+370 634 85000
0

Kėdė DREAM

Icon
Icon
-10% krepšeliui
165€
MATMENYS (l x G x A): 480 x 520 x 900 mm
Elegantiška kėdė deranti ne tik prie rašomojo stalo Icon

Žaisminga, lenktomis kojomis, dekoratyviomis juostelėmis bei nėrinių gėlėmis puošta ROMANTIC kolekcijos kėdė gali būti naudojama tiek prie rašomojo stalo, tiek svetainėje ar valgomajame. 

Erdvi sėdimoji dalis Icon

Kėdė suprojektuota taip , kad galėtumėte patogiai ir ilgai leisti laiką prie rašomojo stalo. Sėdimoji zona pakankamai plati ir komfortabili. Maksimalus leistinas svoris- 80 kg.

Romantinio stiliaus detalės Icon

Išskirtinis ROMANTIC kolekcijos bruožas - romantiškos, elegantiškos, provansu dvelkiančios detalės. Kėdė dekoruota dekoratyvia atlaso juostele, nėriniais. Nugarinėje atlošo dalyje elegantiškomis klostėmis supinta medžiaga papuošta nėrinių gėle. Baldo kojelės elegantiškos, lenktos formos. 

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
stalai-stalas-romantic-su-kede-interje-3

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
165€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
165€
Užsakymo įvykdymo terminas 7 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę