+370 634 85000
0

Kušetė OPTIMIST MAX

Icon
Icon
-10% krepšeliui
Kaina su gobelenu Nuo 740€
MATMENYS (l x G x A): 1060 x 2070 x 750 mm Tinka čiužiniui 1000 x 2000 mm 1260 x 2070 x 750 mm Tinka čiužiniui 1200 x 2000 mm 960 x 2070 x 750 mm Tinka čiužiniui 900 x 2000 mm
Icon Atsisiųsti brėžinius
Kušetė OPTIMIST MAX su dviem porankiais Icon

OPTIMIST MAX kušetė suteiks Jums neribotas galimybes susikurti unikalų baldą tiek vaikų kambariui, tiek svečių ar svetainės erdvėse. Jūs galite rinktis ne tik iš trijų lovos pločių, bet ir audinių, kojelių spalvas, papildomą apsauginį užtvarą.

Galite pasirinkti kojelių tipą bei spalvą Icon

Kojelės – svarbi baldo dizaino detalė. Jūs galite pasirinkti pagal tai, kuris stilius geriau tinka prie Jūsų namų interjero visumos. Baldas gali būti su medinėmis kojelėmis arba kojelėmis su metaliniais antgaliais. Taip pat galite rinktis tiek medinės dalies, tiek metalinės dalies spalvas.

Komplektuojama kartu su pagalvėmis Icon

Standartinį OPTIMIST MAX kušetės komplektą sudaro dvi kvadratinės ir dvi pailgos pagalvės, kurių spalvą ir medžiagą galite pasirinkti patys. Ji gali būti tiek kušetės spalvos, tiek ir priderinta prie kitų  Jūsų interjero detalių.

Čiužinys parduodamas atskirai Icon

Prie kušetės OPTIMIST siūlome įsigyti spyruoklinį OPTIMIST čiužinį, kuris parduodamas atskirai. Perkantiems čiužinį - dovanojame ir miego pagalvę.

Galite pasirinkti iš gausybės audinių Icon

Iš gausios mūsų siūlomų audinių paletės rinkitės Jums labiausiai patinkantį variantą: atsižvelkite į tai, kaip su Jūsų pasirinktas audinys derės prie kitų jau esančių baldų, atkreipkite dėmesį į tai, kaip audinys atrodo prie natūralaus ir dirbtinio apšvietimų, kaip kinta spalva ir raštas žiūrint į audinį iš skirtingų pusių. Visa tai Jums padės lengviau išsirinkti audinį, atitinkantį Jūsų lūkesčius.

Svetainėje pateikiame populiariausias audinių kolekcijas. Jei nerandate Jums tinkamo varianto arba negalite apsisręsti- kreipkitės į mūsų prekybos konsultantus.

Galite pasirinkti dekoratyvinės pagalvėlės audinį Icon

Dekoratyvinė pagalvėlė – stilinga interjero detalė. Pagalvėlė gali būti to paties audinio kaip ir baldas arba visiškai kitokio. Kontrastingos spalvos pagalvėlę Jūsų namų interjerui suteiks gyvumo ir žaismingumo.

kusetes-kusete-optimist-100-Ross-02-B07-pagalves-Ross14-4

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE KOJELIŲ SPALVĄ Icon
3. KITA Icon
4. PASIRINKITE BALDO APMUŠALĄ Icon
Sunku išsirinkti? Užsisakyk baldinių audinių pavyzdžius į namus nemokamai!
5. PASIRINKITE APMUŠALĄ KITOMS BALDO DETALĖMS Icon
Pasirinkite apmušalą baldo detalėms pažymėtoms pilka spalva nuotraukoje (spauskite ant "i" raidės)
Sunku išsirinkti? Užsisakyk baldinių audinių pavyzdžius į namus nemokamai!
740€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
740€
Pagaminimo terminas: priklauso nuo pasirinkimų
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę