+370 634 85000
0

Naktinė spintelė ELEGANCE

Icon
Icon
-10% krepšeliui
216€
MATMENYS (l x G x A): 440 x 470 x 480 mm
Unikalaus dizaino ELEGANCE naktinė spintelė Icon

Dviejų, skirtingų dydžių stalčiukų naktinė spintelė ELEGANCE išlaiko visus kolekcijos dizaino elementus: elegantiškos, blizgios kojelės, stilingi rankenėlių burbuliukai, du originalūs stalčiukai. Visa tai padaro baldą originaliu priedu prie miegamojo lovos ar bet kurioje kitoje kambario vietoje.

ELEGANCE kolekcijai būdingi dizaino elementai Icon

Elegantiška, funkcionali ir jaunatviška - tai naujoji ELEGANCE kolekcija jaunimui. Pastelinės, prigesintos kolekcijos spalvos, jaukios rausvo aukso spalvos detalės, užapvalintos formos, iki smulkmenų apgalvotas dizainas ir funkcionalumas smagiai žiūrėsis tiek vaikų kambaryje, tiek patenkins ir vyresnės panelės poreikius.

Dekoratyvus baldas tinkantis ne tik miegamojoje zonoje Icon

Nors dažniausiai naktinės spintelės naudojamos prie lovos, tačiau galite spintelę komponuoti kad ir prie fotelio ar poilsio zonoje.

Telpa robotas - siurblys Icon

Aukštos baldo kojelės priduoda baldui elegancijos, o taip pat užtikrina, kad po juo gali laisvai palįsti standartinio aukščio robotas – siurblys.

Baldo stalčiai su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuoti stalčiai su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jie nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį. 

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
vaikiski-baldai-cilek-vaiku-baldai-elegance-spintele-20.84.1601.00
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
216€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
216€
Užsakymo įvykdymo terminas 7 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę