+370 634 85000
0

Pufas OLYMPIC su daiktadėže 1100

Icon
Icon
-10% krepšeliui
Kaina su gobelenu Nuo 238€
MATMENYS (l x G x A): 1100 x 350 x 440 mm
Icon Atsisiųsti brėžinius
Pufas su erdvia daiktadėže OLYMPIC 1100 Icon

OLYMPIC kolekcija turi net tris pufų variantus - pailgą - 1100 mm, vienvietų - 500 mm ir ovalų. Kiekvienam skoniui, interjerui ir poreikiui. Visuose pufuose integruotos daiktadėžės.

OLYMPIC kolekcijos dizaino ypatumai Icon

Jaukus ir estetiškas - turbūt svarbiausi žodžiai apibūdinantys naująją OLYMPIC kolekciją. Kurdami šiuos baldus siekėme atliepti šiuolaikinio žmogaus stilių bei interesus, todėl baldas yra minimalistinis, patogus, nedidelių matmenų, tačiau estetiškai jaukus ir šiltas. Kolekcijos baldams išskirtinumo suteikia užapvalintos formos, minkštos, puoštos dekoratyviais įsiuvais atlošo pagalvėlės, užapvalinti porankiai bei elegantiškos 150 mm aukščio kojelės.

Kolekcijos pasirinkimai Icon

OLYMPIC kolekcija siūlo Jums bene plačiausią modelių pasirinkimą - priklausomai nuo erdvės dydžio rinkitės MAX, MEGA arba bazinį kampų modelius. Namų erdvės užpildymui siūlome ir smulkesnius tos pačios stilistikos baldus - tris pufų variantus, fotelius bei sofą. Kiekvienas modelis dar siūlo Jums tris dydžių variantus. Komplektuodami savo baldą taip pat galite pasirinkti porankio tipą, kojelių medžiagiškumą ir spalvą bei žinoma gobeleno savybes bei spalvas.

Telpa robotas - siurblys Icon

Aukštos baldo kojelės priduoda baldui elegancijos, o taip pat užtikrina, kad po juo gali laisvai palįsti standartinio aukščio robotas – siurblys.

Su integruota daiktadėže Icon

Balde sumontuota daiktadėžė, į kurią galite sudėti įvairius daiktus. Taip susikursite naują sandėliavimo vietą ir lengviau palaikysite tvarką namuose.

Galite pasirinkti kojelių spalvą Icon

Iš siūlomų spalvų paletės galite pasirinkti kojelių spalvą. Tai leis susikomplektuoti tik Jūsų interjerui tinkantį unikalų baldą.

Galite pasirinkti iš gausybės audinių Icon

Iš gausios mūsų siūlomų audinių paletės rinkitės Jums labiausiai patinkantį variantą: atsižvelkite į tai, kaip su Jūsų pasirinktas audinys derės prie kitų jau esančių baldų, atkreipkite dėmesį į tai, kaip audinys atrodo prie natūralaus ir dirbtinio apšvietimų, kaip kinta spalva ir raštas žiūrint į audinį iš skirtingų pusių. Visa tai Jums padės lengviau išsirinkti audinį, atitinkantį Jūsų lūkesčius.

Svetainėje pateikiame populiariausias audinių kolekcijas. Jei nerandate Jums tinkamo varianto arba negalite apsisręsti- kreipkitės į mūsų prekybos konsultantus.

Puikus baldas visuose kambariuose Icon

Šis nepretenzingas baldas puikiai įsilies į bet kurią Jūsų namų erdvę. Nepamainomas baldas prieškambariui, koridoriui, svetainei ar miegamajam.

pufai-pufas-olympic-1100-coco-onyx169-interjere

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE BALDO APMUŠALĄ Icon
Sunku išsirinkti? Užsisakyk baldinių audinių pavyzdžius į namus nemokamai!
3. PASIRINKITE KOJELIŲ SPALVĄ Icon
238€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
238€
Pagaminimo terminas: priklauso nuo pasirinkimų
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę