+370 634 85000
0

Lentyna MINO BABY

Icon
Icon
-10% krepšeliui
59€
MATMENYS (l x G x A): 700 x 200 x 350 mm
Dekoratyvi lentyna MINO BABY Icon

Kūdikio priežiūros priemonės, higienos priemonės, o gal knygos ar žaisliukai - tik Jūs nuspręsite, kur kabės ir kokią funkciją atliks dekoratyvi MINO BABY lentyna. O gal Jūsų sienas papuoš ne viena, o dvi ar kelios lentynos, sudarydamos dekoratyvias kompozicijas?

MINO BABY kolekcijos dizaino bruožai Icon

Išskirtinis MINO BABY kolekcijos bruožas - pilkos, baltos ir natūralaus medžio spalvų derinys, kuriantis jaukumo, šilumos jausmą, bet tuo pačiu modernus ir šiuolaikiškas. Išskirtinės kolekcijos detalės - užapvalintos, ovalo formos rankenėlės, žadinančios vaikų smalsumą, norą tyrinėti. Kolekcijoje rasite visus reikalingus baldus ir aksesuarus kūdikio kambariui.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
lentynos-lentyna-mino-baby-20.83.1004.00-1
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
59€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
59€
Užsakymo įvykdymo terminas 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę