+370 634 85000
0

DUK apie baldų pirkimą

salonai-magres-baldai-deco-2

Baldai yra savita šeimos istorijos dalis, todėl jų pasirinkimas turi būti gerai apgalvotas. Juk sofa, foteliai ar kiti baldai turi būti patogūs kiekvienam šeimos nariui. Be to, svarbu, kad jie atitiktų gyvenimo būdą, esminius poreikius. Užsukus į saloną, daugeliui kyla su pasirinkimu susijusių klausimų. Šįkart nagrinėjame ir atsakome į dažniausius jų.

Baldai yra savita šeimos istorijos dalis, todėl jų pasirinkimas turi būti gerai apgalvotas. Svarbu, kad sofa, foteliai ar kiti interjero komponentai būtų patogūs kiekvienam šeimos nariui. Jie turėtų atitikti tiek gyvenimo būdą, tiek esminius poreikius. Užsukus į saloną, daugeliui kyla su baldų pasirinkimu susijusių klausimų. Šįkart nagrinėjame ir atsakome į dažniausius iš jų.

 

Kaip išsirinkti ilgaamžį baldą?

Baldų kokybę labiausiai lemia gamyboje naudojamos technologijos ir medžiagos. Žinoma, labai svarbi ir tinkama gaminio priežiūra jį įsigijus. Renkantis rekomenduojame pasidomėti konkrečių audinių priežiūros ypatybėmis: kokias priemones galima naudoti, o kokių geriau vengti. Tokiu atveju iškart žinosite, kas gali baldui pakenkti, tad lengviau išvengsite klaidų.

 

Kokios medžiagos, naudojamos baldų gamyboje, yra patvariausios ir patikimiausios?

Apie medžiagas vertėtų kalbėti atskirai. Dažniausiai nuo to, kaip atidžiai atlikta gamyba ir kokios medžiagos naudotos priklauso ir baldų komfortas, ir patvarumas. Būtent aukšta kokybė yra „Magrės baldų“ pagrindinis tikslas ir įsipareigojimas. Daugelio baldų karkasas gaminamas iš buko medienos – ji laikoma viena iš patvariausių. Kitaip nei plonos medžio drožlių plokštės, tokia konstrukcija garantuoja ilgą ir malonią produkto naudojimo patirtį.

Minkštiems baldams, tokiems kaip sofos, minkšti kampai ar foteliai, taip pat naudojamas aukšto tankio putų poliuretanas. Jis itin gerai prisitaiko prie kūno ir suteikia maksimalų patogumą sėdint. Mikštos pagalvės užpildomos silikoninėmis granulėmis, kurios garantuoja papildomą komfortą. Kai kurių minkštų baldų pagrindą sudaro kišeninių mikrospyruoklių blokas, pasižymintis išskirtiniu ilgaamžiškumu.

 

Kaip derinti baldus prie interjero?

Baldų dizaino vertinimas dažnam yra sudėtingiausia produkto pasirinkimo dalis. Apžvelkite savo namų erdvę: kokios spalvos, stilius čia vyrauja? Remiantis tuo išsirinkti baldą yra daug lengviau. Primename, kad kai kurias baldų ypatybes galite keisti, pavyzdžiui, rinktis sofas lovas su mechaniniu arba automatiniu miego mechanizmu. Individuali baldų gamyba leidžia pritaikyti norimo modelio baldą savo namų interjerui be jokių rūpesčių.

Itin patogu tai, kad prie kiekvieno minkšto baldo pateikiamos jam labiausiai tinkančių apmušalų rekomendacijos. Todėl išsirinkti stilingai atrodantį minkštą kampą, fotelį ar kita tampa dar paprasčiau.

 

Geriau pirkti naujus baldus ar pakeisti jų apmušalus?

Viskas priklauso nuo to, kaip stipriai baldas yra susidėvėjęs. Dažnai bandoma išspręsti pasenusio baldo problemą pakeičiant jo apmušalą. Tačiau tai gelbsti tik tuo atveju, kai audinys yra tiesiog neišvalomai suteptas. Jei yra susidėvėjusios tam tikros karkaso dalys, atsiradę įdubimų toks sprendimas – ne išeitis. Tokiais atvejais geriau įsigyti naują baldą. Be to, naudinga įvertinti apmušalų keitimo kainą – kartais tai tiesiog neapsimoka.

 

Kaip prižiūrėti minkštuosius baldus?

Minkštųjų baldų priežiūra labai priklauso nuo baldo apmušalo audinio. Todėl prie kiekvieno gaminio pridedamas specialus jo priežiūros vadovas – jame pateiktais patarimais ir vertėtų vadovautis. „Magrės baldų“ asortimente galite rasti skirtingų apmušalų priežiūrai skirtų priemonių – spauskite ant nuorodos ir išsirinkite.

 

Ar perkant lovą kartu galima įsigyti ir čiužinį?

Tikrai taip, tai vienas iš patogiausių pasirinkimų. Kiekvienas gali įsigyti individualius poreikius labiausiai atitinkantį čiužinį. Naudingų patarimų, kaip tai padaryti lengviau, rasite čia. Be to, plačiame asortimente galima rasti skirtingo tipo pagalvių ir antčiužinių. Nepraleiskite progos visapusiškai pasirūpinti savo miegu.

 

Ką apgalvoti prie atvykstant į saloną?

Prieš keliaujant į saloną siūlome pasižymėti patalpos matmenis, kokio dydžio, aukščio, stiliaus turėtų būti baldas. Tai leis paprasčiau įvertinti, ar reikalinga savitų baldų gamyba ir atrasti tiksliai poreikius atitinkantį gaminį.

„Magrės baldų“ komanda pasiruošusi Jums padėti sukurti namus, apie kuriuos svajojate. Peržvelkite platų asortimentą ir išsirinkite tai, kas arčiausiai širdies.