+370 634 85000
0
Antčiužiniai

Antčiužiniai

Lengva priežiūra pasižymintys antčiužiniai padeda sukurti patogią ir švarią miego aplinką. Tegul Jūsų poilsis būna ramus ir atpalaiduojantis.

Ant įprastų čiužinių dažnai dedami specialūs antčiužiniai. Tai – gerokai lengvesni ir plonesni čiužinukai, skirti ne tik malonesnei miego aplinkai sukurti, bet ir higienai, lovos čiužinio apsaugai užtikrinti. Platų jų asortimentą galite rasti „Magrės baldai“ salonuose. Jie taip pat išsamiai pristatomi ir čia, elektroniniame kataloge.

Antčiužinių tipai ir privalumai

Antčiužinis gali būti naudojamas tiek ant lovos, tiek ant sofos, tiek ant išskleidžiamo...

Ant įprastų čiužinių dažnai dedami specialūs antčiužiniai. Tai – gerokai lengvesni ir plonesni čiužinukai, skirti ne tik malonesnei miego aplinkai sukurti, bet ir higienai, lovos čiužinio apsaugai užtikrinti. Platų jų asortimentą galite rasti „Magrės baldai“ salonuose. Jie taip pat išsamiai pristatomi ir čia, elektroniniame kataloge.

Antčiužinių tipai ir privalumai

Antčiužinis gali būti naudojamas tiek ant lovos, tiek ant sofos, tiek ant išskleidžiamo fotelio. Kataloge rasite dviejų skirtingų tipų antčiužinius – viskoelastinius ir higieninius. Trumpai aptarsime, kuo jie skiriasi ir kada kokius rinktis.

  • Viskoelastiniai

Šio tipo antčiužiniai gaminami iš viskoelastinės medžiagos. Taip užtikrinamas ne tik jų elastingumas, bet ir ypač ilgas tinkamumo naudoti laikas. Be to, viskoelastinis antčiužinis turi nuimamą užvalkalą su užtrauktuku. Jis leidžia palengvinti ir pagreitinti čiužinio priežiūrą.

Inovatyvūs viskoelastiniai antčiužiniai pasižymi termoreguliacine funkcija, kuri leidžia palaikyti stabilią ne tik paties gaminio, bet ir kūno temperatūra. Toks antčiužinis puikiai tinka žmonėms, miego metu linkusiems stipriai prakaituoti ar perkaisti. Viskoelastinė medžiaga lengvai prisitaiko prie kūno formų ir greitai grįžta į pradinę padėtį. Taigi kiekvieną naktį gulsitės lyg ant naujo čiužinuko.

  • Higieniniai

Šio tipo antčiužiniai skirti ne tik miego komfortui padidinti, bet ir lovos čiužiniui, sofai ar kitam miego pagrindui apsaugoti. Miegant ant sofos, dažniausiai jaučiamas tarpas tarp jungiamųjų šio baldo dalių. Naudojant higieninį antčiužinį, žymiai sumažinamas diskomfortas. Be to, taip lovos ir kiti miegamieji baldai apsaugomi nuo dėvėjimosi, dilimo. Todėl pailgėja ir jų naudojimo laikas. Taigi higieniniai antčiužiniai – praktiškas sprendimas tiems, kurie nori apsaugoti savo baldus ir pasirūpinti švaria miego aplinka.

Kada naudinga įsigyti antčiužinį?

Viskoelastinis antčiužinis gali praversti įvairiais atvejais. Tam, kad apsispręsti, ar verta investuoti į šį gaminį būtų paprasčiau, pateikiame pagrindinius iš jų.

Turmas čiužinys per kietas

Jeigu jūsų čiužinys yra pakankamai naujas, tačiau nesate patenkinti miego komfortu, galite panaudoti antčiužinį. Tai greitas, efektyvus ir ekonomiškas sprendimas. Priklausomai nuo poreikių, galima pasirinkti norimo minkštumo ir dydžio antčiužinį. Įsigiję standartinių matmenų gaminį, jį lengvai pritaikysite prie turimos lovos ir galėsite mėgautis kur kas patogesniu poilsiu. 

Viskoelastinius antčiužinius paprasta uždėti ir nuimti. Šios priemonės padeda sumažinti čiužiniui tenkančią trintį ir leidžia užtikrinti jo ilgaamžiškumą.

Miegama ant sofos

Miegant ant sofos, dažniausiai jaučiami įvairūs nelygumai. Be to, jos pagrindas taip pat gali būti pakankamai kietas. Todėl norint patogiau išsimiegoti verta įsigyti antčiužinį. Jis leidžia pašalinti sofos nelygumus ir suteikia daugiau komforto. Viskoelastinis antčiužinis itin gerai prisitaiko prie kūno, padeda palaikyti taisyklingą stuburo padėtį ir atsipalaiduoti.

Ribotas biudžetas

Jeigu nesate patenkinti turimu čiužiniu, tačiau ribotas biudžetas neleidžia įsigyti naujo, rekomenduojame rinktis antčiužinį. Šis gaminys pasižymi žemesne kaina, todėl nereikalauja itin didelių investicijų. Patogūs ir lengvai prižiūrimi antčiužiniai atitinka aukštus kokybės standartus. Dėl šios priežasties jie leidžia sukurti sveiką miego aplinką, yra tvirti ir patikimi.

Kodėl verta rinktis „Magrės baldų“ antčiužinius?

Kiekvienas antčiužinis gaminamas atsižvelgiant ne tik į komfortą, kuris laikomas vienu iš svarbiausių gaminio pasirinkimo kriterijų. Lygiai tiek pat dėmesio skiriama ir medžiagų atrankai. „Magrės baldų“ produkcijai naudojamos tik patvarios ir saugios medžiagos. Tai jau spėjo įvertinti didelė dalis Lietuvos ir užsienio pirkėjų.

Miego aplinkos pritaikymas skirtingiems poreikiams

Antčiužinį rekomenduojama išbandyti tiems, kurie nori pritaikyti turimą čiužinį individualiems poreikiams. Tai bene aktualiausia poroms, kai vienas iš partnerių nori miegoti ant kietesnio, o kitas – ant minkštesnio pagrindo. Esant poreikiui, viskoelastinis antčiužinis gali būti naudojamas tik ant vienos lovos pusės. Tokiu atveju abu partneriai lieka patenkinti. Dar vienas šios priemonės privalumas, jog ji slopina perduodamus judesius. Taigi galite mėgautis dar ramesniu poilsiu.

Čiužinio naudojimo laiko prailginimas

Antčiužinius patariama naudoti ne tik tuomet, kai miego pagrindas yra nepatogus arba jau nusidėvėjęs. Šios priemonės sumažina trintį, todėl leidžia prailginti čiužinio naudojimo laiką. Mūsų asortimente galite rasti itin plonų antčiužinių, kurie yra beveik nejaučiami.

Švarios miego aplinkos palaikymas

Antčiužiniai padeda palaikyti higienišką miego aplinką. Tai lyg barjeras, galintis užkirsti kelią drėgmės ir bakterijų kaupimuisi čiužinyje. „Magrės baldų“ antčiužiniuose yra ekologiško sojų aliejaus. Ši natūrali medžiaga suteikia gaminiams patvarumo ir neleidžia veistis dulkių erkutėms. Dėl šios priežasties tokius antčiužinius gali naudoti alergiški ir astma sergantys žmonės.

Lengvai nuimamą gaminio užvalkalą patariama kas kiek laiko išskalbti. Labai patogu, jog tai galima daryti automatiniu būdu, pasirinkus ne aukštesnę nei nurodyta instrukcijoje vandens temperatūrą.

Kaip išsirinkti antčiužinį?

Kaip jau minėjome prieš tai, antčiužiniai gali būti skirtingi. Tam, kad apsispręsti, kuris gaminys geriausiai atitinka asmeninius poreikius, būtų lengviau, pateikiame pagrindinius jo pasirinkimo kriterijus.

Storis

Nuo šio parametro priklauso kūnui suteikiama atrama ir komfortas. Populiariausiu ir universaliausiu laikomas 3 cm storio viskoelastinis antčiužinis. Jis efektyviai paslepia sofos nelygumus, apsaugo lovos čiužinį nuo dėvėjimosi ir padeda pasirūpinti higieniška miego aplinka. Tokio storio antčiužiniai yra pakankamai tvirti, ypač gerai prisitaiko prie kūno ir greitai atgauna savo pradinę padėtį.

Kietumas

Tiems, kurie mėgsta gulėti ant nugaros arba pilvo, patariama įsigyti kietesnį antčiužinį. Jis suteikia tvirtesnę atramą kūnui, todėl gali padėti išvengti nugaros, kaklo, pečių ar net galvos skausmo. Miegantiems ant šono, rekomenduojama rinktis minkštą arba vidutinio kietumo antčiužinį, kuris leidžia išlaikyti taisyklingą stuburo padėtį.

Užvalkalas

Nuimamas užvalkalas labai palengvina antčiužinio priežiūrą. Todėl pasirūpinti švaria miego aplinka tampa itin paprasta. Daugumą tokių užvalkalų galima skalbti automatiniu būdu, vadovaujantis instrukcijoje pateikta informacija.

Kiekviena diena gali būti ypatinga, jei tik puikiai pailsėsite. Aukštos kokybės antčiužiniai ne tik apsaugos Jūsų mylimus baldus, bet ir padės patogiau išsimiegoti. Pasirūpinkite savo poilsiu įsigydami tvirtą ir ilgaamžį antčiužinį. Šiuo gaminius išbandyti ir įvertinti kviečiame artimiausiame „Magrės baldų“ salone.

DUK

1. Kada verta įsigyti antčiužinį? Icon

Antčiužiniai nereikalauja didelių investicijų, todėl jie visų pirma rekomenduojami tiems, kurie ieško ekonomiško sprendimo, kaip pasirūpinti patogesniu miegu. Šis gaminys labai praverčia ir tuomet, kai norima paminkštinti arba pakietinti turimą čiužinį. Antčiužinį taip pat verta įsigyti norintiems palaikyti švaresnę miego aplinką ir užtikrinti turimo čiužinio ilgaamžiškumą.

2. Kaip prižiūrėti antčiužinį? Icon

Siekiant palaikyti higienišką miego aplinką, antčiužinio užvalkalą patariama išskalbti maždaug kas porą mėnesių arba esant poreikiui (pvz., atsiradus dėmėms). Dulkių ir kitų nešvarumų pašalinimui pakanka jį nusiurbti dulkių siurbliu (atkreipkite dėmesį, kad antgalis, kurį naudojate, būtų švarus ir pritaikytas badų priežiūrai). Norint mėgautis gaiva, antčiužinį rekomenduojama reguliariai vėdinti.

Itin patogu tai, kad „Magrės baldų“ antčiužiniai turi nuimamus užvalkalus, kuriuos galima skalbti automatiniu būdu (neaukštoje, 30 oC temperatūroje) – tai žymiai palengvina jų priežiūrą, padeda išvengti nešvarumų kaupimosi ir dulkių erkučių atsiradimo.

3. Kokį antčiužinį geriausia naudoti ant sofos? Icon

Tam tinka dauguma mūsų antčiužinių. Bene svarbiausias aspektas šiuo atveju – baldą atitinkantys matmenys ir pakankamas gaminio storis. 30 mm visiškai pakanka, kad būtų efektyviai išlyginamas tarpas, esantis ant sofos miegamosios dalies.

4. Ar antčiužinis yra pralaidus orui? Icon

Taip, jis ne tik gerai praleidžia orą, bet ir išgarina drėgmės perteklių, todėl yra tinkamas gausiau prakaituojantiems žmonėms. Šias antčiužinio savybes užtikrina atvirų porų struktūra pasižymintis viskoelastinis putų poliuretanas. Be to, užvalkalo sudėtyje yra viskozės. Šis natūralus pluoštas leidžia antčiužiniui kvėpuoti.

5. Ar jūsų antčiužiniai yra tinkami kūdikiams? Icon

Taip, juos saugu naudoti tiek kūdikiams, tiek alergiškiems žmonėms. Mūsų gaminiai yra patikrinti dermatologų ir sertifikuoti. Taip užtikrinama, kad juose nėra žmogui ir aplinkai kenksmingų medžiagų.

6. Kaip išsirinkti antčiužinį pagal mėgstamą miegojimo pozą? Icon

„Magrės baldų“ antčiužinius gali naudoti įvairius miegojimo įpročius turintys žmonės. Gaminiai yra sukurti taip, kad prisitaikytų prie kiekvienos kūno pozos ir judesių. Todėl jie tinka bet kuriuo atveju – nepriklausomai nuo to, dažniausiai gulite ant nugaros, šono ar pilvo.