+370 634 85000
0
Konsolės

Konsolės

Konsolė - tai ir darbo stalas, ir kosmetinis staliukas, ir daiktų eksponavimo vieta viename. Tai ypač populiarus baldas nedidelėse, siaurose erdvėse, kur siekiama išnaudoti kiekvieną naudingo ploto centimetrą.

Konsolė – vidutinio dydžio staliukas, paprastai naudojamas svetainėje ir dažniausiai yra tokio paties arba panašaus aukščio kaip sofos galinė dalis (atlošas). Visgi tiek baldo aukštis, tiek panaudojimo galimybės gali skirtis – o ką jau kalbėti apie medžiagų, spalvų ir dizainų pasirinkimą. Planuojate įsigyti konsolę ir papildyti ja savo namų interjerą? Tuomet pasinaudokite galimybe sužinoti apie šiuos baldus daugiau.


Panaudojimo galimybės –...

Konsolė – vidutinio dydžio staliukas, paprastai naudojamas svetainėje ir dažniausiai yra tokio paties arba panašaus aukščio kaip sofos galinė dalis (atlošas). Visgi tiek baldo aukštis, tiek panaudojimo galimybės gali skirtis – o ką jau kalbėti apie medžiagų, spalvų ir dizainų pasirinkimą. Planuojate įsigyti konsolę ir papildyti ja savo namų interjerą? Tuomet pasinaudokite galimybe sužinoti apie šiuos baldus daugiau.


Panaudojimo galimybės – labai plačios


Konsolės staliukai gali būti naudojami įvairiose namų vietose: nuo svetainės iki miegamojo. Šie baldai tobulai tinka susidėti daiktams, prie kurių reikia lengvai prieiti. Jie taip pat gali būti naudojami kaip rašomieji stalai kambariuose, kuriuose nėra daug vietos. Dėl šios priežasties konsolės baldas idealus pasirinkimas norintiems greitai ir paprastai susikurti laikiną, o gal net ilgalaikę darbo vietą namuose.


Konsolė pasižymi universalumu ir gali būti naudojama:


 • Svetainėje. Jeigu šis kambarys yra didelis, toks baldas puikiai tiks jaukiam knygų skaitymo kampeliui sukurti. Priderinę prie jo patogią kėdę, galėsite mėgautis komfortišku laisvalaikiu. Prireikus konsolė gali būti greitai paverčiama ir darbo stalu, ant kurio laisvai telpa nešiojamas kompiuteris, nedidelis pastatomas šviestuvas ir kiti reikalingiausi daiktai. Tiesa, tokiu atveju rekomenduojama rinktis šiek tiek didesnių matmenų baldą.

 • Miegamajame. Be to, kad šiame kambaryje konsolė taip pat gali būti naudojama skaitymo kampeliui ar darbo vietai susikurti, ji puikiai tiks ir grožio ritualams. Jeigu miegamajame neturite vietos, kur galėtumėte patogiai pasidažyti (aktualiausia moterims), toks baldas vertas jūsų dėmesio. Viskas, ko reikia – priderinti prie jo stilingą veidrodį ir minkštą pufą arba kėdę. Ant konsolės ir jos stalčiuose (jeigu tokie yra) laisvai tilps reikalingiausios kosmetikos priemonės ir kiti grožio reikmenys.

 • Prieškambaryje. Šiame kambaryje kartais trūksta baldo, kuriame būtų galima susidėti smulkius dažnai naudojamus daiktus, pavyzdžiui, automobilio ir namų raktus. Nedidelė konsolė su stalčiukais neužima daug vietos, todėl lengvai pritaikoma net ir itin mažame prieškambaryje. Be to, ji gali tapti ir puikiu pagrindu įvairioms interjero dekoracijoms, tokioms kaip gėlės, namų kvapas ar kita.

 • Vaikų kambaryje. Konsolės staliukai pakankamai dažnai praverčia ir šioje namų erdvėje. Pasirinkus tinkamo dydžio baldą, priderinus prie jo kėdę ir apšvietimą, galima sukurti patogią vietą mokymuisi. Konsolė pasižymi elegantiška minimalistine išvaizda, todėl bene labiausiai tinka vyresnių vaikų kambaryje. Tam, kad užtektų vietos daiktams susidėti, tokiu atveju patariama rinktis didesnių matmenų baldą su stalčiais.

 • Darbo kambaryje. Žinoma, konsolės baldas gali būti naudojamas ir šioje patalpoje – tereikia pasirinkti tinkamą jo modelį. Kaip ir prieš tai aptartu atveju (naudojimą vaikų kambaryje), taip ir šiuo verta įsigyti didesnę konsolę, turinčią stalčius. Priklausomai nuo kuriamo interjero stiliaus, galima rinktis itin prabangaus arba minimalistinio dizaino baldą.

Variantų, kur ir kaip panaudoti konsolę, tikrai daug. Taigi belieka pasisemti įkvėpimo ir įsigyti sau labiausiai patinkantį gaminį iš „Magrės baldų“ asortimento.


Tinkamiausios konsolės pasirinkimas


Kaip jau tikriausiai supratote, konsolės staliukai gali būti skirtingi, todėl, nieko nuostabaus, kad ir jų pasirinkimo kriterijų – ne vienas. Ieškant savo namuose geriausiai derančio baldo, patariama atsižvelgti į šiuos aspektus:


 • Turimą laisvą plotą. Būtent nuo to labiausiai priklauso, kokio dydžio baldas jums reikalingas. Jeigu kambaryje nėra daug vietos, akivaizdu, kad derėtų rinktis mažesnę konsolę. Jei patalpoje yra pakankamai daug laisvo ploto, galima įsigyti ir didesnių matmenų baldą. Bet kokiu atveju jį pastačius turėtų likti pakankamai vietos kėdei arba pufui.

 • Baldo vietą / paskirtį. Prieš įsigydami bet kokį baldą turėtume aiškiai žinoti jo paskirtį – juk tai ir yra esmė. Galbūt mums reikia patogios darbo vietos, o gal tiesiog norime daugiau patogumo ir estetikos namuose? Pirmuoju atveju reikėtų rinktis sąlyginai didelę ir funkcionalią konsolę, antruoju – mažesnę, pasižyminčią išskirtinai patrauklia išvaizda.Taip pat svarbu nepamiršti ir vietos, kurioje planuojama statyti konsolę. Ji glaudžiai susijusi su baldo paskirtimi. Tokiuose kambariuose kaip svetainė ir miegamasis įprastai būna daugiau vietos, todėl juose naudojamos didesnės konsolės. Prieškambaris dažniausiai būna pakankamai mažas, taigi ir baldas turėtų būti atitinkamų matmenų.

 • Interjero stilių. Jų išties gausu: klasikinis, modernus, minimalistinis, eklektiškas, skandinaviškas, bohemiškas, pereinamasis ir taip toliau. Kiekvienam būdingos tam tikros spalvos, raštai, medžiagos, formos. Jeigu jūsų namuose vyrauja konkretus stilius, apsispręsti turėtų būti pakankamai lengva. Pavyždiui, minimalistiniame interjere labiausiai dera paprasto dizaino konsolės staliukai be dekoratyvinių elementų. Prabangų įvaizdį puikiai papildo ryškūs baldai su puošniomis detalėmis, pavyzdžiui, metalinėmis auksinės spalvos rankenėlėmis ir kojelėmis.


Įvertinę šiuos aspektus, galite pakankamai lengvai išsirinkti sau tinkamiausią ir namų interjere labiausiai derančią konsolę.


Turite klausimų, norite profesionalaus patarimo? „Magrės baldų“ konsultantai pasiruošę padėti. Susisiekti galite jums patogiausiu būdu: telefonu, el. paštu, per „Messenger“ programėlę arba pasinaudodami svetainėje esančia „Pagalba gyvai“. 

DUK

1. Kokie gali būti konsolių matmenys? Icon

Populiariausi šių baldų metmenys yra tokie (I x P x A):

 • 900 x 370 x 835 mm;
 • 1150 x 520 x 780 mm;
 • 1300 x 620 x 750 mm.

Pirmasis variantas labiausiai tinka tuomet, kai laisvos vietos turima nedaug, pavyzdžiui, prieškambaryje, antrasis – vienas iš populiariausių, universaliausių. Didžiausių matmenų konsolės staliukai puikus pasirinkimas norint sukurti komfortišką darbo ar mokymosi vietą.

2. Kokios medžiagos naudojamos šių baldų gamyboje? Icon

„Magrės baldų“ konsolių korpusas gali būti gaminamas iš natūraliu ąžuolo lukštu laminuotų arba riešutmedžiu faneruotų medienos drožlių plokščių (MDP). Tam, kad įgautų išskirtinę išvaizdą, lukštas kartais padengiamas tamsiu anglies spalvos beicu. Stalčių fasadams taip pat naudojama ąžuolo mediena.

Baldų paviršius dengiamas skaidriu skirtingo matiškumo laku, kuris suteikia atsparumo įbrėžimams ir kitiems mechaniniams pažeidimams. Taip pat jis padeda išlaikyti natūralią medienos tekstūrą. Konsolių kojelės dažniausiai gaminamos iš milteliniu būdu dažyto metalo.

3. Kokiais privalumais pasižymi „Magrės baldų“ konsolės? Icon

Jų yra tikrai nemažai:

 • „Švelnaus uždarymo“ mechanizmas, kuris užtikrina, kad stalčiai nesidaužytų į korpusą ir juos būtų galima tyliai atidaryti bei uždaryti.
 • Optimalūs matmenys, leidžiantys tokį baldą lengvai pritaikyti įvairaus dydžio kambariuose – net ir pačiuose mažiausiuose.
 • Paaukštinti staliuko kraštai, užtikrinantys patogų daiktų laikymą.
 • Nuimamas veidrodis, kurį lengva pritvirtinti ir keisti jo vietą. Ši interjero detalė ypač praverčia norintiems susikurti tobulą grožio kampelį miegamajame. Pastaba: konsolės baldas parduodamas be veidrodžio.

Daugiau apie konkretaus gaminio privalumus galite sužinoti jo aprašyme.

4. Ar galima pasirinkti konsolės spalvą? Icon

Tai priklauso nuo baldo modelio. Jeigu prekės aprašyme pateikiamos apdailos medžiagų ir detalių (laminuotos plokštės, kojelių, rankenėlių) rekomendacijos bei pasirinkimai, tokia galimybė yra. Jei šios informacijos svetainėje nėra, tai reiškia, kad galimas tik vienas variantas.

5. Prie ko derinti konsolę? Icon

Bene lengviausia konsolę derinti prie kitų korpusinių baldų: staliuko, komodos, lentynos ir panašiai. Jų medžiagos, spalvos, raštai turėtų būti daugiau mažiau panašios. Tiesa, taip pat svarbu įvertinti bendrą interjero stilių ir stengtis išlaikyti jo vientisumą.