Prekės aprašymas
BEIGE vaza
| Plotis: | 155 mm |
| Aukštis: | 205 mm |
| Gylis: | 155 mm |
| Svoris: | 1 kg |
| Prekės grupė: | Keramikinės vazos |
| Kolekcija: | Kersten kolekcija |
| Medžiagiškumas: | Keramika |
| Garantija: | 24 mėnesiai |
| Kilmės šalis: | Olandija |
| Spalva: | Kreminė |
| Plotis: | 155 mm |
| Aukštis: | 205 mm |
| Gylis: | 155 mm |
| Svoris: | 1 kg |
| Prekės grupė: | Keramikinės vazos |
| Kolekcija: | Kersten kolekcija |
| Medžiagiškumas: | Keramika |
| Garantija: | 24 mėnesiai |
| Kilmės šalis: | Olandija |
| Spalva: | Kreminė |

