+370 634 85000
0
Vazos

Vazos

Namus puošia ne tik gėlės, bet ir skoningai parinkta vaza ar jų derinys. Jos būna įvairiausių formų, raštų, spalvų, medžiagiškumo bei meninio lygio. Rinkitės prie Jūsų interjero labiausiai derančią vazą ar jų kompoziciją

Daugelis neįsivaizduoja savo namų be gėlių. O tam, kad jos sėkmingai augtų bei žydėtų, žinoma, reikalingos vazos ir vazonai. Dažnai šie aksesuarai yra neatsiejama namų dekoro dalis. Juose kuriamos įvairios gėlių ir kitų augalų kompozicijos, kuriomis galima papuošti įvairius kambarius: svetainę, miegamąjį, virtuvę ir taip toliau. Ieškote tokio aksesuaro ir savo namams? Tuomet peržvelkite šią kategoriją ir išsirinkite sau labiausiai patinkančią vazą...

Daugelis neįsivaizduoja savo namų be gėlių. O tam, kad jos sėkmingai augtų bei žydėtų, žinoma, reikalingos vazos ir vazonai. Dažnai šie aksesuarai yra neatsiejama namų dekoro dalis. Juose kuriamos įvairios gėlių ir kitų augalų kompozicijos, kuriomis galima papuošti įvairius kambarius: svetainę, miegamąjį, virtuvę ir taip toliau. Ieškote tokio aksesuaro ir savo namams? Tuomet peržvelkite šią kategoriją ir išsirinkite sau labiausiai patinkančią vazą ar vazoną. 

Vazos ir vazonai – kaip išsirinkti tinkamiausią namams?

Šiuo atveju galite laisvai eksperimentuoti. Pasirinkimas priklauso nuo to, kas Jums patinka ir kokį interjerą norite sukurti. Vaza gėlėms dažnai būna papildoma detalė, deranti prie kitų kambario akcentų. Žinoma, jei yra pakankamai didelė, ji gali tapti ir pagrindiniu interjero aksesuaru.

„Magrės baldų“ esančios dekoracijos pasižymi išskirtiniu, akį traukiančiu dizainu. Todėl tai tobulas pasirinkimas ieškantiems kažko unikalaus. Žinoma, renkantis, reikėtų apgalvoti, kam jos bus naudojamos. 

Jeigu Jums patinka gyvos gėlės, didelės dekoratyvinės vazos gali būti tai ko reikia. Šiuo atveju svarbu atkreipti dėmesį ir į aksesuaro aukštį. Jei dažniausiai Jūsų namus puošia gėlės su ilgais koteliais, rekomenduojama rinktis aukštas siauras vazas. 

Ieškote kažko universalaus? Tuomet Jums turėtų patikti plačios, dubenį primenančios vazos namams. Jos gali būti naudojamos tiek kaip dekoratyviniai vazonai gėlėms pasodinti, tiek kaip dubenys, pavyzdžiui, vaisiams susidėti. Taigi galima sakyti, kad įsigijęs tokius aksesuarus, vienu šūviu nušausite du zuikius. 

Rinkdamiesi vazą arba vazoną, nepamirškite atkreipti dėmesio ir į spalvas. Juk norite, kad jos derėtų prie bendro interjero. Šioje kategorijoje galite rasti tiek ryškiomis, tiek neutraliomis spalvomis pasižyminčių vazų bei vazonų. O kur dar originalios jų formos! Stilingi vazonai ir dekoratyvinės vazos internetu padės sukurti išpuoselėtą namų erdvę.

Vazos interjerui 

Dekoratyvinės vazos interjerui turi ne tik praktinę, bet ir estetinę reikšmę. Visų pirma jose galima pamerkti norimas gėles. Kai kurių namus jos puošia bene kasdien, kitų – per ypatingas progas. Bet kokiu atveju vaza gėlėms yra naudingas aksesuaras. Tačiau jis gali puošti namus net ir be gėlių. Modernios vazos atrodo itin puošniai, todėl yra puiki interjero dekoracija. Jos žavi tiek savo formomis, tiek spalvomis. Taigi, jei vis dar svarstote, ar verta investuoti į aukštos kokybės vazą, galbūt pats metas pagaliau tai padaryti? 

Stiklinės vazos gėlėms

Stiklinės vazos išsiskiria savo originaliomis formomis ir spalvomis. Taigi, kad ir kur jas benaudotumėte – svetainėje, miegamajame, prieškambaryje ar virtuvėje – puikus rezultatas garantuotas. Įsitikinkite tuo patys! Stiklo vazos internetu leidžia sukurti stilingą interjerą be didelių pastangų. 

Aukštos vazos – kaip priderinti?

Norite aukštos vazos, kurioje tilptų gėlės ir kiti augalai, turintys ilgus kotelius, tačiau nežinote, kaip ją priderinti interjere? Tai pakankamai lengva. Tereikia įvertinti dekoratyvinės vazos ir pagrindo, ant kurio ji bus dedama, aukštį. Itin aukštus aksesuarus geriau dėti ant žemesnio staliuko ar kito pagrindo. Taip bus išlaikomas balansas. Aukšta vaza ant aukšto staliuko gali atrodyti keistai ir iškraipyti kambario proporcijas. Tiesa, tokią problemą gali padėti išspręsti skirtingo aukščio vazų derinimas. Šiuo atveju šalia aukštos reikėtų panaudoti šiek tiek žemesnę vazą ar kitą interjero detalę. 

Dekoratyviniai vazonai

Ne ką mažiau populiarus pasirinkimas yra gėlių vazonai internetu. Įprasta juose sodinti gėles. Tačiau tai ne vienintelis tokių aksesuarų panaudojimo būdas. Dekoratyviniai dideli vazonai kuo puikiausiai tinka ir skintoms gėlėms laikyti. Tokių aksesuarų galite rasti ir „Magrės baldų“ asortimente. Kviečiame apsižvalgyti ir išsirinkti sau labiausiai patinkantį. 

Vazonas „Veidas“

Daugelį žavi įdomūs vazonai. Dažnai jie tampa išskirtine interjero detale. Ko gero, vienas populiariausių aksesuarų yra vazonas „veidas“. Tai masyvus romėniško biusto formos vazonas. Jis pats savaime yra labai dekoratyvus ir puošnus.  Tokį aksesuarą galima panaudoti ir kaip vazą skintoms gėlėms, ir kaip vazoną kambariniams augalams, ir kaip raktų ar kitų smulkių daiktų susidėjimui skirtą vietą. Tai be galo stilingi gėlių vazonai.


1. Kuo išskirtinės „Magrės baldų“ vazos gėlėms internetu? Icon

Visų pirma tai itin stilingos vazos, pasižyminčios laikui nepavaldžia išvaizda. Taigi galite neabejoti, jog tai bus ilgalaikė investicija. Antra – jos yra rankų darbo. Taigi, jei vertinate unikalius dirbinius, šie aksesuarai išties verti Jūsų dėmesio.

2. Kokio dydžio vazas ir vazonus galima rasti šioje kategorijoje? Icon

„Magrės baldų“ asortimente galite rasti įvairių dydžių vazų ir vazonų. Tačiau tiek vieni, tiek kiti aksesuarai yra pakankamai masyvūs. Šioje kategorijoje yra vazų, kurių aukštis siekia 38 cm ir net 40 cm. Vazonas „veidas“ dar aukštesnis – beveik 60 cm. Taigi, jei ieškote masyvaus vazono arba didelės vazos internetu, esate būtent ten, kur reikia.


3. Kiek kainuoja modernūs gėlių vazonai? Icon

Asortimente esančių vazų ir vazonų kainas galite rasti svetainėje, užvedę pelės žymeklį arba paspaudę ant dominančio produkto. Atsižvelgdami į savo poreikius ir galimybes, galite išsirinkti tinkamiausią variantą. 

4. Kaip ir su kuo derinti šiuos aksesuarus? Icon

Būdų, kaip derinti vazas ir vazonus interjere, daugybė. Šiuos aksesuarus galima derinti tiek prie įvairių baldų, tokie kaip sofa, minkštas kampas, fotelis ar lova, tiek prie kitų interjero detalių. Pavyzdžiui, modernūs gėlių vazonai gali būti derinami su prabangiais namų kvapais. Tokiu būdu galima sukurti itin patrauklią kompoziciją. Skirtingo dydžio bei dizaino vazas galima derinti ir tarpusavyje. Toks sprendimas ypač pasiteisina švenčių metu, norint sukurti patrauklų vaišių stalo dekorą. Na, o kur dar vazose pamerktų gėlių grožis! Įspūdingai atrodantis šventinis stalas – garantuotas.