+370 634 85000
0

Lovytė LOOF BABY transformuojama

Icon
Icon
-10% krepšeliui
905€
MATMENYS (l x G x A): 870 x 1850 x 1080 mm Tinka čiužiniui 800 x 1800 mm
Transformuojama LOOF BABY lovytė Icon

Lovytė LOOF BABY augs kartu su Jūsų mažyliu. Nuo kūdikystės iki mokyklinio amžiaus transformuojama lovytė atlieps Jūsų vaiko poreikius. Jauname amžiuje turėsite puikų baldą su galimybe po ranka turėti visas reikalingas kūdikio priežiūros priemones, papildomą lovą tėvams, kūdikio priežiūros lentą. Vėliau - paaugęs vaikas turės visus reikalingiausius baldus - pilnavertę viengulę lovą su papildoma poilsio vieta bei komodą ir lentyną.

LOOF kolekcijos dizaino bruožai Icon

LOOF kolekcija kūdikio kambariui sukurta siekiant apjungti maksimalų komfortą bei funkcionalumą. Kolekcijoje dominuoja prigesintos, medžio bei samanų spalvos, užapvalinti baldų kampai, ypač dekoratyvios, ažūrinės, pintos detalės. Dizaineriai siekė, kad LOOF baldais apstatytame kūdikio kambaryje dominuotų modernus, skandinaviškas stilius, maksimaliai jauki bei saugi atmosfera.

Lovos parduodamos be čiužinio Icon

Čiužinius, tinkančius lovoms, galite išsirinkti iš plataus čiužinių asortimento, kurį rasite čia.

Baldo stalčiai su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuoti stalčiai su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jie nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį. 

Lovytės komplektacija Icon

Kūdikystėje Jūs turėsite lovytę su vystymo lenta, talpia komoda su stalčiais ir lentynomis bei papildoma daiktadėže, kuri gali būti naudojama kaip tėvelių lova. O vėlesniame amžiuje lovą galėsite transformuoti į atskirą vaikišką lovą su daiktadėže ir du atskirus baldus -  komodą su stalčiais ir lentyną.

Lengvai ištraukiama dėžė Icon

Daiktadėžė su ratukais, todėl lengvai ir paprastai valdoma. Nebus sudėtinga ištraukti ir sustumti dėžę nors ir kiekvieną dieną.

Reguliuojamas lovytės krašto aukštis Icon

Priklausomai nuo kūdikio amžiaus ir poreikių lovytės kraštas gali būti pakeliamas arba nuleidžiamas teleskopinių strypų pagalba.

Nuo gimimo iki mokyklos Icon

Dėl savo unikalios konstrukcijos lovytė galės būti naudojama nuo gimimo iki mokyklinio amžiaus. Gamintojas rekomenduoja lovytę 0-12 metų vaikams.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
lovytes-lovyte-transfornuolama-loof-20.82.1015.01-1
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
905€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
905€
Užsakymo įvykdymo terminas 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę