+370 634 85000
0

Komoda ROMANTICA 630

363€ 308.55€
MATMENYS (l x G x A): 630 x 465 x 1130 mm
Aukšta komoda - mažesnėms erdvėms Icon

Grakšti, elegantiška, bet talpi komoda neužims daug vietos nedideliame kambaryje, tačiau joje tilps visos kūdikio priežiūros priemonės. Jei kambaryje auga keli vaikai - kiekvienas gali turėti savo atskirą komodą ir erdvę.

Viršutinis stalčius su skyreliais Icon

Viršutinis komodos stalčius padalintas į mažus skyrelius, kad patogiai galėtumėte susidėti smulkius drabužėlius, kosmetiką ar aksesuarus.

Provanso stiliaus fasadas Icon

Išskirtinis ROMANTICA kolekcijos bruožas - romantiškos ir elegantiškos fasado detalės. Baldas puoštas lengvomis, raižytomis gėlėmis, rankenėlės, korpusas taip pat dekoruotos raižiniais. Lengvumo ir ypatingo grožio baldui suteikia elegantiškos, tarsi ažūrinės baldo kojelės.

Daug vietos daiktams sandėliuoti Icon

Pati komoda kambaryje neužims daug vietos, nes yra pakankamai siaura. Bet dėl aukščio daiktai gali būti sandėliuojami net penkiuose talpiuose stalčiuose.

Baldo stalčiai su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuoti stalčiai su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jie nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį. 

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
komodos-komoda-aukstesne-romantica-20.21.1206.00-2

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
363€
-15% Nuolaida
308.55€
Užsakymo įvykdymo terminas 7 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Icon 3D SALONO TURAS