+370 634 85000
0

Rašomasis stalas CHAMPION RACER

Icon
Icon
-10% krepšeliui
180€
MATMENYS (l x G x A): 1070 x 690 x 760 mm
Rašomasis stalas plačiu darbiniu paviršiumi Icon

Jei Jūsų vaikas daug laiko praleidžia prie rašomojo stalo, o moksliniai projektai užima galybę vietos - Jums puikiai tiks šis rašomasis stalas su erdviu, plačiu darbiniu paviršiumi. 

Angos tvarkingam laidų išvedžiojimui Icon

Balde sumontuotos angos laidų išvedžiojimui leis patogiai prijungti apšvietimą, kompiuterį ar kitus mobilius įrenginius.

Talpus trijų dalių stalčius Icon

Per visą stalo plotį sumontuotas trijų dalių stalčius. Daiktus bus lengva susidėti, pamatyti ir pasiekti, nes vienoje iš dalių yra įmontuotas penkių dalių skirtukas smulkiems daiktams susidėti. 

Baldo stalčiai su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuoti stalčiai su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jie nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį. 

Lenktynių tematikos spalvos ir detalės Icon

Kolekcijos baldai apgalvoti iki smulkmenų, kad Jūsų vaikas pasijustų tikru lenktynių herojumi. Tai ir rato formos rankenėlės,  lenktynių trasos užrašai, raudonos ir juodos spalvų deriniai, metalinis blizgesys.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
kolekcijos-kolekcija-champion-racer-9
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
180€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
180€
Užsakymo įvykdymo terminas 60 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę