Pufai

Itin prabangūs, žaismingi ir minimalistinio stiliaus pufai – jaukiai ir stilingai Jūsų namų erdvei. Vos vienas baldas, ir interjeras atgyja iš naujo.
Baldų kategorija
Baldų tipas
Baldų rūšiavimas

Pufai – ypatingai universalūs ir komfortiški baldai. Jiems lengva atrasti vietos bet kuriame kambaryje. Mažas arba ilgas, suoliuką primenantis pufas puikiai papildo nedidelio buto ar erdvaus namo baldų komplektą. Įmonės „Magrės baldai“ gaminami pufai – patrauklaus, madingo dizaino, patvarūs ir praktiški.

Didelė pasiūla – lengvai patenkinami poreikiai

Aukšti ir žemi, minkšti it debesis ar su tvirta atrama, margi ir vienspalviai – šeimos narių bei svečių komfortui galite lengvai atrasti tobulą pufą. Šioje „Magrės baldai“ gaminių kategorijoje pristatomi baldai, pasižymintys:

  • Laisvai pasirenkamais matmenimis. Jūsų dėmesį patraukusio dizaino pufai gali būti skirtingo pločio ir ilgio. Pasirinkimo variantai nurodomi atskirai prie kiekvieno gaminio.
  • Lengvu derinimu prie interjero. Priklausomai nuo modelio, galite pasirinkti kojelių gamybos medžiagą (metalą arba medieną). Taip pat galite keisti apmušalų tipą – natūralios odos arba audinio. Apmušalų pasiūlą sudaro daugiau nei 240 variantų. Keisdami šias pufo ypatybes, namų komfortą papildysite savito dizaino baldu.
  • Papildomais privalumais. Pufai gali būti ne tik dailūs, bet ir ypač praktiški. Baldai su daiktadėže – sprendimas tiems, kas nori sutaupyti kuo daugiau erdvės. Talpiuose skyriuose galite sudėti įvairius nedidelės apimties daiktus: aprangos aksesuarus, dokumentus, žaislus.
  • Ilgaamžiškumu. „Magrės baldai“ komanda rūpinasi išskirtine pufų kokybe. Tam, kad pufas funkcionalumu džiugintų ilgus metus, griežtai atrenkama kiekviena gamybos detalė ir medžiaga. Įsigydami pufą, taip pat gaunate 24 mėnesius galiojančią jo kokybės garantiją.

Pufų modelių įvairovė – tai, kas paverčia šio baldo įsigijimą itin paprastu ir greitu.

Kaip pasirinkti tinkamiausią pufą?

Rinkdamiesi šį baldą, įvertinkite ne tik dizaino patrauklumą. Tam, kad pufai džiugintų grožiu ir būtų pritaikomi įvairiems poreikiams, taip pat atsižvelkite į:

  • Naudojimo paskirtį. Pufas gali stovėti koridoriuje ar prieškambaryje, kur leis patogiai prisėsti aunantis batus, laikinai pasidėti rankinę ar kitus smulkius daiktus. Taip pat šis baldas pravers virtuvėje, valgomajame ar svetainėje, užsukus svečiams. Pufas – šaunus pasirinkimas dairantis atramos kojoms šalia fotelio, sofos. Priklausomai nuo paskirties, pasirinkite paviršiaus tolygumą, baldo aukštį ir ilgį.
  • Patalpų interjerą. Tekstile aptraukti pufai interjerui gali suteikti daugiau jaukumo, oda – solidumo, prabangos. Žaismingo dizaino pufas lengvai taps interjero akcentu, vienspalviai, klasikinio stiliaus – derės skirtingose patalpose.
  • Nusidėvėjimo veiksnius. Jei turite gyvūnų, pufą verta aptraukti oda ar specialiu įbrėžimams atsparesniu audiniu. Virtuvėje, valgomajame esančius pufus rekomenduojame dengti impregnuotais audiniais.

Nesate tikri dėl pasirinkimo? Norite įsigyti pagal individualius dizaino poreikius sukurtą baldą? Susisiekite su mumis ir papildykite namus dailiu, patogiu ir praktišku „Magrės baldai“ pagamintu pufu.