+370 634 85000
0

Rašomasis stalas ELEGANCE

Icon
Icon
-10% krepšeliui
389€
MATMENYS (l x G x A): 1170 x 630 x 770 mm
ELEGANCE stalas Jūsų produktyviam darbui Icon

Su šiuo ELEGANCE darbo stalu sukursite jaukią ir produktyvią darbo zoną Jūsų vaikams. Juk iš tiesų smagiau dirbti apsuptam tvarkingos ir patogiai išplanuotos aplinkos. Papildomai prie rašomojo stalo rinkitės ir lentyną su kuria sukursite užbaigtą darbo zonos vaizdą.

ELEGANCE kolekcijai būdingi dizaino elementai Icon

Elegantiška, funkcionali ir jaunatviška - tai naujoji ELEGANCE kolekcija jaunimui. Pastelinės, prigesintos kolekcijos spalvos, jaukios rausvo aukso spalvos detalės, užapvalintos formos, iki smulkmenų apgalvotas dizainas ir funkcionalumas smagiai žiūrėsis tiek vaikų kambaryje, tiek patenkins ir vyresnės panelės poreikius.

Funkcionalus išplanavimas Icon

Rašomasis stalas ELEGANCE ne tik elegantiškas ir stilingas, bet ir funkcionalus, atliepiantis pagrindinius moksleivio poreikius. Be plačios darbinės dalies stalas turi talpų stalčių, kurio trijose, skirtingų dydžių skyriuose, tilps būtiniausios kanceliarinės prekės, stilingą rankenėlę kuprinei, ausinėms ar kitiems daiktams pasikabinti.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
rasomieji-stalai-rasomasis-stalas-cilek-vaiku-baldai-20.84.1101.00-3
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
389€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
389€
Užsakymo įvykdymo terminas 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę