+370 634 85000
0

Spinta ROMANTIC 3 durų

Icon
Icon
-10% krepšeliui
844€
MATMENYS (l x G x A): 1406 x 584 x 2031 mm
Elegantiška trijų durų drabužių spinta Icon

Šioje drabužių spintoje tilps visas Jūsų vaikų turtas. Dėl išskirtinio dizaino, baltos spalvos, ažūrinių detalių net ir ši didelė trijų durų spinta neapsunkins erdvės ir jaukiai įsilies į Jūsų vaikų kambarį.

Baldo durys su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuotos durys su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jos nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį.

Patogus vidaus išplanavimas Icon

Erdvus ir patogus spintos išplanavimas leis sutalpinti visą vaikų turtą vienoje vietoje. Drabužėlius galėsite sukabinti ant skersinio, smulkmenėlės tilps stalčiuose, talpiose lentynose sudėliosite drabužius ir kitą turtą. 

Romantinio stiliaus fasadas Icon

Išskirtinis ROMANTIC kolekcijos bruožas - romantiškos ir elegantiškos fasado detalės. Baldas puoštas lengvomis, raižytomis kolonomis, rankenėlės, durelės taip pat dekoruotos raižiniais. Lengvumo ir ypatingo grožio baldui suteikia elegantiškos, tarsi ažūrinės baldo kojelės.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
spintos-spinta-trys-durys-romantic-2
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
844€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
844€
Užsakymo įvykdymo terminas 60 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę