+370 634 85000
0

Rašomasis stalas WHITE

Icon
Icon
-10% krepšeliui
264€
MATMENYS (l x G x A): 1380 x 580 x 750 mm
Platus, ergonomiškas darbo stalas WHITE Icon

Stalas WHITE suteiks Jums maksimaliai didelį darbinį paviršių bei daugybę vietos reikalingiems daiktas, knygoms, užrašams, kanceliarinėms prekėms sandėliuoti.  O jei vis tik visas Jūsų turtas netilps stalo stalčiuose - gamintojas siūlo papildomą lentyną prie WHITE rašomųjų stalų.

Gali būti komplektuojama su papildoma lentyna rašomajam stalui Icon

Kolekcijos išskirtinis bruožas - galimybė komplektuoti baldus pagal Jūsų poreikius ir galimybes. Papildomiems daiktams susidėti prie rašomųjų stalų galite priderinti lentyną.

Angos tvarkingam laidų išvedžiojimui Icon

Balde sumontuotos angos laidų išvedžiojimui leis patogiai prijungti apšvietimą, kompiuterį ar kitus mobilius įrenginius.

Kolekcijai WHITE būdingi dizaino elementai Icon

Moderni ir nesenstanti klasika - tai balta spalva, klasikinės formos, pilkos spalvos rankenėlės ir dekoratyvinė briauna, daugybė funkcionalių sprendimų, užapvalintos formos. Visa tai suteiks Jums laisvės jausmą, daug erdvės kūrybai, aksesuarų parinkimui.

Stalčius su skyreliais Icon

Viršutinis stalčius padalintas į mažus skyrelius, kad galėtumėte tvarkingai susidėti smulkias kanceliarines prekes.

Funkcionalus rašomasis stalas Icon

Rašomasis stalas suprojektuotas taip , kad maksimaliai patenkintų jaunuolio poreikius. Čia rasite ir kelis stalčiukus smulkiems daiktams susidėti, nišą knygoms ar užrašams, kabliukus kuprinei ar ausinėms, uždarus ir atvirus dėkliukus smulkmenoms.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
kolekcijos-kolekcija-white-1

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
264€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
264€
Užsakymo įvykdymo terminas 60 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę