+370 634 85000
0

Komoda WHITE

Icon
Icon
-10% krepšeliui
165€
MATMENYS (l x G x A): 755 x 415 x 750 mm
Nesenstančio dizaino komoda WHITE Icon

Nesenstančio dizaino komoda WHITE papuoš ir sukurs stilingą vaikų ir jaunuolio kambarį, o panaudotos kokybiškos medžiagos ir apdirbimas garantuos baldo ilgaamžiškumą ir patikimumą.

Kolekcijai WHITE būdingi dizaino elementai Icon

Moderni ir nesenstanti klasika - tai balta spalva, klasikinės formos, pilkos spalvos rankenėlės ir dekoratyvinė briauna, daugybė funkcionalių sprendimų, užapvalintos formos. Visa tai suteiks Jums laisvės jausmą, daug erdvės kūrybai, aksesuarų parinkimui.

Baldo stalčiai su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuoti stalčiai su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jie nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį. 

Stalčių išplanavimas Icon

Viršutinis stalčius perskirtas pusiau smulkesniems daiktams arba drabužiams susidėti. Dviejuose erdviuose apatiniuose stalčiuose tilps stambesni daiktai, drabužiai ar patalynė.

Gali būti komponuojamos kelios komodos Icon

Norintys sutalpinti daugiau drabužių ar kasdienių daiktų - gali komponuoti pora komodų greta viena kitos. O jei kambaryje gyvena keli asmenys - atskiros komodos leis turėti kiekvienam savo erdvę ir daiktų saugojimo vietą.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
kolekcijos-kolekcija-white-8

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
165€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
165€
Užsakymo įvykdymo terminas 7 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę