+370 634 85000
0
Vaikiškos lovos

Vaikiškos lovos

Lova - pagrindinis kambario akcentas vaikų kambaryje. Iš gausios vaikiškų lovų kolekcijos tikrai išsirinksite baldą, atitinkantį Jūsų poreikius ir stilių.

Domina patogios ir stilingos lovos vaikams? El. parduotuvės  magresbaldai.lt asortimente galite rasti itin platų ir šiuolaikišką jų asortimentą:

 • lovytės kūdikiams;

 • vaikų lovos;

 • miego baldai kiek vyresniems jaunuoliams – lovos paaugliams; 

 • įvairios papildomos detalės, skirtos pilnam stiliaus išpildymui bei patogesniam naudojimui. 


Kiekviena kategorija turi atitinkamus reikalavimus ir papildomas funkcijas. Tam, kad gaminį išsirinkti būtų paprasčiau, pateikiame keletą...

Domina patogios ir stilingos lovos vaikams? El. parduotuvės  magresbaldai.lt asortimente galite rasti itin platų ir šiuolaikišką jų asortimentą:

 • lovytės kūdikiams;

 • vaikų lovos;

 • miego baldai kiek vyresniems jaunuoliams – lovos paaugliams; 

 • įvairios papildomos detalės, skirtos pilnam stiliaus išpildymui bei patogesniam naudojimui. 


Kiekviena kategorija turi atitinkamus reikalavimus ir papildomas funkcijas. Tam, kad gaminį išsirinkti būtų paprasčiau, pateikiame keletą naudingų įžvalgų, patarimų.

 

Įvertinkite vaiko amžių

 

Tam, kad lova atitiktų individualius vaiko poreikius, pirmiausiai vertėtų atkreipti dėmesį į jo amžių. Nuo to priklauso baldo matmenys ir dizainas. Žinoma, skirtingais amžiaus etapais keičiasi ir prioritetai, pavyzdžiui:


 1. Kūdikiams skirtos lovytės yra pakankamai nedidelės. Prioritetas – patogumas ne tik vaikui, bet ir tėvams bei maksimalaus saugumo užtikrinimas. Jos turi aukštus šonus, užtikrinančius mažųjų saugumą. Itin patogu tai, kad medines groteles galima reguliuoti – nuleisti arba pakelti. Prie tokios vaikiškos lovos gali būti sumontuoti  papildomi stalčiai bei lentynos, kuriuose patogu laikyti įvairius mamos bei kūdikio reikmenis (drabužėlius, vystyklus ir pan.).

 2. Praėjus kūdikystės etapui ir įžengus į ankstyvą vaikystę, saugaus miego faktorius, ypač kai vaikai linkę labiau blaškytis ar net iškristi miego metu, išlieka – dažnai matomas nedidelis slenkstis. Paaugus vaikui, pasikeičia ne tik matmenys, bet ir poreikis dizainui. Norima daugiau spalvų, dekoracijų, filmų ir filmukų herojų atvaizdų, žaismingesnės nuotaikos. Šioje amžiaus grupėje itin populiarios minkštos lovos vaikams. 

 3. Šiek tiek vyresniems, įžengiantiems į paauglystę vaikams skirti baldai turi mažiau dekoracijų ir žaismingumo, daugiau išmanaus dizaino, talpumo subtilybių. Priklausomai nuo poreikio, baldas gali būti siauresnis arba platesnis, su ar be patalynės stalčiaus. Jaunuoliams, t. y. vyresniųjų klasių moksleiviams, pritaikyti baldai yra didesnių matmenų. Tokių lovų dizaino pasirinkimas itin platus. Saugumo faktorius nebe taip akcentuojamas, tad baldas neturi aukštų šonų, lengva įlipti ir išlipti. Tokiame amžiuje pasirinkimas priklauso nuo matmenų, patogumo, funkcionalumo ir, žinoma, geriausios vaikiškos lovos turi atitikti pasikeitusį paauglišką stilių. Kuris, pastebima, yra daug labiau minimalistinis. 


Galime sakyti, kad amžius yra vienas esminių kriterijų, nulemsiančių pasirinkimą kryptį sekantiems čia aptariamais aspektais. Taigi, kas toliau?


Atkreipkite dėmesį į kambario interjerą

 
Lova – neatsiejama miegamojo interjero dalis. Tačiau negalime teigti, kad tik miegamojo, juk kiekviena į namus atkeliaujanti detalė visgi kuria bendrą būsto vaizdą. Tad, siekiant sukurti harmoningą aplinką, rekomenduojama atidžiai įvertinti vyraujantį stilių. Žinoma, didžiausias dėmesys skiriamas vaiko kambariui. Vis dėlto, kartais vaikų kambaryje kuriama nuotaika nėra griežtai derinama prie visų erdvių.

Apdailos ir dekoro detalės bei kitais baldais kuriama nuotaika padės išsirinkti labiausiai derantį stilių. Pavyzdžiui: 

 • Minimalistinio stiliaus kambariuose, kuriuose vyrauja neutralūs pasteliniai tonai, puikiai tinka baltos atspalviai arba natūralios medienos spalvos. Čia geriausios vaikiškos lovos greičiausiai bus be daugybės papildomų detalių. Baldai gali būti tiek su patalynės dėže ar be jos, modernios elegancijos ir skandinaviško stiliaus pojūtį suteiks baldas su tiesiomis aukštesnėmis kojelėmis.

 • Unikalaus dizaino lovos vaikams dera išskirtinio stiliaus interjeruose: romantiškame vintažiniame, moderniame industriniame ar animacinių filmų įkvėptame teminiame. Peržvelgti platų asortimentą ir išsirinkti sau patinkančius baldus galite jau dabar.

Tiesa, nors šiais laikais kambariai dažniau kuriami neutralūs, kalbant apie unikalaus dizaino lovas, kartais, pagal vaikų pageidavimus, šios turi ryškesnį, vadinamąjį mergaitišką ar berniukišką braižą. Animaciniuose filmuose matomą herojų mašinėlę imituojanti lova berniukui gali išpildyti svajonę. O štai princesės miegamojo baldą primenančios, rožiniais tonais ir detalėmis puoštos lovos mergaitėms gali tiesiog sukurti daugiau jaukumo ir paskatinti miegoti savo kambaryje. Ne paslaptis, kad kartais idėja viską suderinti tampa nebe tokia jau svarbi, pamačius džiaugsmingas akis.
 

Nepamirškite funkcionalumo ir praktiškumo

 
Daugelis tikriausiai sutiks, kad stiliaus ir komforto harmonija svarbi kiekviename kambaryje. Todėl renkantis vaikišką lovą nevertėtų pamiršti įvertinti ne tik jos išvaizdos, bet ir funkcionalumo. Šiuo metu baldų galimybės labai plačios, todėl kilti problemų tikrai neturėtų. Be to, visuomet galite pasikonsultuoti su mumis – esame pasiruošę padėti.

 • Vienas patogiausių variantų – lovos vaikams su patalynės dėže, kurioje galima susidėti įvairiausius daiktus: nuo žaislų iki drabužių. Dėl šios priežasties palaikyti tvarką tampa dar lengviau.

 • Kokybiškos medžiagos – jos sukuria ne tik gerą vaizdą, toks baldas bus ilgaamžis, ilgiau išlaikys pradinę išvaizdą, lėčiau susidėvės. Faktas, jog vaikai mažiau saugo baldus, tad jei jie nekokybiški – ilgai neužsibus.

 • Vis populiaresnės tampa ir daugiafunkcės vaikiškos lovos su stalčiais. Jų komplektacijoje yra ištraukiama daiktadėžė su lentynėlėmis, kuri, esant poreikiui, gali būti naudojama ir kaip papildoma lova.

 • Išmaniais sprendimais paremtas dizainas leidžia vieną erdvę panaudoti kelioms funkcijoms, pavyzdžiui, aukštai pakelta vaiko lova, pasiekiama kopėtėlėmis, o tiesiai po miegamu baldu, nišoje tuščia erdvė – čia gali būti įrengiamas stalas, knygų biblioteka, žaidimų kampelis ir kt. 

Ne be reikalo sakoma – pirmiausiai derėtų pasirūpinti praktiškumu, o tik tuomet estetinėmis savybėmis. Ypač vaikų kambaryje, kur nuolat šėlsta žaidimų sūkuriai. 

Tendencijos


 1. Magresbaldai.lt kataloge pristatomi tik aukštos kokybės, ne tik stilingus, bet ir išmanius namus kuriantys baldai. Visuomet atsižvelgiame į vyraujančias naujausias tendencijas – kokios jos? Štai ką pastebime: 

 2. Funkcijų gausa – kaip jau minėjome, geriausios vaikiškos lovos yra funkcionalios, išmanūs sprendimai laimi. Tad, jei yra galimybė, lovos funkcijos praplečiamos ir vertinamas papildomos vietos sukuriantis mechanizmas. Populiarūs baldai, kuriuos, esant poreikiui, galima nesudėtingai transformuoti į, pavyzdžiui, dviem vaikams tinkamą miego baldą.  

 3. Dviaukštės lovos – jei galima taip pasakyti, vėl sugrįžta dviaukštės lovos. Ypač moderniuose, šiuolaikiškuose interjeruose. Žinoma, tai puikus sprendimas, kai nedidelį kambarį dalinasi keli vaikai. Lova pakeliama į antrą aukštą gali būti ir, kaip jau aptarėme, dėl papildomos erdvės apačioje – lentynoms, žaidimų erdvei, net stalui. 

 4. Natūralios medžiagos – vaiko lova dažnai derinama prie bendro interjero, tad nenuostabu, jog, kai populiarumo viršūnėje natūralios medžiagos ar jų imitacijos, tai atsispindi mažųjų kambario tendencijose. Kūdikių lovelės ir vaikų miegamojo baldai dažnai gaminami iš medžio. 

 5. Skandinaviškas stilius – pageidaujamos natūralios formos, faktūros, spalvos vis dažniau primena apie skandinaviško interjero populiarumą. 

 6. Animacinių filmų herojai – žinoma, tai labai unikalus pasirinkimas, kuris tinka tikrai ne visuose kambariuose, tačiau, sakykime, tokie spalvingesni ir drąsūs pasirinkimai vis dar populiarūs.

 7. Žemos bei minkštos lovos vaikams – populiarėjant lofto, minimalistinio ir modernaus stiliaus interjerams, išaugo žemų lovų paklausa. Tokie baldai sukuria „lengvesnės” erdvės vaizdą ir atrodo išties labai šiuolaikiškai. Taip pat neretas kreipiasi ir dėl jaukaus, kiek minkštesnio baldo mažiesiems. 

 8. Kokybė – vis stipriau akcentuojamas kokybės aspektas, siekiama, kad baldas būtų tvarus, ilgaamžis, atitinkantis ne tik stiliaus, bet ir sąmoningo vartojimo kriterijus.
Išsirinkite sau patinkančius baldus iš plataus el. parduotuvės Magresbaldai.lt asortimento – vaikiškos lovos internetu ne tik lengvai pasirenkamos, sklandžiai užsakomos, bet ir greitai pristatomos. Kyla neaiškumų ar turite papildomų klausimų? Drąsiai kreipkitės – suteiksime reikalingą informaciją ir padėsime apsispręsti!


DUK


1. Kokių vaikiškų lovų galima rasti pas jus? Icon

Asortimente gausu įvairaus amžiaus vaikams (nuo kūdikių iki paauglių) skirtų lovų. Sau labiausiai patinkantį variantą čia ras tiek išskirtinio, tiek neutralaus dizaino mėgėjai. Patrauklia išvaizda ir funkcionalumu pasižymintys baldai atitinka tiek tėvų, tiek jų atžalų poreikius. 

Dviaukštės lovos vaikams puikiai tinka turintiems daugiau vaikų. Jos padeda sutaupyti vietos ir pasirūpinti komfortišku mažųjų poilsiu. Baldai su patalynės dėže pritaikyti įvairių daiktų laikymui. Asortimente taip pat galima rasti lovų su išskleidžiama papildoma miegamąja dalimi.

2. Kokio amžiaus vaikams pritaikytas Magresbaldai.lt miego baldų asortimentas? Icon

Mūsų asortimente gausu pasirinkimų įvairaus amžiaus vaikams (nuo kūdikių iki paauglių) skirtų lovų. Čia galite rasti tiek visus saugumo standartus atitinkančią lovelę kūdikiui, tiek kiek paūgėjusiam mažyliui. Ieškote lovos paaugliams?  Galime pasiūlyti didesnių matmenų, minimalistinio, išmanaus dizaino sprendimais paremtus gaminius.

3. Ar internetu įsigyta lova pristatoma jau surinkta? Icon

Ne, baldas jums pristatomas dar nesurinktas. Tai leidžia užtikrinti saugesnį ir paprastesnį jo transportavimą. Baldo pakuotėje rasite aiškią, paprastą surinkimo instrukciją

4. Ar galime užsisakyti vaikiško miegamojo baldo montavimo ir surinkimo paslaugą? Icon

Taip. Esant poreikiui, mūsų meistrai gali sumontuoti jūsų pasirinkto dizaino lovą. Paslauga kainuoja papildomai, jos kaina lygi 10-čiai procentų nuo paties gaminio kainos.

5. Kokia garantija taikoma lovoms? Icon

Kaip ir kitiems mūsų baldams, lovoms taikoma 2 metų garantija. 

6. Ar vaikų lovos pardavinėjamos kartu su čiužiniais? Icon

Ne, čiužiniai yra parduodami atskirai. Juos patogiai galite išsirinkti čia. Mūsų čiužiniai yra visiškai saugūs, todėl tinka ir kūdikiams.

7. Kokios galimos vaikiškų lovų modifikacijos? Icon

Priklausomai nuo baldo modelio, pasirinkimas gali būti labai platus. Atskirai pardavinėjami tokie priedai, kaip ištraukiamos patalynės dėžės, stalčiai, lentynos, pagalvės, lovos galvūgaliai, apsauginiai turėklai ir užtvarai. Galite pasirinkti ar papildyti jau turimus baldus taip, kad jie būtų maksimaliai funkcionalūs – talpintų papildomus daiktus, išpildytų kuriamą stilistiką, atliktų apsauginę funkciją, esant poreikiui, suteiktų papildomą miegamąją vietą.

8. Kokios geriausios vaikiškos lovos – populiariausios jūsų asortimente? Icon

Vieno varianto, tinkamo kiekvienam, nėra, tačiau tai sprendžiame pasiūlydami itin įvairų asortimentą, tiek funkcijų, tiek stiliaus atžvilgiu. Kiekvienas baldas jame – kruopščiai atrinktas ir atitinkantis aukščiausius kokybės standartus. Populiarumo klausimu nuomonės išsiskiria pagal poreikį. Tie, kurie ieško universalaus ir ilgaamžio sprendimo, dažniausiai renkasi neutralaus dizaino baldus. Jie puikiai tinka įvairaus amžiaus mergaitėms ir berniukams. Norint sukurti tam tikros tematikos kambarį, pirmenybė teikiama personalizuotoms lovoms, kurios ypač patinka mažiesiems. Žaismingos išvaizdos baldai leidžia įgyvendinti vaikų svajones. Bendra ryški tendencija – vertinami išmanūs sprendimai. 

9. Ar teikiate konsultacijas? Icon

Tikrai taip. Vaiko lova kartais nėra lengva užduotis, tad mūsų specialistai mielai atsakys į jūsų klausimus ir pagal jūsų pateiktus kriterijus bei lūkesčius padės pasirinkti geriausią variantą tiek stiliaus, tiek papildomų funkcijų atžvilgiu.