Prekės aprašymas
GREEN vaza
| Plotis: | 195 mm |
| Aukštis: | 250 mm |
| Gylis: | 195 mm |
| Svoris: | 1.25 kg |
| Prekės grupė: | Keramikinės vazos |
| Kolekcija: | Kersten kolekcija |
| Medžiagiškumas: | Keramika |
| Garantija: | 24 mėnesiai |
| Kilmės šalis: | Olandija |
| Spalva: | Žalia |
| Plotis: | 195 mm |
| Aukštis: | 250 mm |
| Gylis: | 195 mm |
| Svoris: | 1.25 kg |
| Prekės grupė: | Keramikinės vazos |
| Kolekcija: | Kersten kolekcija |
| Medžiagiškumas: | Keramika |
| Garantija: | 24 mėnesiai |
| Kilmės šalis: | Olandija |
| Spalva: | Žalia |

