiužinį?

Siekiant palaikyti higienišką miego aplinką, antčiužinio užvalkalą patariama išskalbti maždaug kas porą mėnesių arba esant poreikiui (pvz., atsiradus dėmėms). Dulkių ir kitų nešvarumų pašalinimui pakanka jį nusiurbti dulkių siurbliu (atkreipkite dėmesį, kad antgalis, kurį naudojate, būtų švarus ir pritaikytas badų priežiūrai). Norint mėgautis gaiva, antčiužinį rekomenduojama reguliariai vėdinti.

Itin patogu tai, kad „Magrės baldų“ antčiužiniai turi nuimamus užvalkalus, kuriuos galima skalbti automatiniu būdu (neaukštoje, 30 oC temperatūroje) – tai žymiai palengvina jų priežiūrą, padeda išvengti nešvarumų kaupimosi ir dulkių erkučių atsiradimo.

3. Kokį antčiužinį geriausia naudoti ant sofos?

Tam tinka dauguma mūsų antčiužinių. Bene svarbiausias aspektas šiuo atveju – baldą atitinkantys matmenys ir pakankamas gaminio storis. 30 mm visiškai pakanka, kad būtų efektyviai išlyginamas tarpas, esantis ant sofos miegamosios dalies.

4. Ar antčiužinis yra pralaidus orui?

Taip, jis ne tik gerai praleidžia orą, bet ir išgarina drėgmės perteklių, todėl yra tinkamas gausiau prakaituojantiems žmonėms. Šias antčiužinio savybes užtikrina atvirų porų struktūra pasižymintis viskoelastinis putų poliuretanas. Be to, užvalkalo sudėtyje yra viskozės. Šis natūralus pluoštas leidžia antčiužiniui kvėpuoti.

5. Ar jūsų antčiužiniai yra tinkami kūdikiams?

Taip, juos saugu naudoti tiek kūdikiams, tiek alergiškiems žmonėms. Mūsų gaminiai yra patikrinti dermatologų ir sertifikuoti. Taip užtikrinama, kad juose nėra žmogui ir aplinkai kenksmingų medžiagų.

6. Kaip išsirinkti antčiužinį pagal mėgstamą miegojimo pozą?

„Magrės baldų“ antčiužinius gali naudoti įvairius miegojimo įpročius turintys žmonės. Gaminiai yra sukurti taip, kad prisitaikytų prie kiekvienos kūno pozos ir judesių. Todėl jie tinka bet kuriuo atveju – nepriklausomai nuo to, dažniausiai gulite ant nugaros, šono ar pilvo.