+370 634 85000
0

Minkštas kampas OLYMPIC MAX B1

Icon
Icon
-10% krepšeliui
Kaina su gobelenu Nuo 1863€
MATMENYS (l x G x A): 2400 x 1800 x 940 mm Miegamosios dalies dydis: 2000 x 1500 mm
Komfortiškas OLYMPIC MAX kampas su keturiomis atraminėmis pagalvėmis Icon

Ant didesnių matmenų ir keturių atraminių pagalvių modelio komfortiškai gali ilsėtis ne mažiau trijų asmenų. Jaukios dekoratyvinės pagalvėlės (į bazinę komplektaciją įeina dvi), minkštos atraminės pagalvės, užapvalinti porankiai - viskas tam, kad Jūsų poilsis būtų maksimaliai komfortiškas.

OLYMPIC kolekcijos dizaino ypatumai Icon

Jaukus ir estetiškas - turbūt svarbiausi žodžiai apibūdinantys naująją OLYMPIC kolekciją. Kurdami šiuos baldus siekėme atliepti šiuolaikinio žmogaus stilių bei interesus, todėl baldas yra minimalistinis, patogus, nedidelių matmenų, tačiau estetiškai jaukus ir šiltas. Kolekcijos baldams išskirtinumo suteikia užapvalintos formos, minkštos, puoštos dekoratyviais įsiuvais atlošo pagalvėlės, užapvalinti porankiai bei elegantiškos 150 mm aukščio kojelės.

Kolekcijos pasirinkimai Icon

OLYMPIC kolekcija siūlo Jums bene plačiausią modelių pasirinkimą - priklausomai nuo erdvės dydžio rinkitės MAX, MEGA arba bazinį kampų modelius. Namų erdvės užpildymui siūlome ir smulkesnius tos pačios stilistikos baldus - tris pufų variantus, fotelius bei sofą. Kiekvienas modelis dar siūlo Jums tris dydžių variantus. Komplektuodami savo baldą taip pat galite pasirinkti porankio tipą, kojelių medžiagiškumą ir spalvą bei žinoma gobeleno savybes bei spalvas.

Galite pasirinkti kojelių spalvą Icon

Kojelių spalvą rinkitės iš siūlomos spalvų paletės. Kojos pagamintos iš medienos, todėl taip užtikrinamas baldo stabilumas. Išgrynintos kojų pasirinkimo spalvos, todėl lengvai jas priderinsite prie mūsų audinių paletės.

Galite pasirinkti kampo pusę Icon

Priklausomai nuo kambario išplanavimo, interjero bei Jūsų įpročių, galite pasirinkti kairinę arba dešininę kampo pusę.

Galite pasirinkti iš gausybės audinių Icon

Iš gausios mūsų siūlomų audinių paletės rinkitės Jums labiausiai patinkantį variantą: atsižvelkite į tai, kaip su Jūsų pasirinktas audinys derės prie kitų jau esančių baldų, atkreipkite dėmesį į tai, kaip audinys atrodo prie natūralaus ir dirbtinio apšvietimų, kaip kinta spalva ir raštas žiūrint į audinį iš skirtingų pusių. Visa tai Jums padės lengviau išsirinkti audinį, atitinkantį Jūsų lūkesčius.

Svetainėje pateikiame populiariausias audinių kolekcijas. Jei nerandate Jums tinkamo varianto arba negalite apsisręsti- kreipkitės į mūsų prekybos konsultantus.

Telpa robotas - siurblys Icon

Aukštos baldo kojelės priduoda baldui elegancijos, o taip pat užtikrina, kad po juo gali laisvai palįsti standartinio aukščio robotas – siurblys.

Su miegamuoju mechanizmu, skirtu naudoti dažnai Icon

Šis baldas sukurtas taip, kad prireikus galėtumėte jį transformuoti į miegamąją lovą. Kietas čiužinio pagrindas su patvariomis POCKET spyruoklėmis suteikia puikią atramą ir užtikrina malonią aplinką miegoti kasdien. Pakeliamas miegamasis mechanizmas nebraižo grindų dangos. Rekomenduojame papildomai naudoti antčiužinį, kad miego kokybė būtų dar geresnė, o baldą naudotumėte ilgai.

Jaukus ir elegantiškas minkštas kampas OLYMPIC Icon

Optimalių matmenų minkštas kampas OLYMPIC sukurtas šiuolaikiniam, stilingam, nedidelės kvadratūros butui, namui ar studijai. Talpinantis savyje tiek modernias linijas, dekoro elementus bei klasikines formas - kampas tiks ir patiks tiek jaunesnio, tiek ir vyresnio amžiaus klientams.

kampai-kampas-olympic-max-interjere

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE KAMPO PUSĘ Icon
3. PASIRINKITE BALDO APMUŠALĄ Icon
Sunku išsirinkti? Užsisakyk baldinių audinių pavyzdžius į namus nemokamai!
4. PASIRINKITE KOJELIŲ SPALVĄ Icon
5. KITA Icon
1863€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
1863€
Pagaminimo terminas: priklauso nuo pasirinkimų

BALDO KONSTRUKCIJA

Renkantis minkštąjį baldą, svarbu ne tik išorinis dizainas, bet ir vidinė jo konstrukcija. Galite būti tikri, kad „Magrės baldų“ produkcija pagaminta iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Daugelis Lietuvos ir kitų šalių šeimų puikiai įvertino „Magrės baldų“ gaminių kokybę ir patvarumą, todėl drąsiai rekomenduoja juos savo draugams bei artimiesiems.

pjuviai-pjuvis-olympic-lt
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę