+370 634 85000
0

Komoda ELEGANCE

Icon
Icon
-10% krepšeliui
410€
MATMENYS (l x G x A): 800 x 440 x 790 mm
Subtiliai elegantiška komoda ELEGANCE Icon

Subtilus ir elegantiškas dizainas, komfortiškas ir funkcionalus išplanavimas - tai naujoji ELEGANCE kolekcijos komoda. Mėgstantiems daugiau laiko praleisti prie veidrodžio - ELEGANCE kolekcija papildyta ir specialiai prie komodos montuojamu veidrodžiu.

ELEGANCE kolekcijai būdingi dizaino elementai Icon

Elegantiška, funkcionali ir jaunatviška - tai naujoji ELEGANCE kolekcija jaunimui. Pastelinės, prigesintos kolekcijos spalvos, jaukios rausvo aukso spalvos detalės, užapvalintos formos, iki smulkmenų apgalvotas dizainas ir funkcionalumas smagiai žiūrėsis tiek vaikų kambaryje, tiek patenkins ir vyresnės panelės poreikius.

Komodos išplanavimas Icon

Komodos viršutinis stalčius suskirstytas į 15 skirtingų dydžių skyrelių, todėl Jūsų smulkmenėlės, kūno priežiūros priemonės ar žaislai ras sau vietą. Antras stalčius padalintas į tris stambias dalis, o paskutinis stalčius suteiks plačiausią vientisą erdvę Jūsų vaiko daiktų sandėliavimui.

Telpa robotas - siurblys Icon

Aukštos baldo kojelės priduoda baldui elegancijos, o taip pat užtikrina, kad po juo gali laisvai palįsti standartinio aukščio robotas – siurblys.

Baldo stalčiai su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuoti stalčiai su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jie nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį. 

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
komodos-komoda-vaikiska-komoda-cilek-vaiku-baldai-20.84.1201.00-1
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
410€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
410€
Užsakymo įvykdymo terminas 7 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę