+370 634 85000
0

Komoda CHAMPION RACER

Icon
Icon
-10% krepšeliui
335€
MATMENYS (l x G x A): 740 x 420 x 870 mm
Keturių stalčių erdvi komoda Icon

Didelė ir talpi CHAMPION RACER komoda, kurioje tilps visi Jūsų vaiko drabužiai ar daiktai. Jei auginate kelis vaikus - įsigykite kelis vienetus ir kiekvienas turės savo atskirą erdvę.

Baldo stalčiai su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuoti stalčiai su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jie nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį. 

Stalčių išplanavimas Icon

Du viršutiniai stalčiai perskirti pusiau smulkesniems daiktams arba drabužiams susidėti. Dviejuose erdviuose apatiniuose stalčiuose tilps stambesni daiktai, drabužiai ar patalynė.

Lenktynių tematikos spalvos ir detalės Icon

Kolekcijos baldai apgalvoti iki smulkmenų, kad Jūsų vaikas pasijustų tikru lenktynių herojumi. Tai ir rato formos rankenėlės,  lenktynių trasos užrašai, raudonos ir juodos spalvų deriniai, metalinis blizgesys.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
komodos-komoda-champion-racer-2
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
335€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
335€
Užsakymo įvykdymo terminas 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę