+370 634 85000
0

Minkštųjų baldų derinimo gudrybės

minksti-kampai-minkstas-kampas-king-odinis-1

Minkštieji baldai – tai, be ko sunku įsivaizduoti namus. Sofos, lovos, krėslai, sėdmaišiai, pufai – galima rinktis tiek pavienius baldus, tiek jau suformuotus komplektus. Vis dėlto tai, kada ir kurį variantą verta rinktis, neaišku daugeliui. Pateikiame kelis patarimus, kaip suderinti minkštuosius baldus.

Minkštieji baldai – tai, be ko sunku įsivaizduoti namus. Sofos, lovos, krėslai, sėdmaišiai, pufai – galima rinktis tiek pavienius baldus, tiek jau suformuotus komplektus. Vis dėlto tai, kada ir kurį variantą verta rinktis, neaišku daugeliui. Pateikiame kelis patarimus, kaip suderinti minkštuosius baldus.

 

Sprendimus lemia pomėgiai, stiliaus pajauta

Minkštųjų baldų komplektai yra labai įvairūs – nuo pasižyminčių paprastu, subtiliu, minimalistiniu dizainu iki puoštų ryškiomis spalvomis, išsiskiriančių įmantrumu. Baldų komplektai dažnai pasirenkami formuojant naujo būsto dizainą ir interjerą. Juos paprastai renkasi siekiantys vientiso, griežto stiliaus.

Drąsesni, mėgstantys eksperimentuoti, kūrybingi namų savininkai derina naujus baldus su senais, ieško sąlyčio taškų tarp visiškai skirtingų baldų. Tokiu būdu jie susiformuoja individualų baldų komplektą ir savitumu išsiskiriantį interjerą. Kaip teigia dizaineriai, minkštųjų baldų derinimas labai priklauso nuo individualaus šeimininkų skonio ir vaizduotės.

 

Baldų derinimas: ir harmonijai, ir originalumui siekti

Minkštųjų baldų komplektai gali būti sukomponuoti ir individualiai, naudojant skirtingus baldus. Svarbiausia – nebijoti eksperimentuoti. Pateikiame kelias idėjas ir tiems, kurie nori namams suteikti gyvumo, ir tiems, kurie labiau linkę kurti harmoningą, nuoseklų interjerą.

  • Norite kasdienybei suteikti daugiau emocijų? Rinkitės spalvingus baldus. Tam puikiai tinka viena ryški raudona sofa ar fotelis. Stiliaus klaidų išvengti padės tarpusavyje suderintos sienų ir pagalvėlių spalvos. Lygiai taip pat jas galite derinti su pufais, krėslų užtiesalais ar kilimais. Svarbiausia – laikytis spalvų paletės vientisumo.
  • Tiems, kurie svetainėje norėtų išlaikyti minimalistinį interjerą, tačiau vengia nuobodumo, siūlome ieškoti sėdmaišių ar sofų su raštuotais apmušalais. Šviesus minimalizmas ornamentais pagyvinamas labai lengvai. Jie suteikia patalpai daugiau žaismingumo, originalumo.
  • Jei žvilgsnį labiau traukia vientiso dizaino, griežtos spalvinės paletės minkštųjų baldų komplektai, nedvejokite juos rinkdamiesi. Vientisas komplektas, sudarytas iš kelių skirtingų dydžių baldų, puikiai tiks tiek mažesnei, tiek didesnei svetainei. Be to, pasirinkę jau suformuotą baldų komplektą išvengsite didesnių interjero kūrimo iššūkių.
  • Tie, kurie nori tik šiek tiek atnaujinti interjerą, drąsiai gali derinti naujus baldus su senaisiais. Tai namams suteiks modernumo ir išskirtinumo. Šiuo atveju galite derinti spalvas, medienos atspalvius arba baldų formas. Klasikinis ir modernus stiliai visada dera tarpusavyje, tereikia atrasti sąlyčio taškus. Jais gali būti bet kuri ypatybė – nuo formos iki spalvos.

 

Minkštųjų baldų komplektai – šeimos narių komforto, namų jaukumo priežastis. Tad prieš įsigydami naują komplektą, gerai apsvarstykite, ko namų atmosferoje labiausiai trūksta: įvairovės ir kūrybiškumo ar nuoseklumo? Atsakius į šį klausimą, rinktis minkštuosius baldus bus daug lengviau.