+370 634 85000
0

Lentyna ROMANTICA

Icon
Icon
-10% krepšeliui
240€
MATMENYS (l x G x A): 517 x 422 x 1850 mm
Praktiška ir elegantiška lentyna Icon

Elegantiškas ir praktiškas baldas Jūsų knygoms, suvenyrams ar indams. Baldas puikiai atrodys tiek miegamajame, tiek valgomajame ar kitame romantiško stiliaus interjere.

Provanso stiliaus fasadas Icon

Išskirtinis ROMANTICA kolekcijos bruožas - romantiškos ir elegantiškos fasado detalės. Baldas puoštas lengvomis, raižytomis gėlėmis, rankenėlės, korpusas taip pat dekoruotos raižiniais. Lengvumo ir ypatingo grožio baldui suteikia elegantiškos, tarsi ažūrinės baldo kojelės.

Gali būti naudojama viena ar su kitomis spintomis Icon

Dvi, trys kartu pastatytos lentynos leis sutalpinti dar daugiau knygų, suvenyrų ir kitų reikalingų daiktų. Taip pat puikiai derės prie kitų ROMANTICA kolekcijos drabužių spintų.

Derės ne tik vaikų kambaryje Icon

Plati lentyna papuoš ne tik Jūsų vaikų kambarį. Baldas gali būti naudojamas kaip indauja ar knygų spinta tiek svetainėje, tiek ir kitose provanso stiliaus kambariuose.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
spintos-spinta-knygoms-romantica-20.21.1504.00-2
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
240€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
240€
Užsakymo įvykdymo terminas 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę