+370 634 85000
0

Sofa - lova OLYMPIC

Kaina su gobelenu Nuo 1459€
MATMENYS (l x G x A): 2250 x 995 x 940 mm Miegamosios dalies dydis: 1980 x 1465 mm
Naujoji OLYMPIC sofa Icon

Iš pažiūros paprastas ir kuklus dizainas - yra ilgo ir kruopštaus mūsų dizainerių darbo rezultatas, kuris neabejojame patenkins šiuolaikinio pirkėjo skonį ir poreikius. Nedideli matmenys, elegantiškas dizainas, maksimalus komfortas, lengvas transformavimas į patogią lovą - tai pagrindiniai mūsų OLYMPIC sofos bruožai. Jums beliks išsirinkti audinį ir kitas detales, kurios leis susikurti unikalų baldą.

Kolekcijos pasirinkimai Icon

OLYMPIC kolekcija siūlo Jums bene plačiausią modelių pasirinkimą - priklausomai nuo erdvės dydžio rinkitės MAX, MEGA arba bazinį kampų modelius. Namų erdvės užpildymui siūlome ir smulkesnius tos pačios stilistikos baldus - tris pufų variantus, fotelius bei sofą. Kiekvienas modelis dar siūlo Jums tris dydžių variantus. Komplektuodami savo baldą taip pat galite pasirinkti porankio tipą, kojelių medžiagiškumą ir spalvą bei žinoma gobeleno savybes bei spalvas.

OLYMPIC kolekcijos dizaino ypatumai Icon

Jaukus ir estetiškas - turbūt svarbiausi žodžiai apibūdinantys naująją OLYMPIC kolekciją. Kurdami šiuos baldus siekėme atliepti šiuolaikinio žmogaus stilių bei interesus, todėl baldas yra minimalistinis, patogus, nedidelių matmenų, tačiau estetiškai jaukus ir šiltas. Kolekcijos baldams išskirtinumo suteikia užapvalintos formos, minkštos, puoštos dekoratyviais įsiuvais atlošo pagalvėlės, užapvalinti porankiai bei elegantiškos 150 mm aukščio kojelės.

Galite pasirinkti kojelių spalvą Icon

Iš siūlomų spalvų paletės galite pasirinkti kojelių spalvą. Tai leis susikomplektuoti tik Jūsų interjerui tinkantį unikalų baldą.

Galite pasirinkti iš gausybės audinių Icon

Iš gausios mūsų siūlomų audinių paletės rinkitės Jums labiausiai patinkantį variantą: atsižvelkite į tai, kaip su Jūsų pasirinktas audinys derės prie kitų jau esančių baldų, atkreipkite dėmesį į tai, kaip audinys atrodo prie natūralaus ir dirbtinio apšvietimų, kaip kinta spalva ir raštas žiūrint į audinį iš skirtingų pusių. Visa tai Jums padės lengviau išsirinkti audinį, atitinkantį Jūsų lūkesčius.

Svetainėje pateikiame populiariausias audinių kolekcijas. Jei nerandate Jums tinkamo varianto arba negalite apsisręsti- kreipkitės į mūsų prekybos konsultantus.

Telpa robotas - siurblys Icon

Aukštos baldo kojelės priduoda baldui elegancijos, o taip pat užtikrina, kad po juo gali laisvai palįsti standartinio aukščio robotas – siurblys.

Su miegamuoju mechanizmu, skirtu naudoti dažnai Icon

Šis baldas sukurtas taip, kad prireikus galėtumėte jį transformuoti į miegamąją lovą. Kietas čiužinio pagrindas su patvariomis „Pocket“ spyruoklėmis suteikia puikią atramą ir užtikrina malonią aplinką miegoti kasdien. Pakeliamas miegamasis mechanizmas nebraižo grindų dangos. Rekomenduojame papildomai naudoti antčiužinį, kad miego kokybė būtų dar geresnė, o baldą naudotumėte ilgai.

sofos-sofa-olympic-bodega-forest162-interjere

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE BALDO APMUŠALĄ Icon
Sunku išsirinkti? Užsisakyk baldinių audinių pavyzdžius į namus nemokamai!
3. PASIRINKITE KOJELIŲ SPALVĄ Icon
4. KITA Icon
1459€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
1459€
Pagaminimo terminas: priklauso nuo pasirinkimų

BALDO KONSTRUKCIJA

Renkantis minkštąjį baldą, svarbu ne tik išorinis dizainas, bet ir vidinė jo konstrukcija. Galite būti tikri, kad „Magrės baldų“ produkcija pagaminta iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Daugelis Lietuvos ir kitų šalių šeimų puikiai įvertino „Magrės baldų“ gaminių kokybę ir patvarumą, todėl drąsiai rekomenduoja juos savo draugams bei artimiesiems.

pjuviai-pjuvis-olympic-lt
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę