+370 634 85000
0
Pufai

Pufai

Itin prabangūs, žaismingi ir minimalistinio stiliaus pufai – jaukiai ir stilingai Jūsų namų erdvei. Vos vienas baldas, ir interjeras atgyja iš naujo.

Pufas – ypatingai universalus ir komfortiškas baldas. Jam lengva atrasti vietos bet kuriame kambaryje. Mažas arba ilgas, suoliuką primenantis baldas puikiai papildo nedidelio buto ar erdvaus namo baldų komplektą. „Magrės baldų“ pufai internetu pasižymi patraukliu, madingu dizainu, yra patvarūs ir praktiški.

Didelė pasiūla – lengvai patenkinami poreikiai

Aukšti ir žemi, minkšti it debesis ar su tvirta atrama, margi ir vienspalviai – šeimos narių bei svečių...

Pufas – ypatingai universalus ir komfortiškas baldas. Jam lengva atrasti vietos bet kuriame kambaryje. Mažas arba ilgas, suoliuką primenantis baldas puikiai papildo nedidelio buto ar erdvaus namo baldų komplektą. „Magrės baldų“ pufai internetu pasižymi patraukliu, madingu dizainu, yra patvarūs ir praktiški.

Didelė pasiūla – lengvai patenkinami poreikiai

Aukšti ir žemi, minkšti it debesis ar su tvirta atrama, margi ir vienspalviai – šeimos narių bei svečių komfortui galite lengvai atrasti tobulą pufą. Šioje „Magrės baldai“ gaminių kategorijoje pristatomi baldai, pasižymintys:

 • Laisvai pasirenkamais matmenimis. Jūsų dėmesį patraukusio dizaino pufai internetu gali būti skirtingo pločio ir ilgio. Pasirinkimo variantai nurodomi atskirai prie kiekvieno gaminio.
 • Lengvu derinimu prie interjero. Priklausomai nuo modelio, galite pasirinkti kojelių gamybos medžiagą (metalą arba medieną). Taip pat galite keisti apmušalų tipą – natūralios odos arba audinio. Audinių pasiūlą sudaro daugiau nei 240 variantų. Individualiai pasirinkdami šias pufo ypatybes, namų komfortą papildysite savito dizaino baldu.
 • Papildomais privalumais. Tokie baldai gali būti ne tik dailūs, bet ir ypač praktiški. Pufai daiktadėžės – sprendimas tiems, kas nori sutaupyti kuo daugiau erdvės. Talpiuose skyriuose galite sudėti įvairius nedidelės apimties daiktus: aprangos aksesuarus, dokumentus, žaislus.
 • Ilgaamžiškumu. „Magrės baldai“ komanda rūpinasi išskirtine pufų kokybe. Tam, kad pufas funkcionalumu džiugintų ilgus metus, griežtai atrenkama kiekviena gamybos detalė ir medžiaga. Įsigydami pufą, taip pat gaunate 24 mėnesius galiojančią jo kokybės garantiją.

Pufų modelių įvairovė – tai, kas paverčia šio baldo įsigijimą itin paprastu ir greitu.

Kaip pasirinkti tinkamiausią pufą?

Rinkdamiesi šį baldą, įvertinkite ne tik dizaino patrauklumą. Tam, kad svetainės, miegamojo ar prieškambario pufai internetu džiugintų grožiu ir būtų pritaikomi įvairiems poreikiams, taip pat atsižvelkite į:

 • Naudojimo paskirtį.  Pufai daiktadėžės gali stovėti koridoriuje ar prieškambaryje, kur leis patogiai prisėsti aunantis batus, laikinai pasidėti rankinę ar kitus smulkius daiktus. Taip pat šis baldas pravers virtuvėje, valgomajame ar svetainėje, užsukus svečiams. Kvadratinis arba apvalus pufas – šaunus pasirinkimas dairantis atramos kojoms šalia fotelio, sofos.  Priklausomai nuo paskirties, pasirinkite paviršiaus tolygumą, baldo aukštį ir ilgį. Miegamajame labiausiai tinka pailgi pufai prie lovos.
 • Patalpų interjerą. Tekstile aptraukti, pavyzdžiui, veliūriniai pufai interjerui gali suteikti daugiau jaukumo, oda – solidumo, prabangos. Žaismingo dizaino pufas lengvai taps interjero akcentu, vienspalviai, klasikinio stiliaus – derės skirtingose patalpose.
 • Nusidėvėjimo veiksnius. Jei turite gyvūnų, pufą verta aptraukti oda ar specialiu įbrėžimams atsparesniu audiniu. Virtuvėje, valgomajame esančius baldus rekomenduojame dengti impregnuotais audiniais.
 • Naudojimo paskirtį. Pufai daiktadėžės gali stovėti koridoriuje ar prieškambaryje, kur leis patogiai prisėsti aunantis batus, laikinai pasidėti rankinę ar kitus smulkius daiktus. Taip pat šis baldas pravers virtuvėje, valgomajame ar svetainėje, užsukus svečiams. Kvadratinis arba apvalus pufas – šaunus pasirinkimas dairantis atramos kojoms šalia fotelio, sofos. Priklausomai nuo paskirties, pasirinkite paviršiaus tolygumą, baldo aukštį ir ilgį. Miegamajame labiausiai tinka pailgi pufai prie lovos.

Nesate tikri dėl pasirinkimo? Norite įsigyti pagal individualius dizaino poreikius sukurtą baldą? Susisiekite su mumis ir papildykite namus dailiu, patogiu ir praktišku „Magrės baldų“ pagamintu pufu.

DUK

1. Kokių dydžių gali būti pufikai? Icon

Priklausomai nuo tipo, jie gali būti įvairūs. Pavyzdžiui, pailgų pufų matmenys (I x G x A) būna tokie:

 • 900 x 900 x 420 mm;
 • 1100 x 380 x 420 mm;
 • 1100 x 510 x 450 mm;
 • 1800 x 900 x 420 mm.

Kvadratinis pufas gali būti tokių matmenų:

 • 400 x 400 x 420 mm;
 • 440 x 440 x 440 mm;
 • 550 x 400 x 400 mm;
 • 640 x 640 x 460 mm.

Galimi apvalių pufų matmenys:

 • 290 x 290 x 370 mm;
 • 350 x 350 x 420 mm;
 • 390 x 390 x 400 mm;
 • 400 x 400 x 430 mm;
 • 700 x 700 x 400 mm.

Tai tik dalis pavyzdžių, kokių formų ir dydžių gali būti „Magrės baldų“ gaminami svetainės, miegamojo, prieškambario pufai internetu. Placiame asortimente jų rasite dar daugiau. Tikslūs kiekvieno baldo matmenys pateikiami jo aprašyme.

2. Ar galima pasirinkti norimą pufo apmušalą? Icon

Tikrai taip. Siūlome itin platų baldinių apmušalų (tekstilinių ir odinių) pasirinkimą. Tam, kad apsispręsti būtų lengviau, prie kiekvieno pufo pateikiamos jam labiausiai tinkančių audinių rekomendacijos. Siūlomi apmušalai kruopščiai atrinkti konkrečiam baldo modeliui – tai jums leidžia sukurti nepriekaištingai atrodantį namų interjerą. Jeigu prekės aprašyme nerandate norimo rašto ar spalvos audinio, galite rinktis iš daugybės kitų „Magrės baldų“ siūlomų variantų.

Be to, kai kuriais atvejais galima rinktis ne tik pufo apmušalą, bet ir apdailos medžiagas, pavyzdžiui, medinių arba metalinių kojelių, užtrauktuko spalvą.

3. Kokiuose kambariuose labiausiai tinka pufai daiktadėžės? Icon

Tai labai praktiški ir funkcionalūs baldai. Dažniausiai jie naudojami prieškambariuose, tačiau kuo puikiausiai tinka ir kitose patalpose, kur reikia papildomos vietos daiktų laikymui. Ant tokių pufų patogu sėdėti, be to, jie padeda sutaupyti vietos ir palaikyti tvarkingą namų aplinką.

4. Kokie pufikai labiausiai tinka svetainėje? Icon

Tai priklauso nuo to, kam planuojate juos naudoti. Pavyzdžiui, jei reikia papildomos vietos atsisėsti, labiausiai tiks kvadratinis arba apvalus pufas. Tiek vienas, tiek kitas yra pakankamai nedidelis, todėl tinka net ir mažuose kambariuose.

Jeigu norisi baldo, ant kurio galėtumėte patogiai užsikelti kojas, patariama apsvarstyti neaukštą pufą su kojelėmis. Jo plotis turėtų būti panašus kaip fotelio arba išsikišusios minkšto kampo dalies.

Kaip išduoda pats pavadinimas, pufas staliukas gali būti naudojamas svetainėje vietoj kavos staliuko. Ji turi kietą pagrindą, ant kurio patogu laikyti įvairius daiktus. Priklausomai nuo modelio, pufas staliukas gali turėti ir talpią daiktadėžę.

5. Kaip išsirinkti pufą prie lovos? Icon

Šiuo atveju bene svarbiausia įvertinti pufo aukštį ir plotį, abu jie turėtų būti panašūs kaip ir lovos. Kitu atveju šie baldai gali atrodyti neproporcingai ir taip „nukentėti“ miegamojo estetika. Tinkamai priderinti pufai prie lovos padeda sukurti patraukliai atrodantį ir komfortišką poilsio kambarį.

6. Koks pufo apmušalas geresnis – tekstilinis ar odinis? Icon

Tiek vienas, tiek kitas variantas yra geras. Pasirinkimas priklauso nuo jūsų poreikių, skonio ir interjero įvaizdžio, kurį norite sukurti. Pavyzždiui, veliūriniai pufai atrodo itin jaukiai, yra švelnūs ir malonūs liesti. Odiniai pufikai pasižymi labiau klasikine, „šaltesne“ išvaizda.

Icon 3D SALONO TURAS