+370 634 85000
0
Rūbų kabyklos

Rūbų kabyklos

Kabyklos, veidrodžiai, suoliukai ar prieškambario komplektai - kad Jūsų prieškambaris būtų tvarkingas ir visi daiktai rastų savo vietą.

Drabužių kabykla – vienas populiariausių pasirinkimų prieškambaryje ir ne tik. Tai itin universalus baldas, leidžiantis patogiai laikyti ne tik rūbus, bet ir batus ar kitus reikalingus daiktus. Jis padeda efektyviai išnaudoti dažnai nedidelę prieškambario erdvę ir palaikyti tvarką. „Magrės baldų“ asortimente galite rasti platų drabužių kabyklų pasirinkimą. Taigi kviečiame jį peržvelgti ir išsirinkti sau tinkamiausią variantą. O tam, kad tai padaryti...

Drabužių kabykla – vienas populiariausių pasirinkimų prieškambaryje ir ne tik. Tai itin universalus baldas, leidžiantis patogiai laikyti ne tik rūbus, bet ir batus ar kitus reikalingus daiktus. Jis padeda efektyviai išnaudoti dažnai nedidelę prieškambario erdvę ir palaikyti tvarką. „Magrės baldų“ asortimente galite rasti platų drabužių kabyklų pasirinkimą. Taigi kviečiame jį peržvelgti ir išsirinkti sau tinkamiausią variantą. O tam, kad tai padaryti būtų lengviau, plačiau aptarsime šių baldų ypatybes.


Pastatoma drabužių kabykla


Pastatoma drabužių kabykla yra itin praktiškas pasirinkimas, kadangi ją galima pastatyti beveik bet kur. Žinoma, prieš tai svarbu įvertinti kambario dydį. Jei erdvės yra pakankamai daug, galima drąsiai rinktis didesnį baldą. Tačiau jei vietos nėra daug, tinkamesnė bus nedidelė prieškambario rūbų kabykla. Tiesa, net ir ji suteiks pakankamai daug vietos: viršutinėje baldo dalyje galėsite patogiai susikabinti drabužius, o apatinėje susidėti batus. Taigi taip kuo puikiausiai išnaudosite vertikalią erdvę.


Renkantis pastatomą rūbų kabyklą, naudinga atsižvelgti į jos kojelių aukštį. Turintiems dulkių siurblį-robotą, rekomenduojama rinktis kabyklas su aukštesnėmis kojelėmis. Taip dulkių siurblys galės palįsti po baldu ir išvalyti ten esančias grindis. Todėl palaikyti švarą namuose bus itin paprasta.


Jeigu tokio įrenginio nenaudojate ir neplanuojate įsigyti arba kabykla rūbams su aukštomis kojelėmis tiesiog nedera prie Jūsų interjero, laisvai rinkitės kabyklą su žemomis kojelėmis. „Magrės baldų“ asortimente galite rasti tiek vienas, tiek kitas. Taigi net neabejojame, kad išsirinkti sau tinkamiausią variantą tikrai pavyks.


Sieninė rūbų kabykla


Kai kambarys yra itin mažas, tinkamas pasirinkimas gali būti sieninė rūbų kabykla. Ji neužima vietos ant žemės, todėl lieka daugiau laisvo ploto. Tačiau svarbu atsižvelgti į tai, kad rūbų kabykla ant sienos turi būti specialiai pritvirtinama. Dėl šios priežasties gali prireikti gręžti sieną. Jeigu to daryti nenorite arba negalite (pavyzdžiui, jei gyvenate nuomojamame bute), geriausiai tiks nedidelė pastatoma kabykla. Ją galėsite laisvai naudoti bet kurioje kambario vietoje.

Medinė rūbų kabykla


Jeigu ieškote stilistiškai universalaus sprendimo, rekomenduojame rinktis medinę drabužių kabyklą. Priklausomai nuo pasirinkto dizaino, šį baldą galima lengvai priderinti prie daugelio interjerų. Pavyzdžiui, natūraliu ąžuolo lukštu laminuota medinė drabužių kabykla su veidrodžiu puikiai papildo tiek klasikinio, tiek minimalistinio, tiek modernaus stiliaus namus. Jos paviršiai lakuoti skaidriu laku, kuris užtikrina natūralią išvaizdą ir nekeičia medžiagos struktūros. O šviesios spalvos mediena ir minimalistinė konstrukcija suteikia šiam baldui lengvumo. 


Medinės drabužių kabyklos kojelės pagamintos iš natūralaus ąžuolo masyvo. Jos suteikia baldui ilgaamžiškumo, tvirtumo, tvarumo ir skandinaviško stiliaus. Taigi toks gaminys gali būti ilgaamžė investicija į namų interjerą. Visos mūsų asortimente esančios drabužių kabyklos pasižymi optimaliais matmenimis. Jie apgalvoti taip, kad baldai būtų lengvai pritaikomi įvairaus dydžio patalpose. Be to, medinės rūbų kabyklos kojelės yra pakankamai aukštos, todėl po ja gali laisvai palįsti standartinio dydžio dulkių siurblys-robotas.


Gamintojas yra tvirtai įsipareigojęs gaminti tvarius produktus pagal geriausius aplinkosaugos praktikos standartus. Tai reiškia, kad baldams naudojama mediena iš tvarių ir socialiai atsakingų medienos gavybos įmonių. 

Metalinė rūbų kabykla


Plačiame „Magrės baldų“ baldų asortimente galite rasti ne tik medines, bet ir metalines drabužių kabyklas. Jos pasižymi labiau modernia, urbanistine išvaizda. Todėl jei kuriate tokio stiliaus interjerą, tai gali būti tinkamas pasirinkimas Jums.


Metalinė kabykla rūbams gali būti naudojama tiek prieškambaryje, tiek, pavyzdžiui, jaunuolio kambaryje. Nors ir yra nedidelė, ji leidžia sutalpinti pakankamai daug daiktų. Ant viršuje esančios kabyklos galima patogiai susikabinti dažniausiai naudojamus drabužius, į apačioje esantį skyrelį įsidėti batus, o ant viduryje esančių lentynėlių pasidėti norimas smulkmenas. 


Taip susidėjus daiktus, palaikyti tvarką kambaryje tampa kur kas paprasčiau. Be to, sutaupoma nemažai vietos, kadangi aukšta kabykla efektyviai išnaudoja vertikalią erdvę. O norint sutalpinti daugiau drabužių ar kitų kasdienių daiktų, gali būti komponuojami keli šio tipo baldai.


Dar vienas tokios rūbų kabyklos privalumas – ilgaamžė konstrukcija. Metalinis baldo korpusas pasižymi tvirtumu, todėl išliks stabilus ne vienerius metus. 


Ant baldų tvirtinama drabužių kabykla


Tiems, kuriems nereikia didelės drabužių kabyklos, puikiai tiks nedidelė metalinė kabykla, tvirtinama prie baldų. Tai išlenktas metalinis strypas, montuojamas spintos šone ir ant spintelės viršaus. Tokia minimalistinė kambario detalė leidžia išvengti ant kėdės, lovos ar kitur besimėtančių drabužių. 


Suteikiame galimybę rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos, kurią sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Taigi galėsite lengvai sukurti vientisą kambario ar kambarių stilių.


Ieškote stilingos ir praktiškos rūbų kabyklos? Tuomet esate būtent ten, kur reikia. Peržvelkite „Magrės baldų“ asortimentą ir išsirinkite sau labiausiai patinkantį gaminį. Kad ir kuris baldas patrauktų Jūsų dėmesį, patraukli išvaizda ir ilgaamžė konstrukcija – garantuota. Įsigykite universalią rūbų kabyklą ir pasirūpinkite patogesne kasdienybe!