+370 634 85000
0

Spinta ROMANTIC stumdomomis durimis

Icon
Icon
-10% krepšeliui
1110€
MATMENYS (l x G x A): 1705 x 645 x 2100 mm
Romantiška spinta su slankiojančiomis durimis Icon

Spinta su slankiojančiomis durimis ypač taupo siauresnio kambario erdvę, tačiau viduje tikrai tilps visas Jūsų vaikų turtas. Lentynos, stalčiukai ir pakabos leis komfortiškai ir patogiai susidėti ne tik drabužius, bet ir kitus Jūsų namų daiktus.

Patogus vidaus išplanavimas Icon

Erdvus ir patogus spintos išplanavimas leis sutalpinti visą vaikų turtą vienoje vietoje. Drabužėlius galėsite sukabinti ant skersinio, smulkmenėlės tilps stalčiuose, talpiose lentynose sudėliosite drabužius ir kitą turtą. 

Romantinio stiliaus fasadas Icon

Išskirtinis ROMANTIC kolekcijos bruožas - romantiškos ir elegantiškos fasado detalės. Baldas puoštas lengvomis, raižytomis kolonomis, rankenėlės, durelės taip pat dekoruotos raižiniais. Lengvumo ir ypatingo grožio baldui suteikia elegantiškos, tarsi ažūrinės baldo kojelės.

Baldo durys su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuotos durys su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jos nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
spintos-spinta-stumdomom-durim-romantic-3
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
1110€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
1110€
Užsakymo įvykdymo terminas 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę